LIGS University opět zajistí vzdělání pro vítěze

Neustále sebevzdělávání je v dnešní době nutností, která zajistí cestou k úspěchu. Šance na kariérní postup, předpoklad vyššího ohodnocení či získání konkurenčí výhody nás žene kupředu. To platí jako pro realitní branži, tak pro všechny ostatní profese. LIGS University se zapojila jako hlavní partner soutěže a zajistí opět vzdělání pro vítěze soutěže.

LIGS University je kvalitní, vysoce výkonná a rozvíjející se moderní univerzita, jejímž cílem je budovat příjemné a přátelské prostředí a společenství lidí, kteří na sobě chtějí neustále pracovat a rozvíjet se. 

LIGS University je držitelem mezinárodní akreditace Accreditation Service for International Schools, Colleges and Universities (ASIC) a díky splnění mnoha kritérií kvality a používaným vzdělávacím postupům a přístupu ke studentům získala status ASIC Premier University. Misí LIGS University je poskytovat kvalitní a progresivní interactive online vzdělávání pro studenty z celého světa za příznivou cenu. Programy LIGS University jsou díky své formě a flexibilitě co nejvíce přizpůsobeny manažerům, kteří jsou pracovně velmi vytížení. Studium v programech Interactive Online MBA, MSc, DBA a PhD je možno zahájit kdykoliv v průběhu roku. Zahájení programu Executive MBA je zpravidla jednou za rok. Programy Interactive Online je možno studovat v českém, slovenském, anglickém a španělském jazyce nebo v jejich kombinacích. Program Executive MBA je v českém jazyce a jsou poskytovány ve více specializacích, aby si mohl každý vybrat podle svých zájmů a potřeb.