Další člen odborné poroty

Dalším členem odborné poroty, kterého dnes představujeme je Petr Sefzig. Majitel a výkonný ředitel společností OK dražby, OK dražebník a Findigo CZ.

Petr se pohybuje na trhu realit již od roku 2011, kdy se zaměřoval na vlastní investice do realit a správu nemovitostí. V roce 2014 se ještě při studiu Vysoké školy ekonomické v Praze stal spoluzakladatelem společnosti Findigo CZ a Findigo Software, které měly za cíl přinést úvěrový P2P portál.  Díky změně legislativy Findigo  získalo licenci na poskytování nebankovních spotřebitelských úvěrů a začalo se zaměřovat na překlenovací realitní úvěry a za poslední 2 roky vykazuje 3 ciferný růst.  

V roce 2017 Petr akvíroval společnost OK dražby s.r.o. provozující přední dražební portál pro exekutory a dražebníky. V roce 2018 přidal do portfolia společnost OK dražebník a.s., aby využil synergie zavedeného dražebního portálu a vlastního prodeje nemovitého i movitého majetku nejen v rámci dražeb, ale i aukcí a přímého prodeje.

Petr se zaměřuje na přinášení nových nástrojů, které zefektivní zaběhnuté postupy a přinesou klientům nové možnosti. Mezi tyto produkty se řadí např. Realitní půjčka či Privátní aukce.