Přejeme všem krásné vánoce plné pohody

Rok utekl jako voda, pojďme se spolu poohlédnou a zavzpomínat, jaký vlastně byl tento rok s Realiťákem roku.

Hned v lednu jsme se potkali na 4. odborné realitní konferenci v Cubex centru, kde jsme vyhlásili vítěze prvního ročníku. Historicky prvním Realiťákem roku se stal Zbyněk Hloušek - Hloušek Reality. Na druhé místě se umístila Lucia Kafková z Era Reality a na třetím pak Pavel Kosina z Dumrealit.cz. 

http://www.realitakroku.cz/prvni-rocnik-souteze-realitak-roku-je-za-nami/

Ihned po slavnostním vyhlášení vítězů prvního ročníku soutěže společně Petr Makovský z Reality.iDNES.cz, Pavel Tomek z ADOL Monitor a David Koppitz z MMR oznámili start druhého ročníku projektu "Realiťák roku".

http://www.realitakroku.cz/startuje-2-rocnik-souteze/

V průběhu měsíců dubna a května jsem se potkávali v rámci jarní realitní roadshow, jejíž téma bylo "Spolupráce mezi RK a makléři. Setkali jsme se s více jak 500 makléři. Léto se neslo v duchu odborné poroty, která aktivně vyrážela na mystery prohlídky za jednotlivými makléři, kteří dosáhli minimálního počtu 150 hlasů veřejnosti a dostali se tak do hledáčku poroty.

http://www.realitakroku.cz/odborna-porota-souteze-mela-sve-druhe-setkani/

Podzim byl velmi náročný. Akce střídala akci. Ihned počátkem září se potkali zástupci realitních kanceláří, developerských a stavebních firem, architekti, projektanti a další, kteří jsou ve svém podnikání s realitním a nemovitostním oborem propojeni v Golf Resortu Karlštejn. Golfového turnaje se zúčastnilo 60 hráčů, počasí nám přálo a všichni si užili krásný den.

http://www.realitakroku.cz/realitni-golf-by-realitak-roku/

V průběhu září a října jsem se konala na dalších místech po celé republice podzimní realitní roadshow na téma "Daně, právo a finance. Opět jsem se viděli bezmála se 450 makléři.

http://www.realitakroku.cz/termin-dalsi-realitni-roadshow-se-blizi-a-opet-je-na-co-se-tesit/

Od září do konce listopadu probíhaly mystery prohlídky u makléřů, které pro nás zajistila společnost Zkontrolujeme.cz.

http://www.realitakroku.cz/prave-jsme-si-prevzali-vysledky-mystery-od-spolecnosti-zkontrolujeme-cz/

A tím vzdělávací podzim zdaleka nekončil. V listopadu se konaly konference EVOLUCE 2020 a Reality 2020, kde jsem také nemohli chybět. Videa a fotografie jsem sdíleli na facebooku a Instagramu. I porota měla plné ruce práce, hodnotila, sčítala, vybírala finalisty...

Ani s blížícím se koncem roku nezahálíme. Chystáme pro vás hned na první týden v novém roce odborný seminář na téma "Implementace realitního zákona do praxe", který se koná 7. ledna v Akademii veřejného investování MMR, kapacita je zcela vyčerpána. 

http://www.realitakroku.cz/implementace-noveho-realitniho-zakona-do-praxe/

....a na konec...všechny nás čeká jen zábava a legrace. Všichni, kteří stojíme za projektem Realiťák roku, porota, semifinalisté, finalisté, kolegové a přátelé se potkáme na 1.Realitním plese v Národním domě na Vinohradech.

Děkujeme, že jste s námi cestovali, že jste se s námi potkávali, vzdělávali a že společně s projektem Realiťák roku budujete lepší realitní trh! Již teď pro Vás připravujeme spoustu novinek na rok 2020, které budeme zveřejňovat postupně, ale už nyní můžeme slíbit, že se máte na co těšit.

Přejeme KRÁSNÉ VÁNOCE plné pohody