Pro makléře

Kritéria hodnocení 2024

50% odborná porota, 20% reference/certifikáty/školení, 20% hlasy veřejnosti, 10% obrátkovost

Proč se zapojit?

Prorazit na realitním trhu není úplně snadné. Pokud je vaším vysněným cílem kariéra úspěšného realitního makléře, projekt Realiťák roku se vám může stát pomocnou rukou. Nebojte se zapojit se do tohoto projektu a oslovte potenciální zájemce o vaše služby v daném regionu. Zvyšte povědomí o svých činnostech, staňte se důvěryhodným makléřem a prezentujte své dovednosti. Právě zpětná vazba od klientů, kteří jsou zároveň hlasující v anketě Realiťák roku vám pomůže získat nové zákazníky a přinese patřičnou mediální pozornost. Tato soutěž může odstartovat vaši úspěšnou kariéru.

Jak se zapojit?

Projekt Realiťák roku je bezpochyby výzvou pro každého realitního makléře. Stačí, když inzerujete nemovitosti na portálu Reality.iDNES.cz, respektive zde máte vytvořený účet nebo se přihlásíte dle podmínek uvedených v podrobnýcvh pravidlech soutěže. Tím pádem jste automaticky přihlášeni do tohoto projektu. I během hlasování máte možnost měnit a upravovat svůj profil realitního makléře, díky čemuž možná oslovíte další potenciální klienty. Pokud se z nějakého důvodu nechcete účastnit projektu Realiťák roku, stačí, když tuto informaci oznámíte na emailovou adresu info@realitakroku.cz.

Podrobnější pravidla k projektu najdete zde.

Jak projekt funguje?

Start 7. ročníku proběhl 29.1.2024 na slavnostmím vyhlášení 6.ročníku projektu Realiťák roku. Již od 1.1. je spuštěno hlasování veřejnosti. Klienti pro vás mohou hlasovat až do 31.12.2024. Od února 2024 začíná makléře prověřovat odborná porota. Jsou připravené rúzné druhy online testů. Od června porota vyráží na pravidelné kontroly do terénu. Do semifinále postoupí makléři, kteří se do 30.9. umístí do 30 místa. Do finále 5.12.2023 postoupí 6-8 makléřů. Vítězové všech kategorií budou vyhlášeni v měsíci lednu 2025.

 

Důležité aktuality pro makléře projektu Realiťák roku