Pořadatelé

Jsme realitní portál, který sdružuje nabídky více než tisícovky realitních kanceláří a soukromých inzerentů.
Najdete u nás širokou nabídku bytů i domů k prodeji a pronájmu. Pozemky, chaty a chalupy, zahraniční nemovitosti i dražby.

Jsme tým lidí, který umí sledovat a zpracovávat unikátní informace o nemovitostech na trhu v České republice. Ze získaných informací stavíme většinou mapové aplikace, které naši zákazníci využívají k vyhledávání investičních a obchodních příležitostí.

Hlavní partneři

Jsme specialisté na hypotéky 
a jednička na trhu. Hypotékám rozumíme a baví nás to. Chceme vám pomoci k lepšímu bydlení, a proto ať budete jednat s naším pracovníkem osobně nebo online, potkáte odborníka na hypotéky. Specializujeme se totiž pouze na hypoteční úvěry, takže vám dokážeme nejlépe poradit.

Společnost NH Car se řadí k nejvýznamnějším hráčům českého automobilového trhu. Svým zákazníkům poskytuje autorizovaný prodej a servis nových i ojetých vozů značek Volkswagen, Audi, Škoda, Kia a Fiat.

Cílem a posláním LIGS University je přinášet kvalitní manažerské vzdělávací programy MBA, MSc, DBA a PhD v českém, slovenském, anglickém a španělském jazyce za výhodnou cenu založené na principech a postupech, jež lze bezprostředně uplatnit v každodenním pracovním životě.

Na trhu aktuálně nenajdete dynamičtější pojišťovnu. Náš tržní podíl roste dvouciferným tempem. Energii a čas však nevkládáme jen do obchodních aktivit. Investujeme do nových technologií. Dlouhodobě sázíme na oblast inovací, kde jsme v posledních letech získali řadu ocenění. Ať už člověk, rodina, podnikatel nebo firma – my máme kvalitní pojištění pro každého.

Partneři

Naše poslání je poskytovat službu, která vám díky pečlivému výběru a zajištění nejvýhodnější hypotéky ušetří peníze, čas a nervy. Naší konkurenční výhodou a profesionální prestiží je kompletní produktová nabídka všech bank, získané postavení na trhu, možnosti poskytování benefitů a slev pro klienty.

Cílem projektu RVI je zvýšit na realitním trhu působnost a počet vzdělaných a kvalitních realitních makléřů. Rádi bychom tak zvedli prestiž povolání realitního makléře ze současného suterénu do výšin, podobně jako je tomu na vyspělých realitních trzích.

Víme, že stanovit tržní cenu nemovitostí není jen o zprůměrování několika hodnot. Již od roku 2014 je tato problematika naším denním chlebem. Za tu dobu jsme s pomocí odborníků z různých oborů (statistika, matematika, IT, reality...) zdokonalili CeMap natolik, aby se stal výkonným nástrojem, který Vám bude každodenním pomocníkem.

Jsme ambiciózní kolektiv profesionálů 
s letitými zkušenostmi a praxí v mnohých oborech ve vztahu ke stavbám 
a nemovitostem, jejich výstavbou, revitalizací a možností zhodnocení investic formou dotací. Víme jak na to!

Jsme Poski.com a už téměř 20 let vyvíjíme špičkové online systémy. Nejsme firma o pár lidech, nejsme stroje, ale vychováváme specialisty a osobnosti. Práce nás baví, jsme sehraní a nebojíme se být nadprůměrní.

Provozujeme největší tuzemský online dražební portál OKdrazby.cz, na kterém jsou realizovány dobrovolné i nedobrovolné dražby a aukce. Naším cílem je zajistit transparentní prodej majetku za co nejvyšší ceny.

Vzděláváme realitní makléře. Vytváříme živé kurzy i videokurzy, pořádáme konference a provozujeme první online televizi pro realitní makléře.

Smyslem firmy je poskytovat mystery shopping dostupný pro všechny. Přinášíme úhel pohledu reálného zákazníka a pomáháme firmám budovat image značky a zvyšovat obrat. Naši klienti tak nepřemýšlejí, jak se rozhodnout. Díky nám to vědí s jistotou.

Přinášíme na trh alternativní financování. Záleží nám na tom, aby firmy investovaly svůj čas do smysluplných aktivit namísto zdlouhavé administrativy a aby si svůj kousek z jejich úspěchu ukrojili i drobní investoři. S crowdfundingovým dluhopisovým financováním jim pomáháme už od roku 2014.

Mediální partneři

Chcete víc prodávat, víc nabírat a víc vydělávat? Buďte v kontaktu s nejnovějšími trendy a vybudujte si pověst úspěšného realitního makléře. Sledujte živá vysílání se špičkovými hosty a získejte náskok před konkurencí!

Záštita soutěže

Hospodářská komora hlavního města Prahy (HKP) byla ustavena v červnu 1994. Jejím posláním je nejen na území hlavního města Prahy, ale i v celé ČR, podporovat malé a střední podnikatele, hájit jejich zájmy a zajistit jim veškeré formy pomoci.

Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) je ústředním orgánem státní správy ve věcech regionální politiky, politiky bydlení a dalších vymezených úsecích správy.

Hospodářská komora České republiky je nejvýznamnějším reprezentantem podnikatelské sféry. Sdružuje 15 000 členů organizovaných v 60 komorách v regionech a ve 118 oborových asociacích.

 

Realitní komora České republiky je profesionální sdružení odborníků, obchodníků a dalších specialistů, kteří působí na Českém realitním trhu.

Asociace realitních kanceláří České republiky je profesní sdružení realitních makléřů, správců nemovitostí, dražebníků a dalších profesionálů působících na trhu s nemovitostmi v České republice.

Evropský klub realitních kanceláří - EKRK, je obchodní sdružení které svou působností zaštiťuje členské realitní kanceláře, pomáhá jim s jejich obchodním růstem a dohlíží na jejich vystupování na trhu s nemovitostmi, pod stanoveným etickým kodexem klubu.