Nejlepší makléři
Plzeňský kraj (dle hlasování veřejnosti)

Zapojte se do soutěže Realiťák roku 2019 a podpořte svého realitního makléře. Oceňte jeho dobrou práci, vstřícný přístup a profesionální vystupování. Právě udělením hlasu posunete svého realiťáka výš a umožníte mu získat hodnotné ocenění. Realiťák roku 2019 může být jenom jeden.

Sdělte ostatním svoji pozitivní zkušenost s konkrétním realitním makléřem a udělte mu hlas. Buďte součástí veřejného hlasování, které je pro ostatní lidi nejvíce vypovídající. Podílejte se na vytváření žebříčku nejlepších makléřů pro rok 2019.

Prestižní soutěž Realiťák roku 2019 pokrývá všechny úspěšné realitní makléře ze všech krajů České republiky a jednotlivých okresů. Vyhledat je dokonce můžete podle jména. Jediné tlačítko vás následně dělí od udělení hlasu tomu, kdo si jej pro svoji realitní činnost zaslouží nejvíce.

Hlasujte pro Realiťáka roku 2019 ještě dnes a svým hlasem dejte pomyslné doporučení ostatním lidem. Je zapotřebí vědět, jací realitní makléři patří mezi špičku v České republice. Proto neotálejte a utvářejte výsledky této soutěže. Najděte si svého oblíbeného makléře, kterému chcete dát nyní hlas.

 


Jan Kopta DiS. Kopta reality s.r.o. Plzeň-město (kraj Plzeňský)
místo celkově 71
Hlasovat Zobrazit vizitku makléře