Představujeme třetího člena odborné poroty

Dalším, v pořadí třetím představovaným členem odborné poroty je Luděk Lošťák. Ředitel společnosti Comfort space, a.s. zakladatel a lektor odborných vzdělávacích kurzů v technické oblasti posuzování nemovitostí, energetické náročnosti budov a poradenství v oblasti renovace a dotací v rámci investic.

V předešlých letech Luděk Lošťák prošel nadnárodními společnostmi na marketing a komunikaci a vytvořil na trhu jednu z prvních master franšízy na výrobu a prodej šperků. Ačkoliv se dnes zabývá technickými obory a tématy v oblasti technického stavu nemovitostí, není tato činnost pro něj ničím významně jiným, jelikož jeho prací byl vždy obchod, marketing a vzdělávání v jakémkoliv oboru se po dobu profesionální kariéry vyskytl.

Velmi často poskytuje své zkušenosti a názory tisku a médiím, jelikož je vnímám jako expert na technické a legislativní témata. Za dobu působení ve společnosti Comfort space, a.s. zajistil prostřednictvím této firmy pro realitní trh několik tisíc odborných posudků a inspekcí nemovitostí a pomohl získat pro celou řadu klientů mnoho dotací.