ReCloud FinGO: spolehlivý partner i zázemí realitních makléřů

ReCloud FinGO: spolehlivý partner i zázemí realitních makléřů

Jedna realitní platforma, na které vyřešíte všechno. Od inzerce a exportu nabídek přes právní podporu až po elektronický podpis dokumentů. S realitním poolem ReCloud od FinGO máte všechno na jednom místě.

Cloudové řešení pro každého makléře

Získejte kontrolu nad svým byznysem od A do Z. Svět realit se rychle vyvíjí a je potřeba s ním držet krok. Vzdělávání, marketing, prodejní i právní podpora – to všechno jsou oblasti, kterým se dobrý realitní makléř musí věnovat. A často pro ně nemá potřebné zázemí.

Proto FinGO přichází s jedinečným cloudovým řešením, které vám uvolní ruce, abyste se mohli zaměřit na to, co je důležité. Kontakt s klienty. Díky nejmodernějším technologiím a  dlouholetým zkušenostem vám služba pomůže i s nejnáročnějšími obchody. Kvalita služeb a zároveň zachování individuality jednotlivých realitních makléřů je pro FinGO tím nejdůležitějším.

Propojení realitního a finančního trhu

FinGO má k dispozici jak potřebné technologie, tak personální kapacity. Díky tomu zvládne poskytovat prémiové služby. Zajistí vám tak například vzdělávání od spolupracujících odborníků, právní servis i IT podporu.

Díky propojení s finančním a hypotečním trhem navíc přesně zná požadavky koncových zákazníků. Vyřeší jejich potřeby od sjednání úvěru přes koupi nemovitosti až po pojištění nebo investice. Spolupráce s takovým partnerem vám usnadní spoustu práce a ušetří peníze i hodiny času.

Co díky reCloudu získáte?

Využívání reCloudu je jednoduché a transparentní. V rámci služby mimo jiné dostanete:

  • realitní software a nástroj eProhlídka,
  • marketingovou a administrativní podporu,
  • inzerci na TOP 4 realitních portálech a kontakty na klienty z FinGO call centra,
  • online školení a přístup do akademie FinGO,
  • právní servis online a po celé ČR,
  • online ocenění nemovitostí,
  • digitální podepisování dokumentů,
  • coworkingové prostory.

Chcete se zapojit? Nebo vás zajímá víc? Ozvěte se obchodnímu řediteli Michalu Naďovi na e-mail michal.nad@fingo.cz

Podívejte se přímo na web fingo.cz.