17.9.2021 8:43

Skvělá nálada a parádní počasí, to byl další realitní golf.

Realitní golf je série turnajů, ve kterých je na prvním místě zastoupena zábava, komunikace a v jisté míře také soutěživost a hrdost k firmě, kterou hráči reprezentují. Všechny golfisty na této unikátní tour spojuje realitní byznys.

14. září se opět na odpalištích jamek Golf resortu Kunětická hora potkali zástupci realitních kanceláří, developerských a stavebních firem, architekti, projektanti a další, které propojuje realitní obor. Na start se postavilo 43 hráčů. Reality.iDNES.czADOL Monitor a Realitní vzdělávací institut byly hlavními pořadateli akce. Letos se konal už v pořadí již 5. ročník. Organizátoři nenechávají nic náhodě, proto objednali i slunečné a teplé počasí. Shrnuto, kdo byl s námi na "Kuňce", užil si krásný den ve společnosti kamarádů a přátel z realitní branže.

A kdo vyhrál? Pohár letos necestuje daleko. Vítězem 5. ročníku realitního golfu se stalo duo bratrů Makovských, kteří hráli za tým Realiťáka roku.