Všimli jste si hvězdiček u některých makléřů a nevíte co znamenají?

Všimli jste si hvězdiček u některých makléřů a nevíte co znamenají?

Jak víte, makléře prověřuje odborná porota, která je složená z odborníků z realitního a finančního trhu a ze zástupců některých partnerů.

Makléři jsou testování průběžně celý rok a podle toho, jak důkladným prověřením od poroty prošli, tolik mají hvězdiček. Bez minimálně základního prověření porotou se makléř nemůže umístit na žádném žebříčku v kraji ani v okrese.

* základní prověření porotou

Makléř musel splnit odborné testy a vypracovat případovou studii. Oboje připravovaly jednotlivé týmy poroty. Testy mají 50 otázek z oblasti realit, marketingu, práva a technické části a časový limit je 20 minut. Pro splnění je potřeba min 35 bodů. Studie je zadaná až po úspěšném absolvování testů, hodnotí celá porota

** prověření porotou vybraných makléřů - semifinalisté

Porota se začne více věnovat makléřům na předních pozicích v krajích a okrese, které pošle do semifinále. Tito makléři navíc oproti základnímu prověření čekaly kontroly poroty v terénu, profesionální mystery, online pohovory s jednotlivými týmy poroty, natáčení rozhovorů. 

*** prověření porotou nejlepších makléřů - TOP makléři

Tito makléři prošli vším výše popsaném a po sečtení bodů se probojovali do finálové TOP (8 makléřů), kteří navíc museli obhajovat ústně svoje znalosti před kompletní porotou.