Pro makléře

Proč se zapojit?

Prorazit na realitním trhu není úplně snadné. Pokud je vaším vysněným cílem kariéra úspěšného realitního makléře, projekt Realiťák roku se vám může stát pomocnou rukou. Nebojte se zapojit se do tohoto projektu a oslovte potenciální zájemce o vaše služby v daném regionu. Zvyšte povědomí o svých činnostech, staňte se důvěryhodným makléřem a prezentujte své dovednosti. Právě zpětná vazba od klientů, kteří jsou zároveň hlasující v anketě Realiťák roku vám pomůže získat nové zákazníky a přinese patřičnou mediální pozornost. Tato soutěž může odstartovat vaši úspěšnou kariéru.

Jak se zapojit?

Projekt Realiťák roku je bezpochyby výzvou pro každého realitního makléře. Stačí, když inzerujete nemovitosti na portálu Reality.iDNES.cz, respektive zde máte vytvořený účet nebo se přihlásíte dle podmínek uvedených v podrobnýcvh pravidlech soutěže. Tím pádem jste automaticky přihlášeni do tohoto projektu. I během hlasování máte možnost měnit a upravovat svůj profil realitního makléře, díky čemuž možná oslovíte další potenciální klienty. Pokud se z nějakého důvodu nechcete účastnit projektu Realiťák roku, stačí, když tuto informaci oznámíte na emailovou adresu info@realitakroku.cz.

Podrobnější pravidla k této soutěži najdete zde.

Jak projekt funguje?

Start 6. ročníku proběhl 20.1.2023 na slavnostmím vyhlášení 5.ročníku projektu Realiťák roku. Již od 1.1. je spuštěno hlasování veřejnosti. Klienti pro vás mohou hlasovat až do 31.12.2023. Od dubna 2023 začíná makléře prověřovat odborná porota. Jsou připravené testy a případové studie. Od června porota vyráží na pravidelné kontroly do terénu. Do semifinále postoupí makléři, kteří se do 30.9. umístí do 30 místa. Do finále 6.12.2023 postoupí 6-8 makléřů. Vítězové všech kategorií budou vyhlášeni v měsíci lednu 2024.

 

Důležité aktuality pro makléře projektu Realiťák roku