Roadshow se blíží a na účastníky čeká překvapení

Situace ohledně korona krize se uklidňuje, proto jsme se rozhodli vyrazit opožděně na naši pravidelnou realitní roadshow.

Myslíte si, že máte splněno vše co požaduje realitní zákon? 

Realitní zákon přišel v době, kdy nikdo nic takového neřešil - všichni řešili zdraví a zajištění základních potřeb pro sebe a své nejbližší. Přitom je třeba splnit mnoho povinností, aby makléř mohl dál "zákonně" podnikat. Více co všechno je potřeba? Máte vše splněno? A dokážete to říct i Pavlovi Rakoušovi z Ministerstva pro místní rozvoj do očí?

Pokud si nejste jisti, nebo se chcete na něco zeptat a dostat rychlou odpověď, vyrazte s námi na letošní Realitní Roadshow, která se bude zabývat právě realitním zákonem, jeho podmínkami i různými opatřeními.

Tentokrát ale nejde o pouhé přednášky. Letos zkusíme předat informace formou workshopů a interaktivních seminářů. Těšit se můžete na Pavla Rakouše z ministerstva, Roberta Hanzla z NEXT Reality nebo například Jirku Pathyho z Gepard finance.

Kdy a kde se potkáme?

·        10.6.2020 - Praha (Clarion Congress Hotel Prague)

·        17.6.2020 - Brno (MAXIMUS Resort)

·        25.6.2020 - Ostrava (BEST WESTERN Hotel Vista)


Začátek je vždy v 8:30 a předpokládaný konec kolem 13. hodiny. Samozřejmostí je občerstvení na místě a dostatečný prostor pro dodržení bezpečnostních rozestupů. Více informací ZDE.

Navíc, pro návštěvníky pražského termínu máme překvapení. Z účastníků budeme losovat šťastlivce, který získá Volkswagen T-Cross R-line DSG na víkend s plnou nádrží od hlavního partnera projektu Realiťak roku, společnosti NH car