Spustili jsme nový web

Spustili jsme nový web

Nový web projektu Realiťák roku přináší řadu novinek jak pro klienty, tak pro samotné makléře, kteří mají daleko větší možnosti prezentace.

Ať už se chystáte prodat nebo koupit nemovitost, na novém webu Realiťák roku.cz si najdete snadno toho nejlepšího prověřeného realitního profesionála, který vás provede na cestě za vysněným bydlením.

Prověření realitní makléři snadno ve vašem okolí

Makléře si snadno můžete vybrat přímo ve vašem okolí. Na hlavní stránce webové verze je přehledná mapka, kde se zobrazují tři nejlepší realitní makléři ve zvoleném kraji na základě výsledků uplynulého ročníku, případně je možné hledat v kompletním přehledu a hledat na základě filtrů. Realitní makléři jsou prověřeni jak klienty, kteří jim dali hlas na základě kladné zkušenosti, tak především odbornou porotou. U jednotlivých makléřů si nově můžete všimnout hvězdiček, které značí, jak jsou prověřeni odbornou porotou. Kdo má jednu hvězdičku, prošel pouze základními testy a odevzdal studii, dvě hvězdičky označují semifinalisty, které porota prověřovala již do velké hloubky včetně tzn. mystery schoppingu a tři hvězdičky ty makléře, kteří se dostali mezi absolutně nejlepší (do tzn. TOP 8), ze kterých byl vybrán celkový vítěz projektu Realiťák roku 2020.

Podrobná vizitka makléřů

Jednou z významných novinek nového webu je lepší prezentace makléřů. Po zobrazení detailu jejich vizitky se dozvíte daleko více informací. Např. jak dlouho v realitách působí, kde působí a jaká je jejich specializace, ale také si můžete přečíst reference nebo získané odborné certifikáty. Makléři si mohou nahrát i svůj videomedailonek. 

Aktuální pořadí zohledňuje všechna hodnotící kritéria

Makléři, kteří jsou zapojeni do letošního ročníku projektu a chtějí se ucházet o dobré umístění, musí kromě hlasů veřejnosti přesvědčit o svých kvalitách hlavně odbornou porotu, která je hodnotí průběžně. Na novém webu se už zobrazuje aktuální průběžné pořadí, kde jsou započítané nejen hlasy klientů, ale také průběžné hodnocení poroty za absolvované úspěšně splněné odborné testy, studie, reference, absolvovaná školení, obrátkovost a další, dle pravidel pro rok 2021.