Adam Šimoník

VojtaReality
„Být odlišný je výzva.“
Umístění v roce 2020 1. v okrese Olomouc 1. v Olomoucký kraj 2. v celé ČR
Hlasujte pro mne
Mé aktuální umístění: 1. místo celkově 1. místo v Olomoucký kraj 1. místo v Olomouc

O mně

Působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj pod hlavičkou realitní kanceláře Vojtareality. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.

Informace

Makléř
Adam Šimoník
Telefon
+420777158420
Soutěžní oblast
Olomouc (kraj Olomoucký)
Působnost
Olomouc (kraj Olomoucký)
Jako makléř působím od roku
2018
Jazykové dovednosti
angličtina, polština, slovenština
Specializace
prodej, pronájem, byty, rodinné domy, chaty / chalupy
Nabízené služby
cenové mapy, 3D prohlídky, video prohlídky, virtuální prohlídky, profesionální fotografie, marketing nemovitosti na míru, zastupování při prohlídkách, advokátní úschova, právní poradenství, sjednání hypotéky, aukce nemovitosti, zpracování PENB, zajištění vkladu na katastr, homestaging
Webové stránky

Reference

Spolupráce při prodeji domu s panem A. Šimoníkem perfektní!! Vřele doporučuji!! Profík!!!

František Vlček, 13.5.2021

Po všech stránkách profesionální a zároveň lidský přístup. Pan Šimoník je člověk na správném místě. Jednání s ním bylo vždy příjemné. Vše, co bylo dohodnuto, také platilo. Děkuji za pomoc při koupi nemovitosti a přeji mnoho dalších, stejně spokojených, klientů. Doporučuji!

Markéta Koutná, 17.5.2021

Spolupráce s panem Šimoníkem byla nad moje očekávání, obvzlášť oceňuji profesionalitu a rychlost vyřízení našeho společného obchodu.
Je to člověk na správném místě, který má perfektní tah na branku a záleží mu na spokojenosti svých klientů. Takže určitě doporučuji dál.


Lucie Šimková, 6.1.2021

Moc děkujeme za zprostředkování prodeje bytu .Pan Šimoník se předvedl jako vynikající makléř na vysoké profesionální úrovni s příkladnou spolupráci s klienty Doporučuji všem.

Jaroslav Korytář, 10.4.2021

„S panem Šimoníkem je skvělá spolupráce, kompletně se nám postaral o koupi bytu. Komunikace s ním vždy probíhala na jedničku, je spolehlivý a perfektně připravený na všechny naše dotazy. Můžeme jej vřele doporučit.“

Martin Steidl, 9.6.2021

„Panu Šimoníkovi se podařilo pronajmout moje komerční prostory v té nejhorší možné době - v lockdownu, za což jsem mu velmi vděčný. Není pochyb o jeho kvalitách a rozhodně doporučuji využít jeho služby.“

Masný Petr, 9.6.2021

Pan Šimoník není pouze certifikovaný realitní makléř. Díky jeho vstřícnému a individuálnímu přístupu stále věřím, že ještě někdo tuto činnost dělá opravdu srdcem! Spolupráce s ním byla absolutně profesionální. Ve velice krátkém čase se mu povedlo najít nemovitost, která přesně odpovídala mému přání a specifikaci. Pokud budu ještě někdy něco kupovat nebo případně prodávat, tak jedině ve spolupráci s tímto zprostředkovatelem.

David Tilšar, 22.6.2021