Jitka Biernatová

„Problémy jsou od toho, aby se řešily.“
Hlasujte pro mne
Mé aktuální umístění: 28. místo celkově 1. místo v Moravskoslezský kraj 1. místo v Ostrava-město

O mně

Přeji hezký a dobrý den, Jsem Jitka, je mi 46 let a mám dvě děti, syna Michaela (7) a dceru Terezu (18). Vystudovala jsem SEŠ v Orlové s maturitou, obor Všeobecná ekonomika. Od roku 2006 se věnuji se realitám a financím. Neustále se vzdělávám a učím. Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejichž prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. A protože mým koníčkem zůstalo i cestování, ráda jezdím po kraji a nabírám nemovitosti. Specializuji se především na své okolí, tj. Ostravu, ale krásy přírody mě táhnou i do vzdálenějších míst. Každá nemovitost je unikátní a originální, a proto každé z nich věnuji veškerou svou pozornost a individualitu při prezentaci. Vím, že je zde hodně lidí, kteří mají v těchto oblastech nějaký problém a neví si s ním rady. A od toho jsem tady JÁ, ráda Vám pomohu.

Informace

Makléř
Jitka Biernatová
Telefon
+420733726910
Soutěžní oblast
Ostrava-město (kraj Moravskoslezský)
Působnost
Ostrava-město (kraj Moravskoslezský), Karviná (kraj Moravskoslezský)
Jako makléř působím od roku
2006
Specializace
prodej
Nabízené služby
cenové mapy, 3D prohlídky, video prohlídky, profesionální fotografie, marketing nemovitosti na míru, zastupování při prohlídkách, advokátní úschova, právní poradenství, sjednání hypotéky, výkup nemovitosti, aukce nemovitosti, zpracování PENB, zajištění vkladu na katastr, homestaging

Reference

"Jitko, jste výjimečný makléř, který vůbec nezapadá do "škatulky standardní makléř". Na nemovitostech, které dokážete prodat, by si mnohý profesionál vylámal zuby. Je báječné, že dokážete poskytovat tak skvělé služby majitelům nemovitostí, které prostě není jednoduché prodávat, natož prodat. Buďte dál takhle skvělá!

S úctou Tomáš Kučera“


Tomáš Kučera, 5.9.2020

„Dobrý den paní Bierntová,
nejprve mi dovolte , abych poděkoval za Vaši rychlou odpověď, také za velmi hezké vaše internetové stránky. Děkujeme za hezkou prohlídku a milé přijetí, .... Každopádně i když se nedohodneme, moc děkujeme za Váš čas v této věci. Hezký den Vám přejeme. Petr Čupa"


Petr Čupa, 5.2.2021

"S paní Biernatovou jsem velice spokojená, vše vysvětlí, poradí a zařídí, moc jí děkuji"

Jiřina Harazimová, 24.3.2021

„Lidské jednání, všestrannost, ochota a dalších mnoho krásných slov je příjmením paní Jitky. Pokud budu moci nabídnout někomu realitního makléře, bude to paní Jitka. Děkuji, děkuji, děkuji... Denisa”

Denisa Jančíková, 17.5.2021

„Teraz som cez paní Jitku predal svoju garáž. Vše bolo v poriadku, kupca našla rýchlo, zariadila aj predkupné právo vlastnikovi pozemku, i problém se zatékaním do nej vyriesila tiež. Môžem len odporůčat.”

Daniel Valter, 16.4.2021

„Doporučuji.. vstřícné jednání a pomoc při stanovení ceny pozemku do druhého dne. Pokud budu opět řešit prodej nemovitosti, opět se obráním na paní Jitku.”

Josef Lindovský, 16.4.2021

„Jitušku znám už 15 let. Je to super ženská, která si ví rady vždy a všude. Člověk se na ní může obrátit s jakýmkoliv problém. Kolem realit to zná od stavebního kamene, přes úřady až po ocenění RD a bytů pro dědické řízení. Moc jí fandím, a od srdce doporučuji, neprohloupíte.”

Anna Vozárová, 23.3.2021

„Paní Jitka je velmi pracovitá, vychází vstříc a umí zařídit vše, co je potřeba bez zbytečného prodlení. Je velmi komunikativní, příjemná a velmi dobře se s ní pracuje. Umí zajet do terénu a řešit vše za pochodu a sama - ne jako někteří realitní makléři, kteří neudělají ani čárku navíc a masírují své klienty. Mohu jen doporučit.”

Miroslava Drvotová, Ing., 5.3.2021

„Paní je pružná a nápomocna vyřešit různorodé problémy a situace. Za mĕ GOOD GIRL”

Markéta Hovjacká, 3.3.2021

„Pohotová, rychlá, komunikativní, velmi příjemná paní, která se výborně orientuje v oblasti realit a dalších s ní souvisejících. Na základě osobní zkušenosti musím říct, že na rozdíl od jiných realitních makléřů, se nebojí výzev a komplikací spojených s prodejem nemovitostí. Mohu jen vřele doporučit.”

Hana Pátková, 3.3.2021

„Energická a pracovitá žena, která vás nenechá ve štychu, když to nejvíc potřebujete. Ráda dotahuje věci až do konce.“

Vítek Boček, 31.8.2020

„Spolupráce s paní Biernatovou byla naprosto výborná, to se často nevidí u realitních makléřů. Její obětavost a smysl pro pomoc jak prodávajícím tak úvěrující bance byly 100%. Za mě mohu jen doporučit. “

Alena Manová, 5.5.2020

"Chci ti moc říci, že si tvé práce, porozumění mi, a pomoci moc vážím. Za sebe mohu říci, že jsi realitní makléř na svém místě. Vzhledem k tomu, že se prodej domu nakonec neuskutečnil a já vím, že je to pro tebe vlastně komplikace. Přesto jsi neváhala mi pomoci, a to člověku, kterého vlastně neznáš - jsi vnímavá a empatická osoba, která dokázala perfektně vycítit moji situaci a za to ti patří obrovské DĚKUJI."

Michaela Grygerková, 9.4.2020

"Paní Jitka Biernatová mi dodala návrh smlouvy na prodej zahradní chatky a ochotně na požádání upravila text smlouvy podle mého návrhu. Celá spolupráce proběhla bez problémů."

Josef Šuler, 30.4.2021

„Oslovením paní Biernatové se můj problém a obavy, jestli to zvládnu, zcela vytratily. Už jste někdy viděli rybu ve vodě? Já ano. Návštěva katastru nám trvala přesně 10 minut. Mohla jsem tak pozorovat člověka, který za Vás všechno zařídí a na Vás zbývá jen předkládání OP, že jste vlastníkem oné nemovitosti. .“

Jitka Žídková, 20.12.2019

„Díky velmi pěkné a profesionálně připravené prezentaci se dnes již můj dům stal mým bezproblémově a dle časového harmonogramu, tak jak bylo domluveno. Kvalitní právní servis zajištěný advokátem včetně úschovy peněz. Jinými slovy 5 hvězdiček z 5. “

Michal Filip, 15.11.2019

"Člověka, sběhlého v tolika oborech a znalého téměř všech problémů ´kolem nemovitostí, potkáte málokdy. Paní Jitka ví, a když neví, ví kam se obrátit. Klobouk dolů.“

Miroslava Sommerová, 10.12.2020

„Milá komunikace, ochota, rychlé jednání a vyhotovení posudku, doporučuji. “

Kateřina Kovalová, 16.2.2021

„Naprosto vše v pořádku.. nemohu k vám mít žádnou špatnou připomínku“

Štefan Gabčo, 30.1.2020

Vážená paní Biernátová,
nejdřív děkuju za vaší ochotu a za vaše rady a posílám potřebné údaje. Přečetla jsem si váš článek na internetu a mnohé jsem z něj pochopila – je srozumitelný i pro laika. To velmi chválím. … Ještě jednou děkuju a přeju to nyní nejdůležitělší – zdraví a dobrou pohodu.


Miroslava Živanská, 9.8.2021

Paní Biernatová je velmi sympatická makléřka, s kterou je radost spolupracovat. Všem vřele doporučuji.

Ondřej Lokos, 18.8.2021

“Super makleřka, služby na špičkové úrovni a vždy lidský přístup”

Světla Uhráková, 21.5.2021

Certifikáty a školení

2.9.2021, Odborné testy 2021

20.5.2021, Kurz "Aukce nemovitosti"

2.6.2020, Kurz Milionový Makléř 2020

31.5.2019, Kurz Milionový Makléř 2019