Oslovte své klienty a odbornou porotu! Poradíme, jak na to?

Zapojili jste se do aktuálního ročníku projektu Realiťák roku? Dejte o tom vědět svým klientům a oslňte odbornou porotu! Přinášíme několik tipů, jak zvýšit svoji šanci na dobré umístění.

Každý účastník soutěže Realiťák roku má možnost upravit si svou osobní soutěžní vizitku na Reality.iDNES.cz. Zde můžete uvést doplňující informace o vás. Například proč jste se vydali na dráhu makléře, jaké jsou vaše největší úspěchy a motivace apod. Dalším důležitým předpokladem pro správné započtení vašich hlasů je přiřazení do správného okresu působnosti. Pokud tak neučiníte, vaše hlasy se budou počítat pouze na celorepublikové bázi, přicházíte tak o možnost zvítězit ve své regionu, kde máte nejsilnější klientskou základnu. Celý proces lze udělat pouze v administraci na Reality.iDNES.cz. Informace nelze importovat přes žádný realitní software. Úpravu vizitky učiníte po přihlášení do osobního účtu makléře. V sekci Nastavení najdete podkategorii Obecné nastavení, zde si pak už velmi jednoduše zvolíte Okres a upravíte informace o vás v kolonce Popis. Okres lze nastavit pouze jednou! Nelze následně měnit, proto si dobře zkontrolujte, zda jste se přiřadili správně. Nemůžete-li se do účtu dostat, vyplňte svůj region ve formuláři, který je dostupný ZDE.

Dalším tipem jak dát o sobě vědět svým klientům a zároveň velmi důležitým kritériem pro hodnocení odborné poroty je nahrání videomedailonku. V rámci soutěže si makléřky a makléři mají možnost natočit vlastní "promo medailonky", které budou představovat jejich osobu, práci, proč dělají co dělají, kde pracují, jak dlouho pracují a třeba pro by měli zvítězit právě oni. Videa budou následně zveřejněna na Youtube a Facebooku soutěže a budou také součástí profilu makléře na stránkách "realiťáka. Více informací a možnost nahrát medailonek ZDE.

Máme pro vás vizitku k tisku a logo do podpisu vašeho e-mailu. E-mailový podpis doporučujeme směřovat na osobní vizitku na Reality.iDNES.cz, odkud mohou vaši klienti hlasovat. 

Umístěte si na vaše stránky plaketu, ať všichni vědí, že jste do projektu zapojeni. Plaketu k umístění na web si stáhněte ZDE.

Posledním materiálem, který pomůže oslovit vaše klienty je leták. Stáhnete si k vytištění ZDE