Máte nejasnosti ohledně realitního zákona?

Ministerstvo pro místní rozvoj ve spolupráci s projektem Realiťák roku pořádali odborný seminář na téma „Implementace realitního zákona“, který se konal 7.1. na půdě MMR.

Novým realitním zákonem provedl Pavel Rakouš, vedoucí odboru realitní činnosti na MMR. K zákonu se dále vyjádřili zástupci profesních sdružení a další odborníci. Chcete být připravení na všechny novinky a změny, které realitní zákon přináší? Máte nejasnosti a dotazy? Bojíte se, že někde uděláte chybu? A nestihli jste náš seminář?

Níže si můžete stáhnout prezentace:

Prezentace realitní zákon

Prezentace realitní zákon pojištění

Autor upozorňuje, že se nejedná o právně závazné informace, ale výhradně o aktuální náhled na možný výklad zákona. Prezentace nesmí být používána komerčním způsobem, slouží výhradně pro interní informování realitních zprostředkovatelů. Účinnost zákona je nyní předpokládána 2. března 2020.

Podívejte se na záznam ze semináře.

 

Aktuálně pro vás připravujeme ve spolupráci s MMR jarní realitní roadshow na téma "Realitní zákon v praxi ". Můžete se těšit na workshopy, kde se budeme věnovat případům z praxe, vašim otázkám, podnětům a kontrole "na nečisto". Bližší informace se dozvíte brzy.