O soutěži

Proč soutěž vznikla

Prodej i koupě nemovitosti je pro mnohé z nás životní událostí, která přináší nemalé starosti. Realitní makléři přichází denně do styku s klienty, kterým pomáhají plnit jejich sny o bydlení. Který z makléřů je největší profesionál v oboru? Tato otázka stála u zrodu myšlenky uspořádání soutěže "Realiťák roku".

Jedná se o prestižní a ojedinělou událost ve světě realit. Její ambicí je představit široké veřejnosti makléře, kteří svoji práci vykonávají profesionálně, s dostatkem odborných znalostí a kladným proklientským přístupem.

Soutěž vyhlašují Reality.iDNES.cz ve spolupráci s ADOL Monitor. Patronkou soutěže je ministryně pro místní rozvoj Ing. Klára Dostálová.

 

 

Jak soutěž funguje

Slavnostní zahájení proběhlo 15.1.2019 za podpory Kláry Dostálové a medií v Cubex centru v Praze. Od  této chvíle si každý soutěžící může upravit a vylepšit svůj profil na Reality.iDNES.cz.

Od 1.2. do 30.11. 2019 bude probíhat hlasování veřejnosti. Hlasovat bude možné na webu www.RealitakRoku.cz nebo na portále Reality.iDNES.cz

Odborná porota bude průběžně hodnotit jednotlivé makléře dle pravidel soutěže.

Slavnostní vyhlášení proběhne 18.1. 2020 na 1.realitním plese v Národním domě na Vinohradech. Podrobná pravidla naleznete zde.

Jak a proč se zapojit

Do soutěže jsou automaticky přihlášeni všichni realitní makléři, kteří mají svůj účet na Reality.iDNES.cz a aktivně inzerují. Inzerce se nesmí přerušit na více jak 2 měsíce. Všichni mají možnost upravit si a vylepšit své profily. Pro případné odhlášení ze soutěže je potřeba zaslat žádost na email: info@realitakroku.cz

Hlasovat je možné pouze jednou, tzn. z  jedné emailové adresy se započítá jeden hlas. Email musí byt platný po celou dobu soutěže.

Nejlepší makléř získá ocenění „Realiťák roku“ a mediální pozornost, kterou bude moci zhodnotit při své práci.