Co ještě čeká naše finalisty 2. ročníku projektu Realiťák roku?

Letošní finalisté to nemají jednoduché, na cestě do finále je čekala řada nelehkých úkolů a překvapení. Kdo obhájí svoji práci před porotou a stane se Realiťákem roku 2019?

3.12. zasedala kompletní odborná porota.  Vyhodnocovala testy, hodnotila studie, porovnávala data z polovičních i úplných mystery prohlídek. Následně sčítala body a vybrala 7 statečných, 7 makléřů, kteří postupuji do finálového kola. 

Představujeme finalisty 2.ročníku Realiťáka roku:

Břetislav Málek - RELIA, s.r.o.

Mgr. Marek Izera - Bydlení na doporučení s.r.o.

Richard Kašpar - RE/MAX One

Lenka Sůrová - RELIA, s.r.o.

Adam Šimoník - VojtaReality

Ing. Michal Macháček - REMACH UH s.r.o.

Martin Románek - QARA

Poslední překážka, která čeká naše finalisty na cestě za vítězstvím, je obhajoba před kompletní porotou. Poslední příležitost, jak přesvědčit porotu o svých kvalitách budou mít jednotlivý makléři příští týden v úterý. Kdo bude Realiťákem roku 2019 se dozvíme při slavnostním vyhlášení na 1. Realitním plese, 18.1.2020 v Národním domě na Vinohradech, kde budou vyhlášené i další kategorie - Realiťák roku podle krajů, Realiťák roku podle hlasování veřejnosti, Realiťák plesu. Nezapomeňte si včas zajistit vstupenky, kapacita je omezená. Více informací a možnost nákupu vstupenek na www.realitni-ples.cz.