Získejte cenu ADOLu!

Abychom soutěž "Reliťak roku" trošku okořenili, připravili jsem ve spoluporáci se společností ADOL možnost získat specilání cenu. Cena ADOLu je určena pro všechny realitní makléřky a makléře, kteří se účastní soutěže.
  
Jak se zapojit ? 
  
V rámci soutěže "Realiťák roku" si budou moci makléřky a makléři natočit vlastní "promo medailonky", které budou představovat jejich osobu, práci, proč dělají co dělají, kde pracují, jak dlouho pracují v realitách a třeba proč by měli zvítězit právě oni!

Videa budou zveřejněna na Youtube a Facebook soutěže "Realiťák roku" a budou také součástí profilu makléřů na stránkách "realiťáka". V rámci soutěže budou sloužit nejenom jako podpora sbírání hlasů, ale také budou sloužit porotcům, kteří budou na závěr vyhlašovat i vítěze poroty!

Kdo vyhraje cenu ADOLu?
  
Rozhodli jsme se podpořit vlastní iniciativu makléřů a budeme odměňovat ty, kteří budou mít se svými videi největší úspěch. Co to znamená? Úspěšnost videí se většinou hodnotí dle počtu shlédnutí. Toho se budeme držet i my. Každý měsíc od 1.11. do 31.12. (tedy 2x) budeme vyhlašovat vítěze a to podle celkového počtu shlédnutí těchto Medailonků na obou kanálech (Facebook i Youtube)!

Hlavní cenu získá ten, jehož video získá do 31.12.2018 největší počet shlédnutí. Slavnostní vyhlášení Ceny ADOLu proběhne 15.1. na 4. odborné realitní konferenci.
 
 Ceny pro vítěze!
  
Vítěz měsíce:
1. cena - služby ADOLu v hodnotě 5.000,- Kč

2. cena - služby ADOLu v hodnotě 3.000,- Kč

3. cena - služby ADOLu v hodnotě 1.000,- Kč

Celkový vítěz:
1. cena - služby ADOLu v hodnotě 25.000,- Kč

2. cena - služby ADOLu v hodnotě 15.000,- Kč

3. cena - služby ADOLu v hodnotě 5.000,- Kč


 Pravidla soutěže a další informace na http://realitakroku.adol.cz/