Josef Hůďa

M & M reality holding a. s.
„Každá nemovitost má svého kupce, chce to jen hledat tím správným způsobem.“
Hlasujte pro mne
Mé aktuální umístění: 25. místo celkově 3. místo v Ústecký kraj 1. místo v Chomutov

O mně

Jmenuji se Josef Hůďa a ve společnosti M&M reality mě najdete na pobočce Chomutov, pokud se netoulám po širokém okolí, kde všude působím. Mám osobitý přístup a jiný úhel pohledu na prodej nemovitosti, postarám se o Vaši nemovitost jako bych prodával svou vlastní. Rád používám moderní metody prodeje a spolupracuji s profesionály, kteří svojí práci rozumí, (specialisté z našeho Holdingu, právní kancelář, fotograf). Není nic s čím bychom si jako tým neporadili nebo pro Vás nemohli udělat.

Informace

Makléř
Josef Hůďa
Telefon
777826913
Soutěžní oblast
Chomutov (kraj Ústecký)
Jako makléř působím od roku
2019
Specializace
prodej, rodinné domy, chaty / chalupy, stavební pozemky, nájemní domy / činžáky
Nabízené služby
cenové mapy, 3D prohlídky, video prohlídky, profesionální fotografie, marketing nemovitosti na míru, zastupování při prohlídkách, právní poradenství, sjednání hypotéky, výkup nemovitosti, aukce nemovitosti, zpracování PENB, zajištění vkladu na katastr, homestaging
Webové stránky

Reference

"Jeste jsem se nesetkal s takto nadstandartnim profesionalnim pristupem maklere. Vyzdvihnu hlavne poctivost v jednanich , dochvilnost , pravdomluvnost a max. pece vyhovet prani. Rozhodne budu dale doporucovat M&M Reality predevsim s panem Josefem Hudou. S pozdravem Rene Vanecek vas spokojeny zakaznik."

René Vaněček, 26.10.2020

"Pan Hůďa a jeho asistentka byli úžasní. Na jakýkoliv dotaz bylo ihned v jakoukoliv dobu odpovezeno,, vždy byli vstřícní a mili. Myslíme,že jsme měli opravdu štěstí na slušné a ochotně realitní maklére,které budeme všude. doporučovat...Ještě jednou děkujeme. Mayerovi"

Karel Mayer, 28.2.2021

"Obchod jsem uskutečnil s panem Josefem Hůďou a mohu jedině doporučit. Oceňuji férové jednání a také, že mi vždy vyšel maximálně vstříc."

Jan Kamiš, 14.11.2019

"Pan Huďa byl naprosto perfektní, o vše se postaral, vše potřebné zařídil, profesionální a milé jednání, velmi ráda ho doporučím dále. Děkuji"

Blanka Kučírková, 9.9.2020

"Slečna Bocková a pan Huďa byli naprosto skvělí, velice ochotní. Byt byl prodán v rekordním čase. Díky a jsem moc ráda, že jsem využila Vašich služeb. S pozdravem. Mgr. Petra Fořtová"

Mgr. Petra Fořtová, 1.11.2020