Slavnostní vyhlášení 4. ročníku projektu se blíží

Slavnostní vyhlášení 4. ročníku projektu se blíží

Aktuální ročník skončila a nám už zbývá jen vyhlásit vítěze a předat ceny.

Slavnostní vyhlášení výsledků 4. ročníku projektu Realiťák roku 2021 proběhne v krásných noblesních prostorách hotelu Ambassador v Praze a to v pondělí 24.1.2022 od 17 hodin. Vhledem k epidemologické situaci jsme museli přeložit plánovaný Realitní ples, jehož součástí původně mělo být i slavností vyhlášení výsledků projektu.

S ohledem na platná nařízení máme velmi omezenou kapacitu. Na tento večer jsou pozvání pouze vybraní hosté z řad účastníků, partnerů projektu a partnerů večera, porotců a čestní hosté. Pozvání přijala a osobně se dostaví patronka tohoto ročníku Klára Dostálová, dále nám účast potvrdil místopředseda senátu Jiří Růžička, poslanec Vojtěch Munzar. Za magistrát Hlavního města Praha přijala pozvání Mariána Čapková. 

Celé vyhlášení, které bude trvat 2 hodiny, a to od 17 do 19 hodin, bude streamováno ČTK a iDNES TV. Být součástí vyhlášení a podpořit tak ty nejlepší realitní makléře v ČR bude mít možnost každý. Kamarádi, kolegové i klienti. Včas zveřejníme odkaz, na kterém bude vše možno sledovat. 

Ve čtvrtek 13.1.2022 uvolníme 10 VIP vstupenek do prodeje. Ti, kdo si je zakoupí, budou mít možnost se s námi potkat osobně a popovídat si po bohaté bufetové večeři třeba u skleničky dobrého vína. 

Věříme, že bude panovat příjemná atmosféra a že si tento večer všichni užijí ať už přímo v Ambassadoru nebo online.