2. Realitní ples bude

Největší realitní společenská událost roku se blíží. 2. Realitní ples se uskuteční 16.1.2020 v Národním domě na Vinohradech a Vy byste rozhodně neměli chybět.

Díky korona krizi jsme si vyzkoušeli, jak umíme fungovat online. Zjistili jsme, že ušetříme čas online konferencemi, semináři, ale co nám taky došlo, že není nad osobní kontakt. Čím byla doba karantény a omezení delší, tím více nám všem chybělo obyčejné potkávání, popovídání a pousmání se s přáteli, kolegy, partnery.

1. Realitní ples se skvěle vydařil a my už pilně pracujeme na dalším bohatém programu, který budeme postupně zveřejňovat. Co už je ale jisté? Máte možnost prožít jedinečný večer v samém srdci Prahy, v noblesních prostorách Národního domu na Vinohradech. K poslechu a tanci bude hrát sedmnáctičlenný orchestr Ladislava Bareše, s takřka sedmdesátiletou tradicí. V druhém sále se o taneční zábavu postará skupina SteySky. 

V průběhu večera dojde k slavnostnímu vyhlášení třetího ročníku soutěže Realiťák roku. Nebude chybět ani charitativní tombola a půlnoční překvapení. Vice informací a možnost koupi vstupenek najdete na www.realitni-ples.cz.