Odborná porota vyrazila na prohlídky

Konec soutěže a slavnostní vyhlášení se nezadržitelně blíží a odborná porota má plné ruce práce. V prosinci vyrazila v několika týmech na osobní prohlídky.

V prvním ročníku soutěže budou vyhlášené 2 hlavní kategorie - Realiťák roku a cena odborné poroty. Zatímco v první kategorii rozhoduje široká veřejnost, zejména klienti a přátelé, v druhé rozhoduje pouze tým specialistů a odborníků z realitního trhu. Úkol to není úplně lehký. Odborná porota v průběhu celého roku u vytipovaných makléřů sleduje jejich aktivity a sbírá materiály. S řadou soutěžících byla příležitost se seznámit na podzim v rámci realitní roadshow, kde měli makléři prostor se blíže představit a zodpovědět několik otázek.

Ke konci roku a s blížícím se finále se porota vypravila na osobní prohlídky. V několika týmech a zhruba v pěti dnech projela Čechy a Moravu a navštívila více jak 20 makléřů.  Vidět soutěžící při práci bylo velmi přínosné. Přístupy k práci se u jednotlivých makléřů se velmi liší. Setkali jsme se s profesionalitou, ale i velmi lidským a vstřícným přístupem.


Do ukončení hlasování zbývají poslední 2 týdny. Posledních pár dní na hlasy klientů, posledních pár dní k dotočení videí a přesvědčení poroty.