Vyhlášení 1.ročníku soutěže proběhne na 4.odborné realitní konferenci

Slavnostní vyhlášení 1. ročníku soutěže "Realiťák roku", kdy se dozvíme, kdo se jako první bude pyšnit titulem "Realiťák roku" se nezadržitelně blíží. Proběhne 15.1.2019 na 4. odborné realitní konferenci v Cubex Centrum Praha.

Více informací a podrobný program se dozvíte přímo na stránkách www.realitnikonference.cz., kde si můžete také zakoupit vstupenku.

Vyhlášeny budou 3 kategorie: Realiťák roku, Realiťák kraje a Cena odborné poroty.

Hlasování na stránkách ww.realitakroku.cz bude ukončeno k 31.12.2018. Následně dojde, dle pravidel soutěže, ke kontrole pravosti hlasů. Do finále postoupí TOP 20 makléřů, kteří budou na konferenci bojovat o titul "Realiťáka roku". Finálová TOP 20 bude složena ze 14 vítězů jednotlivých krajů, kteří v daném kraji dosáhnou nejvyššího počtu hlasů a z 6 makléřů, kteří dosáhnou absolutního nejvyššího počtu hlasů v rámci celé ČR.

Finální hlasování veřejnosti proběhne na konferenci. Každý návštěvník konference bude mít jeden hlas.Hlas na konferenci bude mít 10 x větší hodnotu než na webu. 

Odborná porota zakončí svoji průběžnou kontrolní práci v prosinci, kdy navštíví vybrané makléře, aby prověřila jejich práci v terénu. Dalším hodnotícím aspektem budou videomedailonky, které mají možnost natočit všichni soutěžící a sami si tak přispět k nominaci na získání ceny odborné poroty. 

Aby vám neunikla žádná informace, která se týká blížícího se finále, sledujte aktuality na webu a na facebooku.