Pro makléře

Proč se zapojit?

Prorazit na realitním trhu není úplně snadné. Pokud je vaším vysněným cílem kariéra úspěšného realitního makléře, projekt Realiťák roku se vám může stát pomocnou rukou. Nebojte se zapojit se do tohoto projektu a oslovte potenciální zájemce o vaše služby v daném regionu. Zvyšte povědomí o svých činnostech, staňte se důvěryhodným makléřem a prezentujte své dovednosti. Právě zpětná vazba od klientů, kteří jsou zároveň hlasující v anketě Realiťák roku vám pomůže získat nové zákazníky a přinese patřičnou mediální pozornost. Tato soutěž může odstartovat vaši úspěšnou kariéru.

Jak se zapojit?

Projekt Realiťák roku je bezpochyby výzvou pro každého realitního makléře. Stačí, když inzerujete nemovitosti na portálu Reality.iDNES.cz, respektive zde máte vytvořený účet. Tím pádem jste automaticky přihlášeni do tohoto projektu. Jedinou podmínku je to, že vámi realizovaná inzerce není přerušena na více jak dva měsíce. I během hlasování máte možnost měnit a upravovat svůj profil realitního makléře, díky čemuž možná oslovíte další potenciální klienty. Pokud se z nějakého důvodu nechcete účastnit projektu Realiťák roku, stačí, když tuto informaci oznámíte na emailovou adresu info@realitakroku.cz.

Podrobnější pravidla k této soutěži najdete zde.

Jak projekt funguje?

Start 4. ročníku proběhl 16.1.2021 na 2. online Realitním plese. Od 20.1. je spuštěno hlasování veřejnosti. Klienti pro vás mohou hlasovat až do 31.12.2021. Od dubna 2021 začíná makléře prověřovat odborná porota. Jsou připravené testy a případové studie. Od června porota vyráží na pravidelné kontroly do terénu. Do semifinále postoupí makléři, kteří se do 30.9. umístí do 30 místa. Do finále 8.12.2021 postoupí 6-8 makléřů. Vítězové všech kategorií budou vyhlášeni na 3. Realitním plese 15.1. 2022.

 

Důležité aktuality pro makléře - 4.ročník projektu Realiťák roku