Jak se mohou realitní makléři připravit na změny trhu s nemovitostmi? Je důležité držet krok a vzdělávat se.

Neustálé sebevzdělávání je v dnešní době nutností, která zajistí cestu k úspěchu. To platí jak pro realitní branži, tak pro všechny ostatní profese. S více než 18 000 realitními kancelářemi, je opravdu nutné si zajistit konkurenční výhodu vzděláním, odbornými znalostmi, profesionalitou a proklientským přístupem.

LIGS University je moderní univerzita spojující efektivní metody a inovativní metody amerického a evropského vzdělávání online formou. Časově vytíženým makléřům nabízí takové možnosti studia, aby svých cílů dosáhli bez toho, aby to nějak zasahovalo do jejich práce a osobního času. 

Naším záměrem je přinášet prostřednictvím internetu kvalitní a cenově dostupné vzdělání dospělým studentům z celého světa. Jsme tu pro všechny, kdo považují informace, osobní rozvoj a celoživotní práci na sobě za své klíčové hodnoty,“ říká Pavel Makovský, prezident LIGS University.

Zájemci o studium MBA v oblasti realit můžou studovat zároveň program Interactive Online MBA ve specializaci Řízení obchodu s realitami a kurz Obchodník s realitami. 

Rekvalifikační kurz  Obchodník s realitami je určen všem, kteří mají obchodního ducha a chuť učit se novým věcem a je možné ho uplatnit po celé České republice! Kurz je pořádán společností ComSTAR spol. s r. o., které byla za tímto účelem udělena akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Absolvování kurzu Obchodník s realitami bude pro vykonávání zaměstnání realitního makléře povinné a vejde v platnost v roce 2017 / 2018.

Absolventi kurzu Obchodník s realitami navíc mají možnost uznání předmětů specializace Řízení obchodu s realitami v programu Interactive Online MBA.

Věřím, že výběr LIGS University Vám pomůže prohloubit si či získat znalosti a dovednosti potřebné k tomu, abyste se stali ještě lepšími makléři či manažery, abyste získali náskok před ostatními na trhu práce, a abyste se dále rozvíjeli,“ dodává Pavel Makovský.

LIGS University je hlavním partnerem soutěže druhým rokem. I letos poskytne pro vítěze studium MBA Reality v hodnotě 195.000 Kč.