16.4.2020 9:15

LIGS University pomůže rozvíjet vaši kariéru

LIGS University pomůže rozvíjet vaši kariéru

O tom, že neustále sebevzdělávání je cestou k úspěchu není pochyb. Šance na kariérní postup, předpoklad vyššího ohodnocení či získání konkurenční výhody nás žene kupředu. To platí jako pro realitní branži, tak pro všechny ostatní profese.

LIGS University už více než dvanáct let přináší kvalitní a cenově dostupné manažerské vzdělání studentům z celého světa. LIGS University je univerzitou moderního typu, která bourá omezení daná prostorem, časem i jazykem. Vzdělávací programy MBA, MSc, DBA a Ph.D. lze u nás studovat kompletně online v angličtině, češtině, slovenštině a španělštině nebo v kombinaci těchto jazyků.

LIGS University je držitelem mezinárodní akreditace Accreditation Service for International Schools, Colleges and Universities (ASIC) a díky splnění mnoha kritérií kvality a používaným vzdělávacím postupům a přístupu ke studentům získala status ASIC Premier University. Misí LIGS University je poskytovat kvalitní a progresivní interactive online vzdělávání pro studenty z celého světa za příznivou cenu. Programy LIGS University jsou díky své formě a flexibilitě co nejvíce přizpůsobeny manažerům, kteří jsou pracovně velmi vytížení. Studium v programech Interactive Online MBA, MSc, DBA a PhD je možno zahájit kdykoliv v průběhu roku. Zahájení programu Executive MBA je zpravidla jednou za rok. Programy Interactive Online je možno studovat v českém, slovenském, anglickém a španělském jazyce nebo v jejich kombinacích. Program Executive MBA je v českém jazyce a jsou poskytovány ve více specializacích, aby si mohl každý vybrat podle svých zájmů a potřeb.

Co přináší studium na LIGS University?

  • Okamžitý přínos pro praxi
  • Nástroj osobního rozvoje
  • Konkurenční výhodu v podnikání
  • Vyšší hodnotu na trhu práce
  • Moderní způsob vzdělávání
  • Prestižní a světově uznávaný diplom z americké univerzity

Specializace Řízení obchodu s realitami

Obchod s nemovitostmi
Předmět Obchod s nemovitostmi má studentům pomoci získat znalosti v oblasti realitního trhu. Jednotlivé časti tohoto předmětu se soustřeďují nejen na nezbytnou sumu teoretických znalostí, ale kladou především silný důraz na schopnost praktického provedení v oblasti realitního trhu. Cílem předmětu je teoretická a praktická orientace studentů v této složité oblasti.    

Realitní trh
V rámci předmětu Realitní trh studenti získají znalosti v oblasti realitního trhu, jeho nastavení, principů a fungování. Studenti se naučí využít potenciál realitního trhu i ke svým osobním zájmům. Jednotlivé části tohoto předmětu se soustřeďují nejenom na nezbytnou sumu teoretických znalostí, ale taktéž na praktické využití, zpracování informací a orientaci v realitní problematice. Cílem předmětu je, aby studenti pochopili fungování realitního trhu a využili jeho příležitostí.