Právě jsme si převzali výsledky mystery prohlídek od společnosti Zkontrolujeme.cz

V rámci soutěže Realiťák roku jsme si nechali soutěžící prověřit profesionální firmou, zabývající se mystery kontrolami, Zkontrolujeme.cz.

Jak už bylo prezentováno na většině našich akcí, snažíme se vyjíždět do terénu a hodnotit makléře při jejich práci. V prvním ročníku jsme v rámci poroty vyráželi na ohlášené prohlídky. Vše bylo naprosto perfektní, makléři připraveni, dostali jsem materiály, vizitky a dokonce i pohoštění. Letos jsme si s porotou zvolili poloviční mystery. Makléři se o našich návštěvách dozvěděli až na místě, když jsme přijeli autem s logem soutěže. Budete se divit, ale získali jsem úplně jiný pohled. Především na tu část, když k nám makléři přistupovali jako ke klientům. Samotné prohlídky už byly ovlivněné přítomností poroty.

Abychom získali opravdový přehled, rozhodli jsme makléře otestovat profesionální firmou Zkontrolujeme.cz, která provedla mystery prohlídky u 60 makléřů. My jsem si nyní převzali zpracované výsledky a u semifinalistů je zahrneme do celkového hodnocení. Více podrobností a postřehy shopperů přineseme v připravovaném článku.