Odborná porota

Klára Dostálová

Předsedkyně poroty

Jako ministryně pro místní rozvoj pomáhá starostům s evropskými dotacemi, rozvojem, cestovním ruchem i bytovou politikou.

 Jiří Pathy

člen poroty

Předseda představenstva a generální ředitel GEPARD FINANCE a.s. Je špičkovým odborníkem na GDPR, které teď zavádí ve společnosti Gepard Finance.

 Dr. Pardeep Kullar

 člen poroty

Působí jako Vice President a Chief Academic and Operations Office v LIGS University. Patří mezi nadšené příznivce vzdělávání.

Petr Makovský 

člen poroty

Výkonný ředitel projektu Reality.iDNES.cz. Je odpovědný za řízení druhého největšího realitního portálu v ČR.

 Ivana Cikánková

 člen poroty

Lektorka a konzultantka pro realitní trh (realitní kanceláře, makléře), aktivní realitní makléřka a zakladatelka projektu Ženy v realitách.

 Pavel Tomek

 člen poroty

Je většinový vlastník společnosti ADOL Monitor. Kromě vývoje nových produktů se věnuje zaškolování největších zákazníků.

 Ondřej Hon

 člen poroty

Majitel Shanna media, analytik, tvůrce projektů. Spoluautor a tvůrce softwarového řešení na stanovení tržních cen nemovitostí -CeMap.

 Martin Zástěra

 člen poroty

Zakladatel a vedoucí partner advokátní kanceláře AZ LEGAL. Ve své právní praxi se specializuje primárně na obchodní právo a právo nemovitostí.

 Michal Hanus

 člen poroty

Patří k investorům, kteří se svými společníky vybudovali firmu Logos, jedničku v segmentu IT vývoje. Po jejím prodeji založili firmu Chenen.