Cena odborné poroty právě odhalena!

Již při představení soutěže bylo zmíněno, že hlavní myšlenkou soutěže je najít Realiťáka, který vyčnívá nad ostatními svým proklienstkým přístupem, zároveň je profesionálem v oboru, který stále dbá na sebevzdělávání.

Dáme Vám příležitost posunout se dál. Cenou odborné poroty v 1.ročníku soutěže Realiťák roku je studium na LIGS University v hodnotě 159 000,- Kč.

LIGS University je moderní univerzita spojující efektivní metody a inovativní přístupy amerického a evropského vzdělání, která přináší kvalitní manažerské vzdělávací programy.

Pro vítěze je připraven program Interactive Online MBA nebo Interactive Online DBA, po jejichž ukončení výherce získá americký universitní diplom. Studium je přizpůsobeno pro časově zaneprázdněné studenty a využívá výhod moderních technologií. 

Interactive Online MBA

Studium 100 % online MBA na LIGS University vám pomůže využít získané znalosti a dovednosti ihned ve vaší praxi. Jednoduše řečeno, pro vás znamená kvalitu, přínos, flexibilitu, zkušenosti, tradici, podporu, úspěch a budoucnost.

Interactive Online DBA

Studium 100 % online DBA na LIGS University představuje nejvyšší stupeň manažerského vzdělávání a je určeno především zkušeným manažerům na vyšším stupni řízení s několikaletou manažerskou praxí.