Představujeme nového člena odborné poroty

Václav Duben, spoluzakladatel projektu 3Dvirtual.cz, který realitzuje pro ralitní makléře 3D virtuální prohlídky napříč realitním trhem. A co nám o sobě Václav prozradi?

V oblasti nemovitostí se pohybuji teprve patnáctým rokem. Každý realitní obchod je pro mě výzvou a stále se objevují nové a nové obchodní případy u kterých je potřebná dávka zkušeností. Stále se člověk musí vzdělávat a učit novým věcem. Jako realitní makléř působím od roku 2006 v rámci Kraje Vysočina, Prahy a Středočeského kraje.

Při své práci využívám nejmodernější technologie a díky tomu a poznání virtuálních prohlídek, které využívám při prodeji každé nemovitosti, jsme založili projekt 3Dvirtual.cz , kde realizujeme pro realitní makléře 3Dvirtuální prohlídky napříč celým realitním trhem. Na českém trhu jsme byli jedni z prvních s touto službou, aktuálně máme k dispozici 3 kamery Matterport PRO 2 a kameru THETA Z1, tím jsme schopni obsloužit velké množství poptávky po této službě, která každým dnem roste. Jsme tu pro Vás na www.3Dvirtual.cz .

Svým klientům umím zajistit prodej jakékoliv nemovitosti, ať už se jedná o byt, dům, pozemek, chalupu nebo třeba komerční objekt. Moje specializace jsou pozemky, a to pozemky jak zemědělské, tak určené územním plánem k výstavbě. Jsem ale připraven Vám pomoci s prodejem a nákupem jakékoli nemovitosti. Tržní odhad nemovitostí zdarma je u mě samozřejmostí.

Budu rád, když se rozhodnete se mnou spolupracovat. Můžeme se domluvit na zkušební době a společně zjistíme, zda nám to spolu půjde po lidské stránce. Budeme se totiž spolu potkávat vícekrát a trávit spolu více času a věřím že jak Vy tak i já chceme trávit čas jen s lidmi s kterými nám je příjemně. Děkuji a těším se na spolupráci někdy v budoucnu.

Více informací naleznete na www.3Dvirtual.cz a na mých osobních realitních stránkách www.vaclavduben.cz