Představujeme dalšího člena odborné poroty

Dalším členem odborné poroty je Ivana Cikáková, která o sobě sama říká: "Moje zkušenosti mě inspirují k tomu, že s ženskou intuicí a přístupem přibližuji svět realit klientům a hledám pro ně cestu a lepší orientaci v realitní džungli. Žiji už konečně život, jak ho cítím a jak si ho tvořím, se všemi chybami a nedokonalostmi. Život, který mě baví a přináší mi naplnění. Jsem máma, osobní makléřka, lektorka, manažerka." 

Ivana působí jako lektorka a konzultantka pro realitní trh, je stále aktivní realitní makléřkou a spolupracuje s NEXT REALITY na projektu Premium by NEXT REALITY. Založila a úspěšně vede projekt www.zenyvrealitach.cz – heslem projektu je „Přibližujeme společně svět realit lidem“. Je autorkou knih „Jak prodat nemovitosti s maximálním ziskem“, „Jak se nespálit při prodeji nemovitosti“ a „Home staging v praxi“.
Organizuje a realizuje vzdělávací akce pro makléře v ČR a na Slovensku. Její hesla jsou: „Co tě nezabije, to tě posílí.“ a  „Jít vpřed a žít znamená dělat chyby a nebát se jich.“