Známe finalisty tohoto ročníku, makléři v krajích a okresech stále bojují!

Třetí ročník projektu Realiťák roku se pomalu blíží do svého finále, ale dobojováno stále není. Všechny makléře ještě čeká závěrečná rovinka, ve které je potřeba sebrat poslední síly a pořádně zabojovat.

Ve 3. ročníku projektu Realiťák roku 2020 byly vyhlášené kategorie Realiťák roku celkově, Realiťák roku podle krajů a Realiťák roku podle okresů. Hlasování veřejnosti běží až do konce roku. Ke slavnostnímu vyhlášení všech kategorií dojde 16.1.2021. 

Realiťák roku celkově

3.12. proběhlo setkání odborné poroty, která vybírala makléře do finále. Na základě vyhodnocení všech odborných kritérií - body za testy, studie, profesionální mystery, rozhovory s Rayem Prosekem, body za mystery prohlídky poroty i výjezdního týmu, porota vybrala 8 makléřů, které poslala do finále. Finalisty čeká 10.12. závěrečná obhajoba opět před kompletní porotou. Porota udělí záverečné body, které se započtou do celkového vyhodnocení. Hlasování veřejnosti běží až do konce roku přesně do 31.12.2020. Poté dojde k vyhodnocení na základě nastavených kritérií, tzn. 60% odborná porota, 30% hlasování veřejnosti, 5 % obrat a 5% inzerce na Reality.iDNES.cz.

Seznam finalistů:

Adam Šimoník - VojtaReality, Olomouc
Iztok Toplak - RE/MAX G8 Reality, Praha 7
Martin Kubík - Reality 11, Praha 4
Marek Izera - Bydlení na doporučení s.r.o., Praha 10
Richard Kašpar - RE/MAX One, Tábor 
Vendula Sejkorová - Reality bez-starostí, Kladno
Lucie Tůmová - Findeo reality s.r.o., Praha 5
Petra Wölflová - REALDOMUS s.r.o., České Budějovice

Realiťák kraje

V každém kraji se do hledáčku poroty dostali minimálně 3 makléři. Všichni museli zvládnout rozhovor s výjezdním týmem poroty, projít odbornými testy a vypracovat případovou studii. Hlasování veřejnosti běží až do konce roku přesně do 31.12.2020. Poté dojde k vyhodnocení na základě nastavených kritérií, tzn. 60% odborná porota, 30% hlasování veřejnosti, 5 % obrat a 5% inzerce na Reality.iDNES.cz. V případě nesplnění nebo nevypracování testů nebo neodevzdání studie nebude titul udělen.

Realiťák okresu

Ani v této kategorii vítězové nebude vyhlášení pouze na základě hlasů veřejnosti. Všichni projdou odbornými testy. I zde platí, že hlasování veřejnosti běží až do konce roku, tedy do 31.12. 2020. Poté dojde k vyhodnocení na základě nastavených kritérií, tzn. 60% odborná porota, 30% hlasování veřejnosti, 5 % obrat a 5% inzerce na Reality.iDNES.cz. V případě nesplnění nebo nevypracování testů nebude titul udělen.