Právě jsme spustili soutěž Realiťák roku!

Kdo je nejlepší makléř v realitním oboru, a jak vlastně takový ideální realiťák vypadá? To je otázka, kterou si možná mnozí z nás již někdy položili. Ta samá otázka stála také u zrodu soutěže Realiťák roku, která právě startuje.


Hlavní myšlenkou soutěže Realiťák roku je zjistit, kdo v široké komunitě realitních makléřů vyčnívá nad ostatními svým přístupem k práci a klientům. Hledáme jedince, který je profesionálem ve svém oboru a zároveň dbá o sebevzdělávání, snaží se svým klientům naslouchat, je férový ve spolupráci s ostatními makléři.


První ročník soutěže startuje 17. 4. 2018 odkdy je možné si aktualizovat profil na Reality.iDNES.cz. Zařadit se do okresu vaší hlavní působnosti, napsat pár slov o vlastní motivaci k profesi realitního makléře a představit třeba své největší úspěchy. Samotné hlasování pak startuje přesně o měsíc později, tedy 17. 5. 2018.


A protože hlasovat mohou nejen vaši kolegové, makléři, ale také široká veřejnost, která s realiťáky přichází denně do styku, vytvořili pro vás pořadatelé jednoduchý způsob, jak klientům soutěž představit a získat tak dobrého spojence v cestě za vítězem v celé soutěži. Každý realitní makléř získá vzor vizitky k tisku a dodatek k e-mailovému podpisu v motivech soutěže. V zisku dalších hlasů vám jistě pomůže i příznak ve vaší vizitce na Reality.iDNES.cz.


A co vám vítězství v hlavní soutěži přinese? Především prestiž a uznání kolegů z realitního oboru, ale nezapomněli jsme ani na věcné ceny, které vám budeme v průběhu celé soutěže přestavovat.


Kdo se stane tím nejlepším Realiťákem roku 2018, a kdo získá Cenu odborné poroty se všichni dozvíme 15. ledna 2019 na 4. odborné realitní konferenci.  Věříme, že už nyní víte, komu ze svých kolegů dáte svůj hlas, protože ho považujete za toho nejlepšího realiťáka.