Cesta za úspěchem až k 3. místu v soutěži Realiťák roku

Lucie Kafková se přihlásila do soutěže sama, informaci o své účasti kolegům oznámila až když se dostala do finálové TOP 20. Na rozhovor s finalisty přijela se svým 5 měsíčním synkem. A povyprávěla příběh, jak se ze středoškolské absolventy stala velmi úspěšnou realitní makléřkou, sbírající jedno ocenění za druhým.

Psal se rok 2007, když jsem nastoupila jako asistentka realitní kancelář do společnosti GARANCIA. Začátky pro mne, jakožto laika, který sotva vystrčil nos ze střední školy, byly kruté. Nevěděla jsem o realitách nic, bála se zvednout telefon, o osobní komunikaci s klienty nemluvě … Nespočetněkrát jsem v duchu končila a říkala si, že tohle není práce pro mě …

Pak jsem však sama nabrala první dům do nabídky. Byl to malý domek v Bohouňovicích I u Kolína, který patřil naší rodinné známé. Netrvalo dlouho a kupující byl na světě. První jednání, první rezervace, první kupní smlouva, první provize z prodeje. Postupem času jsem od opatrování vývěsek a od administrativní práce pro ostatní makléře přešla na osobní prezentaci, vlastní vizitky a bannery. Stále častěji se mi dařilo nabrat byt, dům nebo pozemky.

Razantní zlom přišel s rokem 2013, kdy naše kancelář vstoupila do franšízy ERA Reality. Začala pravidelná školení a já si založila vlastní profesní profil na facebooku (a hele, tahle cesta někam vede). Založila jsem si první osobní webovky, začala se prezentovat na bannerech a světe div se, dostala jsem ocenění Facebookový specialista roku 2013 v síti ERA Reality. A to mě nakoplo dál. Teorii a znalosti nabrané při školeních a zkušenostech z role asistentky realitní kanceláře se najednou začaly hodit a já nabírala jednu zakázku za druhou. Za rok 2014 jsem dokonce obsadila 3. místo v hodnocení makléřů velmi početné sítě ERA Reality v ČR. Tento úspěch mne nejen potěšil, ale začal mne pohánět dál. Za rok 2015 jsem několikrát vyhrála první příčku v měsíčních hodnoceních více než 230 makléři sítě ERA Reality a též v projektu ERA Hypotéka. Nekonečně mnoho hodin práce a desítky zrealizovaných obchodů za rok 2015 mě dostali zase o něco výše, tentokrát na 2. příčku. Obrovského úspěchu jsem dosáhla za rok 2016 – stala jsem se nejúspěšnější makléřkou naší kanceláře jak v prodejích tak náborech nemovitostí a obhájila jsem své DRUHÉ MÍSTO V ČR  v síti ERA Reality.

Každý hledá to, co mu sedí, co ho inspiruje a já si svou cestu našla!

Nemožné se stalo skutečným, když na začátku února 2018 na celorepublikové konferenci ERA Reality oznámili 1. místo za rok 2017 ... Stala jsem se MAKLÉŘEM ROKU 2017 V ČR což je takový malý splněný sen všech. V roce 2018 jsem již plně pracovala za dva a to doslova a do písmene :) Průběhu roku jsem se zapojila navíc i do soutěže Realiťák roku, kde jsem skončila na úžasném 3. místě mezi cca 10.000 makléři z celé ČR. Jeden z nejnáročnějších (ač již pracovně či soukromě) roků pro mne vyvrcholil porodem mého syna, který je mi věrným parťákem od samého narození  a obhajobou 1. místa v náboru zakázek v naší kanceláři a 2. místem v jejich prodeji.

A co přináší rok 2019? Už od jeho počátku spoustu práce, realizovaných prodejů a zajímavých zakázek. Když se stane práce Vaším koníčkem, tak jde všechno ;)