Dagmar Vokřál Báčová

Bohemia servis spol. s r. o.
„"REALITY JSOU MOJÍ KAŽDODENNÍ REALITOU"“
Umístění v roce 2020 1. v okrese Kutná Hora 3. v Středočeský kraj 26. v celé ČR
Hlasujte pro mne
Mé aktuální umístění: 33. místo celkově 3. místo v Středočeský kraj 1. místo v Kutná Hora

O mně

V realitním businessu pracuji od roku 2011. Za tu dobu jsem pomohla spoustě klientů najít šťastný domov, prodat se ziskem, bez stresu a zbytečných starostí. Profesionálem ve světě realit jsem se stala díky mnohaleté spolupráci s realitní sítí CENTURY 21 na pobočce Praha. V roce 2017 jsem začala pracovat jako nezávislý realitní makléř. Ráda poradím, pomohu, vysvětlím.... Zajistím kompletní servis při prodeji nebo pronájmu Vaší nemovitosti.

Informace

Makléř
Dagmar Vokřál Báčová
Telefon
+420725293246
Soutěžní oblast
Kutná Hora (kraj Středočeský)
Působnost
Praha-východ (kraj Středočeský), Kutná Hora (kraj Středočeský), Kolín (kraj Středočeský)
Jako makléř působím od roku
2011
Jazykové dovednosti
angličtina
Nabízené služby
cenové mapy, video prohlídky, profesionální fotografie, marketing nemovitosti na míru, zastupování při prohlídkách, výkup nemovitosti, aukce nemovitosti, zajištění vkladu na katastr
Webové stránky

Reference

Nemohu nic jiného dodat než spolu se všemi pochvalami, jenom souhlasit a snad ještě zdůraznit že jsem se s neznámou avšak báječnou ženou jakou je paní Báčová již dlouho nesetkala .Všem kteří nemají zkušenosti s" realitkami "jako jsem neměla já paní Báčovou VŔELE DOPORUČUJI . Děkuji za vše ,za Vaši vstřícnost, lidskost a profesionalitu.”

Eva Havlová napsal/a:, 30.6.2021

“Spolupráce, komunikace, rychlost jednání, čas věnovaný zájemcům při prohlídkách, ochotu zařídit vše potřebné k prodeji nemovitosti, snahu vyřešit jakýkoli problém, který se při prodeji vyskytl a mnoho dalšího velmi oceňuji a vážím si pomoci. Všem paní Báčovou DOPORUČUJI! Děkuji za vše, co jste pro nás udělala.”

Jana Pospíšilová napsal/a:, 6.4.2021

Spolupráce s makléřkou pí Báčovu, byla bezproblémová. Zodpověděla s porozuměním veškeré mé dotazy a nebylo jich málo , navíc poskytla nespočet rad a tipů. Velice oceňuji její osobní, lidský přístup a profesionalitu. Tuto makléřku mohu vřele doporučit. Jednoznačně získáte člověka na své straně, který vás s přehledem provede úskalími prodeje či koupě nemovitosti.

Nasehela :, 9.2.2021

“Kupovali jsme prostřednictvím paní Báčové nemovitost a byli jsme naprosto spokojeni. Vše proběhlo velmi rychle, přesto že jsme kupovali v době covidových omezení a nejen podepsání smlouvy vyžadovalo nadstandardní nasazení. Děkujeme a pokud budeme někdy prodávat nějakou nemovitost, rádi se na paní Báčovou obrátíme.”

Zdeněk napsal/a:, 19.1.2021

“Mám zkušenost s několika realitkami při prodeji 3 nemovitostí a pozemků. Dosud jsem se nesetkala s větší profesionalitou než u paní Báčové. Její pracovní nasazení neznalo mezí, poznala jsem ji jako poctivou a spolehlivou makléřku, navíc vždy příjemnou. K mé plné spokojenosti mi zprostředkovala prodej nemovitosti , což se nepodařilo dvěma předchozím realitním kancelářím. Za mne dávám výbornou a děkuji! Růžičková Marie”

Marus Kolovec napsal/a:, 18.1.2021

“Výborná spolupráce, paní Báčová je velmi ochotná a spolehlivá, vždy dohledá potřebné informace a obratem reaguje na potřeby klientů, děkujeme!”

Petra Žbánková napsal/a:, 22.11.2020

“Dobrý den p.Báčová děkuji za Vaši dobře odvedenou práci.Vim že jsme tady na světě abychom našli své misto a pak pracujem s radosti. A o Vás si myslim,že jste jej našla protože Vaše profesionalita se kloubi s Vaši přijemnostì a jednáni s Vámi bylo dokonalé a já jsem se těšila, na každé jednáni* bylo přijemnou schůzkou. Bylo mi potěšenim se s Vâmi v životě potkat a přeji Vâm zdravi v této době a jste opravdu REALIŤÁK NA SVÉM MÍSTĚ-ať se dál jen a jen daří. Jarka Streifová”

Monika Voříšková napsal/a:, 27.10.2020

“Paní Dagmar Báčová, moc děkujeme. Byla jste vždycky milá a profesionální.”

S Reyneltova napsal/a:, 4.7.2020

“Se službami realitní makléřky paní Dagmar Báčové jsem byla spokojena. Jednala rychle bez odkladu, vše probíhalo hladce a bez průtahů. Má vlídné nenucené vystupování. Za její služby děkuji.”

Yvona Svobodova 5 napsal/a:, 28.5.2020

“Chtěli bychom s manželem poděkovat Dáše za profesionální přístup při prodeji našich pozemků. Zároveň si vážíme úsilí a času věnovanému této malé transakci. Dášu vřele doporučujeme hlavně díky jejímu příjemnému lidskému vystupování a vyjadřování. Velice si toho ceníme Míla a František.”

Miloslava Navrátilová napsal/a:, 27.5.2020

“Z počátku jsme nebyli nakloněni prodávat nemovitost přes realitního makléře, neboť naše předchozí zkušenost nebyla dobrá, spíš naopak, ale jsme moc rádi, že jsme se spletli. Komunikaci, rychlost jednání, čas věnovaný zájemcům při prohlídkách, ochotu zařídit vše potřebné k prodeji nemovitosti, snahu vyřešit jakýkoli problém, který se při prodeji vyskytl a mnoho dalšího velmi oceňujeme a vážíme si pomoci. Všem paní Báčovou s klidným svědomím DOPORUČUJEME!”

Anežka Pospíšilová napsal/a:, 5.5.2020

“Oceňují velmi profesionální přístup. Velké knowhow realitní praxe a moderních prostředků v oblasti komunikace s klienty. Také oceňuji pravidelnou informaci o stavu prodeje nemovitosti a flexibilita strategie prodeje. Velké nasazení a ochota při "prohlidkách" nemovitosti, které věnovala zajemcům. Stejně jako snaha o získání pravdivých faktů o technickém stavu nemovitosti. Velmi příjemné vystupování a komunikace a ochota přizpůsobit se možnostem klientů. Za mne - "1*" :-)”

Ing. Jan Pospíšil, 24.4.2020

“Dáša umí prodat i nemovitost, která se nám jevila jako neprodejná”

Miroslav Zelinka napsal/a:, 30.10.2019

“S paní Báčovou jsem se seznámila při prodeji nemovitosti. Její přístup ke klientům je opravdu velmi profesionální a obdivuhodný. Protože jsem byla s jejím přístupem velmi spokojena, využila jsem její služby i následně při pronájmu bytu. Opět vše OK. Mohu všem jen doporučit využití jejich služeb realitní makléřky.”

Jan Dolejš napsal/a:, 28.10.2019

Josef napsal/a:
“Rád bych poděkoval paní Báčové, která mi zabezpečila veškerý servis ohledně prodeje mé nemovitosti. Takto nějak si představuji práci profesionála v oblasti realit. Vše mi bylo náležitě vysvětleno a dostal jsem veškeré informace ohledně prodeje a zajištění smluv. Od podpisu smlouvy jsem se již nemusel o nic starat. Jedinou mojí starostí bylo jak a kam investovat peníze, které mi přišly na účet. Děkuji za příjemnou spolupráci.”


Josef napsal/a:, 25.10.2019

https://www.youtube.com/watch?v=3k-O8GsU4_c&t=3s

Mgr. Zuzana Pellerová, 27.9.2019

https://www.youtube.com/watch?v=S5-W0kLmy3o&t=2s

Mgr. Alena Švecová, 27.9.2019

https://www.youtube.com/watch?v=JPOx9YO5AM8

Jan Sadowski, 6.1.2019

https://www.youtube.com/watch?v=jTotgcQy3Xc

Hana Kvasilová, 6.1.2019

I v realitách platí pořekadlo: "Umění dělá z vědění radost". Paní Dagmar nejen ví, ale svým nasazením a osobním přístupem dokázala vnést do své profese i trochu toho "umění". Dášo, děkuji!

Josef Opasek, 20.3.2020

Hello Dagmar,
We appreciate all of your help during this process. It was a long one!
We are very happy to be in the house, and Tobi is so happy to have "his garden".
We were very satisfied with your service.
Many many thanks for helping us with the purchase of this home!!
Kind regards,
Jennifer, Mat and Tobi


Jennifer Sherman, 31.5.2021

“Velmi děkujeme paní Báčové, která prodala naši nemovitost k naší spokojenosti i ke spokojenosti kupujícího. To považujeme za velmi důležité. Všechna jednání probíhala v dobré atmosféře a maximálně profesionálně. Oceňujeme její nesmírnou ochotu, pomoc a radu při zajištění nutných prací včetně vystěhování nemovitosti. Opravdu jsme se prakticky o nic nemuseli starat. Proto ji můžeme velmi doporučit. Ing. Radim Nešpor s manželkou”

Ing. Radim Nešpor, 25.9.2021

“Chci poděkovat paní Báčové za profesionální přístup při prodeji mého bytu. Díky home stagingu - kdy připravila byt k prodeji doplněním nábytku, dekoracemi a vše barevně sladila. Dále připravila velice pěknou prezentaci mé nemovitosti, čímž se zvýšil počet zájemců a díky aukci se navýšila cena o 500 000 Kč oproti mému požadavku. Se službami paní makléřky jsem velice spokojen a mohu ji všem doporučit. Děkuji Josef”

Josef Navrátil, 28.9.2021

Certifikáty a školení

6.10.2017, Doklad o profesní certifikaci ARK ČR