NH Car s námi pokračuje v hlavním partnerství již třetím rokem

Společnost NH Car se řadí k nejvýznamnějším hráčům českého automobilového trhu. Svým zákazníkům poskytuje autorizovaný prodej a servis nových i ojetých vozů značek Volkswagen, Škoda a Fiat a dále autorizovaný servis značek Audi, Volkswagen, Škoda, Fiat a Kia.

NH Car, jeden z nejrespektovanějších prodejců nových vozidel Volkswagen, Škoda a Fiat  již 28 let ve svých 3 provozovnách a 5 autosalonech intenzivně pracuje na zlepšení kvality a šíři služeb a rozšiřuje zákaznické i produktové portfolio.

Vedle prodeje nových vozidel se společnost NH Car samozřejmě zabývá i celou paletou služeb jako je prodej použitých i referentských vozidel, účast v programu ŠKODA Plus, Das Welt Auto, výkup použitých vozidel, prodej náhradních dílů a především poskytování servisních služeb pro vozidla Volkswagen, Audi, Škoda, Kia a Fiat.

Čistě český projekt s jasnou vlastnickou strukturou startoval v roce 1991 s několika zaměstnanci v malé dílně se skromným obchodním zázemím. 28 let historie společnosti je provázeno neustálým vytvářením těch nejlepších cest vstříc plnění přání zákazníků. Portfolio spokojených a věrných zákazníků tak pomohlo společnosti NH Car vyrůst v jednoho z nejvýznamnějších prodejců automobilů na našem trhu s ročním prodejem 6.000 nových vozidel a 1.000 ojetých vozidel.

Všechny provozovny NH Car jsou umístěny v Praze, a sice na Strahově, na Černém Mostě a v Malešicích.

Provozovna Strahov nabízí ve 4 autosalonech nové vozy Volkswagen, Škoda a Fiat vč. užitkových vozů Volkswagen a Fiat. Autosalon Volkswagen na Strahově byl prvním projektem nového konceptu autosalonu skupiny Volkswagen na území České republiky. Zákazníkům je v této provozovně k dispozici skutečně profesionální servisní zázemí pro osobní i užitková vozidla značek Volkswagen, Škoda, Fiat, Kia a Audi včetně certifikované lakovny a klempírny.

Provozovna Černý Most je moderní autosalon Škoda, který odpovídá nejnáročnějším kritériím, s cílem poskytnout svým klientům veškerý zákaznický komfort. Vedle prodeje nových osobních vozidel Škoda je servisním místem značek Škoda, Volkswagen a Audi.

Provozovna Malešice se nachází v blízkosti ulice Černokostelecká a naleznete zde Centrum ojetých vozů. V programu vozů ŠKODA Plus a Das Welt Auto je zde stálý výběr ze 150 vozů.

Partnerství se společností NH Car je zárukou spolehlivé a dlouhodobé spolupráce.