ČSOB Pojišťovna nadále podporuje projekt Realiťák roku a je opět hlavním partnerem

ČSOB Pojišťovna se stala již druhou společností ze Skupiny ČSOB, která se rozhodla podpořit tuto ojedinělou akci. Chceme tímto krokem poukázat na komplexnost služeb, které umíme jako největší finanční skupina v České republice nabídnout. Hypoteční banka pomůže klientovi k jeho vytoužené nemovitosti, ČSOB Pojišťovna klienta kvalitně pojistí, aby byl jeho majetek chráněn v případě nenadálých událostí.

Není to ale jen pojistné plnění, kterým klientovi pomáháme překonávat nenadále události. Stále více klademe důraz na asistenční služby. Ty pomohou v případech, kdy se neděje nic vážného, ale je potřeba ten menší problém vyřešit – odemkneme zabouchnuté dveře, pomůžeme vyhnat ze sklepa nezvané myší návštěvníky a tak dále.

ČSOB Pojišťovna patří do pětice největších tuzemských pojišťoven. Je to univerzální pojišťovna, která nabízí ucelené pojišťovací služby občanům a živnostníkům stejně jako malým a středním podnikům i velkým korporacím. Všem svým klientům je připravena poskytnout služby evropské kvality v oblasti životního i neživotního pojištění. Stabilní zázemí Skupiny ČSOB a silného nadnárodního akcionáře KBC navíc umožňuje klientům ČSOB Pojišťovny získat za výhodných podmínek komplexní ošetření svých finančních potřeb. O maximální spokojenost zákazníků se stará zhruba sedm set zaměstnanců a více než tisíc výhradních pojišťovacích zprostředkovatelů ČSOB Pojišťovny v desíti regionálních pobočkách a více než dvou set obchodních kancelářích po celé České republice. Produkty životního i neživotního pojištění nabízí ČSOB Pojišťovna rovněž prostřednictvím obchodní sítě Skupiny ČSOB.

Dlouhodobě zůstáváme velmi aktivní v oblasti inovací, za což jsme byli několikrát oceněni jak odbornými porotami, tak veřejností.

Energii, čas a investice nevkládáme pouze do obchodních aktivit. V rámci celé Skupiny ČSOB klademe stále vetší důraz i na společenskou odpovědnost, jejíž podpoře se soustavně věnujeme již devátým rokem. Pomáháme přesně tam, kde je naše pomoc zapotřebí. Fyzickou prací, odbornou pomocí nebo finanční sbírkou na uskutečnění konkrétních projektů, které realizujeme s neziskovými organizacemi po celé České republice. Desítky našich zaměstnanců ročně věnují vždy několik dní dobrovolnické činnosti.