O soutěži

Proč soutěž vznikla

Prodej i koupě nemovitosti je pro mnohé z nás životní událostí, která přináší nemalé starosti. Realitní makléři přichází denně do styku s klienty, kterým pomáhají plnit jejich sny o bydlení. Který z makléřů je největší profesionál v oboru? Tato otázka stála u zrodu myšlenky uspořádání soutěže "Realiťák roku", jehož první ročník právě startuje.

Jedná se o prestižní a ojedinělou událost ve světě realit. Její ambicí je představit široké veřejnosti makléře, kteří svoji práci vykonávají profesionálně, s dostatkem odborných znalostí a kladným proklientským přístupem.

Soutěž vyhlašuje a zastřešuje Realitní vzdělávací institut ve spolupráci s Reality.iDNES.cz. Patronkou a čestnou prezidentkou odborné poroty je ministryně pro místní rozvoj Ing. Klárou Dostálovou.

 

 

Jak soutěž funguje

Soutěž byla odstartována na 3. odborné realitní konferenci 17. 4. 2018. Od této chvíle si každý soutěžící může upravovat a vylepšovat svůj profil na Reality.iDNES.cz.

Od 17.5. do 31.12. 2018 bude probíhat hlasování široké veřejnosti. Hlasovat bude možné na webu www.RealitakRoku.cz nebo na portále Reality.iDNES.cz. Do finále postoupí z každého kraje makléř s nejvyšším počtem hlasů a dalších 6 makléřů s nejvyšším počtem hlasů v rámci celé ČR.

Finální hlasování proběhne 15.1. 2019, kdy bude vyhlášena hlavní cena "Realiťák roku" a Cena odborné poroty. Podrobná pravidla naleznete zde.

Jak a proč se zapojit

Do soutěže jsou automaticky přihlášeni všichni realitní makléři, kteří mají svůj účet na Reality.iDNES.cz a aktivně inzerují. Od 17. 4. do 17. 5. 2018 mají všichni možnost si upravit a vylepšit své profily. Pro případné odhlášení ze soutěže je potřeba zaslat žádost na email: info@realitakroku.cz

Pro svého favorita lze hlasovat pouze jednou, tzn. z  jedné emailové adresy se započítá jeden hlas. Email musí byt platný po celou dobu soutěže.

Nejlepší makléř získá ocenění „Realiťák roku“ a mediální pozornost, kterou bude moci zhodnotit při své práci.