Pořadatelé

100% online MBA (Master of Business Administration), LL.M. (Master of Laws) nebo DBA (Doctor of Business Administration) profesní studium, připravené speciálně pro dospělé pracující s nedostatkem času. Studium vám pomůže zvýšit svou hodnotu na trhu práce, šanci na povýšení a nové kontakty v rámci mezinárodního networkingu.

Hlavní partneři

Jsme realitní portál, který sdružuje nabídky více než tisícovky realitních kanceláří a soukromých inzerentů.
Najdete u nás širokou nabídku bytů i domů k prodeji a pronájmu. Pozemky, chaty a chalupy, zahraniční nemovitosti i dražby.

Společnost NH Car se řadí k nejvýznamnějším hráčům českého automobilového trhu. Svým zákazníkům poskytuje autorizovaný prodej a servis nových i ojetých vozů značek Volkswagen, Audi, Škoda, Kia a Fiat.

Cílem a posláním LIGS University je přinášet kvalitní manažerské vzdělávací programy MBA, MSc, DBA a PhD v českém, slovenském, anglickém a španělském jazyce za výhodnou cenu založené na principech a postupech, jež lze bezprostředně uplatnit v každodenním pracovním životě.

Partneři

Naše poslání je poskytovat službu, která vám díky pečlivému výběru a zajištění nejvýhodnější hypotéky ušetří peníze, čas a nervy. Naší konkurenční výhodou a profesionální prestiží je kompletní produktová nabídka všech bank, získané postavení na trhu, možnosti poskytování benefitů a slev pro klienty.

Cílem projektu RVI je zvýšit na realitním trhu působnost a počet vzdělaných a kvalitních realitních makléřů. Rádi bychom tak zvedli prestiž povolání realitního makléře ze současného suterénu do výšin, podobně jako je tomu na vyspělých realitních trzích.

Víme, že stanovit tržní cenu nemovitostí není jen o zprůměrování několika hodnot. Již od roku 2014 je tato problematika naším denním chlebem. Za tu dobu jsme s pomocí odborníků z různých oborů (statistika, matematika, IT, reality...) zdokonalili CeMap natolik, aby se stal výkonným nástrojem, který Vám bude každodenním pomocníkem.

Jsme Poski.com a už téměř 20 let vyvíjíme špičkové online systémy. Nejsme firma o pár lidech, nejsme stroje, ale vychováváme specialisty a osobnosti. Práce nás baví, jsme sehraní a nebojíme se být nadprůměrní.

Provozujeme největší tuzemský online dražební portál OKdrazby.cz, na kterém jsou realizovány dobrovolné i nedobrovolné dražby a aukce. Naším cílem je zajistit transparentní prodej majetku za co nejvyšší ceny.

Smyslem firmy je poskytovat mystery shopping dostupný pro všechny. Přinášíme úhel pohledu reálného zákazníka a pomáháme firmám budovat image značky a zvyšovat obrat. Naši klienti tak nepřemýšlejí, jak se rozhodnout. Díky nám to vědí s jistotou.

Jsme advokátní kancelář, jejíž součástí je specializovaný tým realitních právníků. Jeho jedinou prací je právní podpora realitních kanceláří a makléřů. Rovněž pravidelně řešíme spory mezi realitními zprostředkovateli a jejich klienty. Většinu smluv pro realitní transakce jsme schopni připravit do druhého pracovního a díky sítí spolupracujících kanceláří zajistit jejich podpis ve všech regionech ČR.

Podnikatelé mají s námi větší radost ze své práce. Obraťte se na nás a získáte víc času na věci, které máte rádi.Zařídíme vše, co vás nebaví, oběhneme úřady, vyřídíme administrativu, podklady pro účetnictví, tabulky, prezentace, smlouvy, překlady, telefonáty, termíny……co budete dělat s ušetřeným časem vy? :)

Jsme oficiálním servisním partnerem Matterportu pro Českou Republiku. Vytváříme 3D sken nemovitostí, 360° virtuální prohlídku, půdorysy, vytváříme fotografie a individualizovaná videa, OBJ a .XYZ data.

Projekt CHYTŘE BYDLÍM vznikl na základě poptávky klientů, kteří touží po vlastním bydlení a zároveň z různých důvodů nedosáhnou na klasický hypoteční úvěr. Podstatou projektu je tzv. družstevní vlastnictví nemovitosti. Výhod oproti nájemnímu bydlení a bydlení v nemovitosti formou osobního vlastnictví je celá řada.

Společnost Českomoravský realitní fond, a.s. se zabývá přímým výkupem nemovitostí. Největší výhodou spolupráce s námi je rychlost, s jakou řešíme jednotlivé obchody, peníze za prodanou nemovitost můžete mít už do 48 hodin, férové výkupní ceny a díky více než patnáctileté praxi jsme schopni nabízet řešení i u složitých a zadlužených nemovitostí, zatížených právními omezeními, exekucemi či insolvencí.

Věříme, že život je třeba si užívat a že ty nejlepší zážitky si zaslouží být uchovány fyzicky, ne pouze v mobilu. Tvoříme originální vzpomínkové knihy a deníky, díky nimž zažijete nová neotřelá dobrodružství a nikdy na ně už nezapomenete.

Jsme partner, který vám zajistí obchodní úspěch projektu. Naším cílem je společně nastavit, zpropagovat a prodat váš developerský projekt s maximálním ziskem. Vhodnými úpravami, monitoringem trhu i konkurence, vlastním obchodním i marketingovým týmem dokážeme při zlepšení cash flow a snížení množství vašich starostí, zvýšit zisk projektu až o 30 %.

Jsme tým lidí, který umí sledovat a zpracovávat unikátní informace o nemovitostech na trhu v České republice. Ze získaných informací stavíme většinou mapové aplikace, které naši zákazníci využívají k vyhledávání investičních a obchodních příležitostí.

REALITY - DEVELOPMENT - MARKETING

Architektura - development - design

Přinášíme na trh revoluční nástroj na nákup a prodej nemovitostí v podílovém vlastnictví.
Doposud neexistoval na realitním trhu efektivní způsob, jak nabídnout svůj podíl k prodeji tou nejběžnější cestou. Zároveň bylo velmi obtížné takovéto nemovitosti vyhledávat, a to nás přivedlo k myšlence vytvořit tržiště podílů.
Naším cílem je změnit pohled a vnímání společnosti na nákup a prodej podílu.

Záštita projektu

Hospodářská komora hlavního města Prahy (HKP) byla ustavena v červnu 1994. Jejím posláním je nejen na území hlavního města Prahy, ale i v celé ČR, podporovat malé a střední podnikatele, hájit jejich zájmy a zajistit jim veškeré formy pomoci.

Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) je ústředním orgánem státní správy ve věcech regionální politiky, politiky bydlení a dalších vymezených úsecích správy.

Hospodářská komora České republiky je nejvýznamnějším reprezentantem podnikatelské sféry. Sdružuje 15 000 členů organizovaných v 60 komorách v regionech a ve 118 oborových asociacích.

Realitní komora České republiky je profesionální sdružení odborníků, obchodníků a dalších specialistů, kteří působí na Českém realitním trhu.

Asociace realitních kanceláří České republiky je profesní sdružení realitních makléřů, správců nemovitostí, dražebníků a dalších profesionálů působících na trhu s nemovitostmi v České republice.

Praha, hlavní město České republiky, převzalo záštitu nad 5.ročníkem projektu Realiťák roku.
Praha je hlavní město a současně největší město Česka. Leží mírně na sever od středu Čech na řece Vltavě, uvnitř Středočeského kraje a je samostatným samosprávným celkem.
Praha se rozkládá na území 496 km² a žije zde okolo 1,3 milionu obyvatel, v pražské metropolitní oblasti žije zhruba 2,1 milionu obyvatel.

Hejtman Ústeckého kraje převzal záštitu nad 5.ročníkem projektu Realiťák roku.
Ústecký kraj leží na severozápadě Čech. Na východě sousedí s Libereckým krajem, na jihovýchodě se Středočeským krajem, na jihu má kratičký úsek společné hranice s Plzeňským krajem, na jihozápadě hraničí s Karlovarským krajem. Nejdelší úsek společné hranice má s německou spolkovou zemí Sasko na severozápadě. Žije zde přibližně 817 tisíc obyvatel.

Hejtman Karlovarského kraje převzal záštitu nad 5.ročníkem projektu Realiťák roku.
Karlovarský kraj leží na nejzazším západě Čech, a je tak nejzápadnějším krajem České republiky. Kraj sousedí na severovýchodě s Ústeckým krajem, na jihovýchodě s Plzeňským krajem, na jihozápadě s německou spolkovou zemí Bavorsko a na severozápadě s německou spolkovou zemí Sasko. Žije zde přibližně 293 tisíc obyvatel.

Náměstek hejtmana Olomouckého kraje Ing. Jan Šafařík převzal záštitu nad 5.ročníkem projektu Realiťák roku.
Olomoucký kraj je vyšší územně samosprávný celek, jehož území je tvořeno pěti okresy v západní části někdejšího Severomoravského kraje a okresem Prostějov v severní části územního Jihomoravského kraje. Geograficky zahrnuje sever a severozápad Moravy a západ Českého Slezska. Na východě sousedí s Moravskoslezským krajem, na jihovýchodě se Zlínským krajem, na jihozápadě s Jihomoravským krajem a na západě s Pardubickým krajem, na severu pak hraničí s polskými vojvodstvími Dolnoslezským a Opolským. Žije zde přibližně 631 tisíc obyvatel.

Hejtman Jihomoravského kraje převzal záštitu nad 5.ročníkem projektu Realiťák roku.
Jihomoravský kraj je vyšší územně samosprávný celek České republiky. Samosprávný Jihomoravský kraj na jihozápadě hraničí s Jihočeským krajem, na západě s Krajem Vysočina, na severu s Pardubickým krajem, na severovýchodě s Olomouckým krajem a na východě se Zlínským krajem. Jižní a jihovýchodní krajská hranice tvoří zároveň státní hranici s Rakouskem (země Dolní Rakousy) a Slovenskem (Trenčínský a Trnavský kraj). V Jihomoravském kraji žije přibližně 1,20 milionu obyvatel,

Radní Libereckého kraje Jiří Ulvr převzal záštitu nad 5.ročníkem projektu Realiťák roku.
Liberecký kraj leží na samém severu Čech. Je tvořen čtyřmi okresy ( okres Česká Lípa, okres Liberec, okres Jablonec nad Nisou a okres Semily). Žije zde přibližně 442 tisíc obyvatel. Liberecký kraj jako vyšší územní samosprávný celek byl vytvořen v roce 2000. Sídlem a zároveň největším městem kraje je Liberec.
Kraj sousedí s Královéhradeckým krajem na východě, Středočeským krajem na jihu, Ústeckým krajem na západě, německou spolkovou zemí Sasko na severozápadě a Dolnoslezským vojvodstvím v Polsku na severovýchodě.

Hejtman Jihočeského kraje převzal záštitu nad 5.ročníkem projektu Realiťák roku.
Samosprávný Jihočeský kraj leží v územním Jihočeském kraji (ke kterému patří navíc ještě okres Pelhřimov z Kraje Vysočina). Leží převážně na jihu Čech, ale okolím Dačic a Slavonic zasahuje i na Moravu; České Velenice s okolím (tzv. Vitorazsko) zase až do roku 1920 tvořily součást Dolních Rakous. Na severozápadě sousedí s Plzeňským krajem, na severu se Středočeským krajem, na severovýchodě s Krajem Vysočina, na východě má kratičký úsek společné hranice s Jihomoravským krajem. Na jihu sousedí s rakouskou spolkovou zemí Horní Rakousy, na jihovýchodě s Dolními Rakousy a na jihozápadě s německou spolkovou zemí Bavorsko. Žije zde přibližně 644 tisíc obyvatel.

Partneři vyhlášení

FINEP HOLDING patří mezi největší developerské skupiny u nás. Jsme lídři trhu a patříme mezi ty, kteří určují trendy na developerském trhu. Našim klientům nabízíme jako jediní na českém trhu kompletní servis a služby ve všech oblastech, které souvisejí s bydlením.

Česká developerská skupina CRESTYL je lídrem trhu v budování víceúčelových projektů – rezidenčních, obchodních i kancelářských nemovitostí, které se propojují v jeden perfektně fungující a živý celek.

Sekyra Group působí na českém trhu již od roku 1996 a stojí za řadou reprezentativních pražských budov. Projekty s jejím podpisem mají vždy dlouhodobou vizi.

Česká developerská společnost PRECO GROUP spol. s.r.o. vznikla v roce 2008 v Praze. Management společnosti se pyšní více než 20 let přítomností ve sféře průmyslové a bytové výstavby, a také mnohaletými zkušenostmi v řízení investic.

Základní činností firmy je zpracování architektonických návrhů a vlastní realizace staveb budov a interiérů administrativních budov, rodinných domů a bytů, obchodních a společenských prostor, restaurací a hotelů.

Jsme česká společnost působící na území celé České republiky. Od roku 2015 nakupujeme zemědělskou půdu s cílem ji scelit a hospodařit na ní.

CENTURY 21 je světovou jedničkou a lídrem na realitním trhu. Můžeme se pochlubit sítí o počtu téměř 14 250 realitních kanceláří v 86 zemích světa. Každý den je více než 140 000 makléřů po celém světě připraveno nabídnout našim klientům miliony nemovitostí.

M&M reality holding a.s. je největší a nejúspěšnější českou realitní agenturou. A dva roky za sebou taky tou nejdůvěryhodnější. Ročně prodáme přes 30 000 nemovitostí a 99,8 % našich klientů je s námi spokojených.

A protože nám nestačí být jen realitkou, věnujeme se kromě zprostředkování prodeje nemovitostí i developerské a investiční činnosti.

BO je tu nová společnost, která propojuje reality a finance.
Přinášíme dlouholeté zkušenosti v moderní firmě.
Spolu tvoříme příběhy.

QARA je útočiště pro realitní makléře, kteří hledají plnohodnotné zázemí, svobodu i nejlepší finanční podmínky zároveň.

Jsme NEXT REALITY. Firma, kterou v roce 2006 založili Robert Hanzl a Roman Vlasák, aby změnili realitu na nemovitostním trhu. Aby dokázali, že realitní řemeslo se dá dělat poctivě, v zájmu klienta a s kvalitní péčí o svoje lidi.

Stavíme na 50 letech zkušeností s obchodováním s nemovitostmi a strategicky budujeme silné postavení společnosti ERA Reality na trhu v České republice.
Inspirujeme se moderními trendy a jsme lídrem v oblasti vývoje komunikačních nástrojů, produktů a služeb, zaměřených na uspokojování potřeb zákazníků při obchodu s nemovitostmi.

Sen o vlastním šťastném a spokojeném domově má každý z nás. Cesta za jeho splněním je ale mnohdy komplikovaná, plná překážek a težkých rozhodnutí.
Rozhodli jsme se to změnit. Spojili jsme zkušenosti a znalosti z realit, financování bydlení a stavění domů, abychom všem ukázali novou a přímou cestu - jak bydlet se vším všudy.

Poskytujeme kompletní služby pro prodej a pronájem nemovitostí.
Rádi vám poradíme se vším, co máte v plánu. Svou nemovitost můžete prodat rychle, za skvělou cenu a navíc bez provize.

S námi nekupujete dům, ale domov. Odvážné tvrzení? Přesvědčte se. Vítáme vás. EVROPA realitní kancelář je tu pro vás od roku 1997. Zabýváme se prodejem i pronájmem bytů, domů či komerčních prostor, prodejem pozemků i developerských projektů převážně v České republice a na Slovensku.

Naše realitní kancelář působí na jihu Čech již od roku 1992 a za ty roky víme na čem je postavený kvalitní realitní obchod – na dlouhodobých vztazích s klienty a profesionální práci našich makléřů.