Upravte si soutěžní vizitku

Každý účastník soutěže Realiťák roku má možnost upravit si svou soutěžní vizitku na Reality.iDNES.cz ve dvou ohledech. V první řadě si můžete upravit medailonek, který se zobrazuje ve vaší osobní vizitce na Reality.iDNES.cz. Zde můžete uvést doplňující informace o vás. Například proč jste se vydali na dráhu makléře, jaké jsou vaše největší úspěchy a motivace apod.

V druhé řadě a důležitým předpokladem pro správné započtení vašich hlasů je přiřazení do správného okresu působnosti. Tato informace není nikde viditelná, ale přesto je klíčová. Pokud tak totiž neučiníte, vaše hlasy se budou počítat pouze na celorepublikové bázi, přicházíte tak o možnost zvítězit ve své regionu, kde máte nejsilnější klientskou základnu. Druhý problém může nastat, pokud se přihlásíte do okresu dodatečně, vaše hlasy pak nemusí být správně přepočteny, a vy se tak opět můžete ochudit o vítězství ve vašem kraji.

Pokud se chcete skutečně aktivně účastnit soutěže Realiťák roku, doporučujeme zařazení do okresu učinit bezodkladně.

Jak na to?

Celý proces lze udělat pouze v administraci na Reality.iDNES.cz. Informace nelze importovat přes žádný realitní software. Úpravu vizitky učiníte po přihlášení do osobního účtu makléře. V sekci Nastavení najdete podkategorii Obecné nastavení, zde si pak už velmi jednoduše zvolíte Okres a upravíte informace o vás v kolonce Popis.

Okres lze nastavit pouze jednou! Nelze následně měnit, proto si dobře zkontrolujte, zda jste se přiřadili správně.


Přihlašujete do hlavního účtu realitní kanceláře a nevíte, jak se dostat do osobního makléřského účtu? V tom případě kontaktujte správce vaší pobočky nebo realitní kanceláře, přístup do vašeho osobního účtu by měl mít.