Největší finanční a realitní festival se blíží a my bude u toho

Realiťák roku je hrdým partnerem největšího finančního a realitního festivalu "EVOLUCE 2020", který se uskuteční 20. listopadu 2019 v Clarion Congress Hotel Prague.

Můžete se těšit na celou řadu novinek

  • FINfest spojil své síly s Realitním vzdělávacím institutem
  • konference se povyšuje na festival, který nabízí program jak pro finanční, tak i realitní odborníky
  • k výběru je celá řada témat 

Jaká témata na Vás čekají?

  • z finančního světa

Ostrá diskuse bank, končí IŽP? - pojišťovací štiky vs. tradice, robotické systémy vs. investiční poradenství, osobní investiční plán, aktivně nebo pasivně řízené portfolio, regulace financování bydlení – čekají nás změny?, státní dotace pro mladé, soutěž Aplikace roku, investiční platformy zblízka a mnoho dalšího…

  • ze světa realit

Blíží se propad realitního trhu a zachrání nás nový zákon?, trendy v přípravě nemovitostí pro prodej a investice do přípravy, marketing a copywriting – nemoc realitního makléře, ženy v realitách, jak se draží nemovitosti, orná půda – má ještě smysl?, sociální sítě obchodníka – nutnost nebo zábava?…

  • velký prostor pro osobnímu rozvoji

Konference naváže na úspěšné inspirativní příběhy v deseti minutách a diskusní kruhy, kde sdílíte své best practice. Nebudou chybět skvělí řečníci a kouči na komunikaci, virtuální realitu, telefonování, správné kladení otázek klientům, práci se stresem, oddělení soukromí od práce, syndrom vyhoření, myšlenkové mapy apod.

Program a řečníky postupně doplňujeme, více informací naleznete ZDE.  S přihlášením neváhejte, registrovat se můžete již nyní.

Rozhodně si letošní FINfest EFPA nenechte, těšíme se na Vás!