Zvyšte svou šanci na dobré umístění, přinášíme tipy

Zvyšte svou šanci na dobré umístění, přinášíme tipy

4. ročník projektu Realiťák roku je v plném proudu. Zapojili jste se nebo stále váháte? Přinášíme několik tipů, jak zvýšit svoji šanci na dobré umístění. Dejte o sobě vědět klientům a oslňte odbornou porotu, která má v hodnocení velkou váhu.

Aktuální ročník je v plném proudu, již od 1.4. se budou zobrazovat průběžné výsledky. Motto tohoto ročníku zní: Odbornost především.

Každý účastník soutěže Realiťák roku má možnost upravit si svou osobní soutěžní vizitku na Reality.iDNES.cz. Zde můžete uvést doplňující informace o vás. Například proč jste se vydali na dráhu makléře, jaké jsou vaše největší úspěchy a motivace apod. Od dubna bude spuštěn nový web, kde bude více možností, jak upravit svůj profil, dále zde bude možnost nahrávat obrátkovost, hodnocení, reference, certifikáty a další. Více informací se dozvíte již brzy.

Dalším důležitým předpokladem pro správné započtení vašich hlasů je přiřazení do správného okresu působnosti. Pokud tak neučiníte, vaše hlasy se budou počítat pouze na celorepublikové bázi, přicházíte tak o možnost zvítězit ve své regionu, kde máte nejsilnější klientskou základnu. Celý proces lze udělat pouze v administraci na Reality.iDNES.cz. Informace nelze importovat přes žádný realitní software. Úpravu vizitky učiníte po přihlášení do osobního účtu makléře. V sekci Nastavení najdete podkategorii Obecné nastavení, zde si pak už velmi jednoduše zvolíte Okres a upravíte informace o vás v kolonce Popis. Okres lze nastavit pouze jednou! Nelze následně měnit, proto si dobře zkontrolujte, zda jste se přiřadili správně. Nemůžete-li se do účtu dostat, vyplňte svůj region ve formuláři, který je dostupný ZDE.

Dalším tipem jak dát o sobě vědět svým klientům a zároveň velmi důležitým kritériem pro hodnocení odborné poroty je nahrání videomedailonku. V rámci soutěže si makléřky a makléři mají možnost natočit vlastní "promo medailonky", které budou představovat jejich osobu, práci, proč dělají co dělají, kde pracují, jak dlouho pracují a třeba pro by měli zvítězit právě oni. Videa budou následně zveřejněna na Youtube a Facebooku soutěže a budou také součástí profilu makléře na stránkách "realiťáka. Medailonky zasílejte na email: info@realitakroku.cz. Po spuštění nového webu bude možné nahrát přímo ve vaši administraci na webu, stejně tak jako nahrávat obrátkovost, hodnocení, reference a další. Podrobně budeme včas informovat. 

Máme pro vás vizitku k tisku a logo do podpisu vašeho e-mailu. E-mailový podpis doporučujeme směřovat na osobní vizitku na Reality.iDNES.cz, odkud mohou vaši klienti hlasovat. 

Umístěte si na vaše stránky plaketu, ať všichni vědí, že jste do projektu zapojeni. Plaketu k umístění na web si stáhněte ZDE.

Posledním materiálem, který pomůže oslovit vaše klienty je leták. Připravili jsme variantu jak pro klienty, tak pro kolegy, kteří váhají, zda se zapojit. Leták pro klienty ke stažení ZDE, leták pro makléře ke stažení ZDE.