Pro veřejnost

Najděte si prověřeného makléře

Potřebujete koupit nebo naopak prodat svoji nemovitost? Díky již 6. ročníku projektu Realiťák roku si snadno vyberete nejlepšího realitního makléře, prověřeného nezávislou odbornou porotou, který působí ve vašem okrese. Vybírejte nejlepší realiťáky na základě výsledků uplynulého ročníku Realiťák roku 2022. Neriskujte a obraťte se na opravdové profesionály, které ocenila již řada spokojených klientůAť už je to z pohledu osobního přístupu, poctivosti, odbornosti a vstřícnosti.

Hlasujte pro svého makléře

Staňte se nedílnou součástí unikátního projektu Realiťák roku a dejte hlas svému realitnímu makléři. Pomozte mu získat ocenění Realiťák roku 2023. Pokud máte s konkrétním realitním makléřem osobní zkušenosti, ceníte si jeho přístupu, práce a dalších vlastností, dejte mu hlas. O kvalitách realitního makléře dáte vědět ostatním lidem, kteří dostanou příležitost využít jeho profesionálních služeb. Zároveň pomůžete realitnímu makléři budovat jeho kariérní cestu.

Proč projekt vznikl?

Ať už kupujete nebo prodáváte nemovitost, chystáte se bezpochyby na velký krok a pravděpodobně vás čeká cesta do neznáma. Oslovením prověřeného realitního makléře ušetříte mnoho času, starostí a v neposlední řadě i peněz. Díky projektu Realiťák roku se snadno obrátíte na profesionála v oboru realit

Projekt pořádá nezisková vzdělávací organizace EDU Effective Business School, hlavními partnery pak jsou Reality.iDNES.cz , DIRECT AUTO a LIGS Universtiy. Záštitu nad projektem drží Ministerstvo pro místní rozvoj.