Pro veřejnost

Proč hlasovat

Dejte hlas makléři, se kterým jste byli spokojeni, oceňte tak prověřeného makléře za jeho práci a budujte lepší realitní trh. Pomozte dalším zájemcům o bydlení najít nejlepšího odborníka, který je provede na cestě za splněným snem o bydlení.

Hledejte proveřené makléře

Řešíte bytovou situaci a nevíte, na koho se obrátit? Najděte si proveřeného odborníka, který působí ve vašem okolí - najděte si nejlepšího makléře ve vašem okolí. Budete mít jistotu, že spolupracujete s profesionálem, který svou práci odvádí poctivě. Minimalizujte rizika při řešení bytové situace.

Proč soutěž vznikla

Prodej i koupě nemovitosti je pro mnohé z nás životní událostí, která přináší nemalé starosti. Realitní makléři přichází denně do styku s klienty, kterým pomáhají plnit jejich sny o bydlení. Který z makléřů je největší profesionál v oboru? Tato otázka stála u zrodu myšlenky uspořádání soutěže "Realiťák roku". Jedná se o prestižní a ojedinělou událost ve světě realit. Její ambicí je představit široké veřejnosti makléře, kteří svoji práci vykonávají profesionálně, s dostatkem odborných znalostí a kladným proklientským přístupem. Soutěž vyhlašují Reality.iDNES.cz ve spolupráci s ADOL Monitor. Patronkou soutěže je ministryně pro místní rozvoj Ing. Klára Dostálová.