Do konce soutěže zbývá posledních pár týdnů!

1. ročník soutěže Realiťák roku se nezadržitelně blíží do svého finále. Do konce hlasování zbývá posledních 7 týdnů. Proto jsme si na poslední zastávku naší podzimní reaitlní roadshow, která se konala 7.11. v budově AMC na pražském Andělu, pozvali 2 makléře, kteří se aktuálně drží na vrcholu žebříčku - Ing. Zbyňka Hloušku a Pavla Kosinu. Co nám na sebe prozradili na kameru i mimo záznam?

Ing. Zbyněk Hloušek :„Jsem certifikovaný realitní makléř již od r. 2002. Specializuji se na prodej bytů na Praze 4 a 10. Absolvoval jsem řadu školení a kurzů u většiny realitních vzdělávacích institucí v ČR a jsem absolvent mnoha dalších kurzů v navazujících oborech, jako například právní, fotografické, videotvorby apod.

Mohu se opřít i o zázemí mnoha dalších odborníků, kteří mne v odbornosti doplňují (advokát, spolupracující makléři, znalec, marketingoví specialisté, fotograf, kameraman, daňový poradce, a další). Snažím se i kultivovat realitní trh, proto je moje realitní kancelář členem Asociace realitních kanceláří ČR. Za svoji kariéru realitního makléře jsem poznal tisíce lidí i nemovitostí. Ne vždy z toho ale byl obchod, někdy si lidé odnesli ode mne třeba jen dobrou radu.“

Pavel Kosina: „S prodejem a pronájmem nemovitostí pomáhám svým klientům již od roku 2009. Mám za sebou poměrně značný objem obchodů a nemalé množství spokojených klientů. Za léta praxe jsem si vybudoval vlastní know how – jak pouhého zájemce posunout do pozice reálného kupujícího.

Stal jsem se profesionálním realitním specialistou, a tak je po mě samozřejmostí, že jsem členem realitní komory České republiky. S profesionalitou úzce souvisí i pravidelné vzdělávání, školení a certifikace pod záštitou Realitní Akademie České Republiky. Zanechávám za sebou spokojené klienty, z některých se stávají přátelé.“