Jana Chrobáková

Bidli
Hlasujte pro mne
Mé aktuální umístění: 31. místo celkově 2. místo v Moravskoslezský kraj 2. místo v Ostrava-město

O mně

Jmenuji se Jana Chrobáková a momentálně žiju v Ostravě. Vystudovala jsem Obchodně-podnikatelskou fakultu Slezské univerzity v Opavě, obor Ekonomika a management. Poté jsem žila a pracovala 4 roky ve Velké Británii, a ve svém volném čase jsem cestovala po Evropě. Úraz a zdravotní komplikace mě však donutily se zastavit, zamyslet a přehodnotit své priority. Nyní už vím, že návratům domů za svou rodinou – ať už z práce, dovolené či dlouhé cesty, se nic nevyrovná. Hledání nového domova a stěhování je jedním ze zásadních mezníků našich životů a v dnešní uspěchané době nemusí být vždy jednoduché. Ke svým klientům přistupuji velmi individuálně a s empatií tak, aby se cítili bezpečně. Jsem tu s nimi po celou dobu, nikdy to nekončí podpisem kupních smluv. Kvalitní realitní makléři mají za mě velmi důležité poslání, jsou to právníci, stavebníci, obchodníci, ale i psychologové a ochránci.

Informace

Makléř
Bc. Jana Chrobáková
Telefon
728230436
Soutěžní oblast
Ostrava-město (kraj Moravskoslezský)
Působnost
Ostrava-město (kraj Moravskoslezský), Nový Jičín (kraj Moravskoslezský), Frýdek-Místek (kraj Moravskoslezský), Karviná (kraj Moravskoslezský)
Specializace
prodej, byty, rodinné domy, chaty / chalupy, stavební pozemky
Nabízené služby
cenové mapy, 3D prohlídky, video prohlídky, virtuální prohlídky, profesionální fotografie, marketing nemovitosti na míru, zastupování při prohlídkách, advokátní úschova, právní poradenství, sjednání hypotéky, výkup nemovitosti, aukce nemovitosti, zpracování PENB, zajištění vkladu na katastr, homestaging
Webové stránky

Certifikáty a školení

10.12.2020, Exclusive club Bidli reality

19.9.2020, Reality 2020 - Chytrý makléř

26.8.2020, Facebook pro realitní makléře

23.1.2020, Obchodní dovednosti