Adam Šimoník

VojtaReality
„Být odlišný je výzva.“
Umístění v roce 2020 1. v okrese Olomouc 1. v Olomoucký kraj 2. v celé ČR
Hlasujte pro mne
Mé aktuální umístění: 1. místo celkově 1. místo v Olomoucký kraj 1. místo v Olomouc

O mně

Působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj pod hlavičkou realitní kanceláře Vojtareality. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.

Informace

Makléř
Adam Šimoník
Telefon
+420777158420
Soutěžní oblast
Olomouc (kraj Olomoucký)
Působnost
Olomouc (kraj Olomoucký), Prostějov (kraj Olomoucký)
Jako makléř působím od roku
2018
Jazykové dovednosti
angličtina, polština, slovenština
Specializace
prodej, pronájem, byty, rodinné domy, chaty / chalupy
Nabízené služby
cenové mapy, 3D prohlídky, video prohlídky, virtuální prohlídky, profesionální fotografie, marketing nemovitosti na míru, zastupování při prohlídkách, advokátní úschova, právní poradenství, sjednání hypotéky, aukce nemovitosti, zpracování PENB, zajištění vkladu na katastr, homestaging
Webové stránky

Reference

Spolupráce při prodeji domu s panem A. Šimoníkem perfektní!! Vřele doporučuji!! Profík!!!

František Vlček - Prodej RD - Vilémov, 13.5.2021

Po všech stránkách profesionální a zároveň lidský přístup. Pan Šimoník je člověk na správném místě. Jednání s ním bylo vždy příjemné. Vše, co bylo dohodnuto, také platilo. Děkuji za pomoc při koupi nemovitosti a přeji mnoho dalších, stejně spokojených, klientů. Doporučuji!

Markéta Koutná - Koupě RD - Vilémov, 17.5.2021

Spolupráce s panem Šimoníkem byla nad moje očekávání, obvzlášť oceňuji profesionalitu a rychlost vyřízení našeho společného obchodu.
Je to člověk na správném místě, který má perfektní tah na branku a záleží mu na spokojenosti svých klientů. Takže určitě doporučuji dál.


Lucie Šimková - Prodej Chaty - Domašov nad Bystřicí, 6.1.2021

Moc děkujeme za zprostředkování prodeje bytu .Pan Šimoník se předvedl jako vynikající makléř na vysoké profesionální úrovni s příkladnou spolupráci s klienty Doporučuji všem.

Jaroslav Korytář - Prodej bytu 3+1 Olomouc, 10.4.2021

„S panem Šimoníkem je skvělá spolupráce, kompletně se nám postaral o koupi bytu. Komunikace s ním vždy probíhala na jedničku, je spolehlivý a perfektně připravený na všechny naše dotazy. Můžeme jej vřele doporučit.“

Martin Steidl - Koupě bytu 3+kk Šternberk, 9.6.2021

„Panu Šimoníkovi se podařilo pronajmout moje komerční prostory v té nejhorší možné době - v lockdownu, za což jsem mu velmi vděčný. Není pochyb o jeho kvalitách a rozhodně doporučuji využít jeho služby.“

Masný Petr - Pronájem komerčních prostor - Olomouc, 9.6.2021

Pan Šimoník není pouze certifikovaný realitní makléř. Díky jeho vstřícnému a individuálnímu přístupu stále věřím, že ještě někdo tuto činnost dělá opravdu srdcem! Spolupráce s ním byla absolutně profesionální. Ve velice krátkém čase se mu povedlo najít nemovitost, která přesně odpovídala mému přání a specifikaci. Pokud budu ještě někdy něco kupovat nebo případně prodávat, tak jedině ve spolupráci s tímto zprostředkovatelem.

David Tilšar, 22.6.2021

„Musím ocenit profesionální přístup při pronájmu bytu. Spolupráce probíhala bez komplikací, s maximálním nasazením a snahou vyhovět všem mým požadavkům (kterých nebylo málo).Jde vidět, že pan Šimoník své práci rozumí a že ho baví. Doporučuji a ještě jednou děkuji."

Michaela Fraňková - Pronájem bytu 2+kk Olomouc, 2.7.2021

S panem Šimoníkem spolupracuji již 3 roky a díky jeho exkluzivním prezentačním nástrojům a technologiím vždy najde do mého bytu spolehlivého nájemníka, který odpovídá mým představám. Vážím si jeho profesionálního přístupu a hlavně rychlosti při zprostředkování celého procesu pronájmu. Spolupráce s ním mi nejen usnadnila život, ale také ušetřila čas a zbavila mě stresu, který bývá často spojený s hledáním spolehlivého nájemce. Za mne nemůžu říct tedy jinak než, že doporučuji všem.

Markéta Šlezarová - Pronájem bytu 2+kk Olomouc, 6.7.2021

Výborná spolupráce s panem Šimoníkem . Profesionální přístup. Vždy byl velice ochotný vše a rychle řešit při zprostředkování pronájmu bytu ve Šternberku. Vřele doporučuji. Lepšího profesionála v tomto oboru nenajdete. Ještě jednou děkuji.

Milan Entr - Pronájem bytu 3+KK Šternberk, 2.12.2020

Skvělá spolupráce při realizaci prodeje chalupy. Můžu všem vřele doporučit.

Marie Guralová - Prodej chalupy Oskava, 22.11.2020

Ráda bych poděkovala panu Šimoníkovi za rychlý prodej bytu v Olomouci. Jeho profesionální přístup, vstřícnost, spolehlivost, komunikativnost, pořízení profesionálních fotografií a použití virtuální technologie 3D Scan se mu podařilo najít klienta pro prodej mé nemovitosti. Je vidět, že pan Šimoník má tuto práci rád a věnuje se jí naplno a proto by se měl stát Realiťákem roku v Olomouckém kraji. Doporučuji každému kdo chce řešit prodej, nákup nebo pronájem nemovitosti.

Jiřina Vladařová - Prodej bytu 3+1 Olomouc, 20.11.2020

V rámci Vojta reality mám jedinou zkušenost a to s panem Šimoníkem. Pana makléře charakterizuje příjemné vystupování, absolutně perfektní a bezchybný servis (například bezplatné vyřízení pojištění nebo internetu do nové domácnosti), jednoduchá domluva naprosto na čemkoliv. U pana Šimoníka jde poznat, že to pro něj není jen práce, ale že ho to opravdu baví.

Markéta Šemberová - Pronájem bytu 2+kk Olomouc, 29.9.2020

Profesionální přístup, rychlá komunikace, vše naprosto bez problému. Díky

Tomáš Loutocký - Koupě pozemku Šternberk, 24.9.2020

Chtěla bych i já napsat naší zkušenost s panem Šimoníkem. Pana Šimoníka jsem dostala na doporučení, aby nám nejdříve pomohl s nemovitostí, kterou jsme chtěli koupit. Chtěla jsem tam profesionála, který je ve svém oboru kovaný. Po té nám i pomohl s prodejem našeho bytu, kde si vyhrál opravdu s každým detailem. Takovou krásnou propagaci, jsem u nás, v našem městě ještě neviděla a taky díky vedení toho zkušeného realitního makléře se ten byt prodal velice rychle. Moc děkujeme za vše.

Hana Peštová - Prodej bytu 3+1 Bruntál, 21.9.2020

Chtěli jsme prodat, abychom mohli koupit. Zdálo se to jako neskutečné!!! Akce "Kulový blesk" se ale podařila! Díky panu Šimoníkovi dnes bydlíme v novém, odvedl opravdu skvělou práci - pomohl, poradil, podpořil, dokázal najít řešení i zdánlivě neřešitelného. Díky němu jsme se vyvarovali mnoha chybám, které by člověk-laik z nevědomosti udělal. Vřele jeho služby i spolupráci doporučujeme, stejně jako naše blízká rodina, které pan Šimoník také pomáhal a pomáhá při realizaci bydlení

Boris Mahdal - Prodej RD Bystročice, 10.9.2020

Pan Šimoník poskytuje nadstandartní služby ve velmi krátkém čase (nafocení bytu, včetně vytvoření půdorysu s dispozicí pronajímané nemovitosti, vytvoření popisu). Díky jeho schopnostem je nalezení vhodných nájemníků otázkou několika málo dnů.

David Striček - Pronájem bytu 2+1 Myslbekova, 7.9.2020

S pomocí pana Šimoníka se nám podařilo najít přesně takový byt, který jsme hledali. Během vyřizování všech záležitostí nám vždy pomohl.

David Král - Pronájem bytu 2+1 Olomouc, 7.9.2020

Veškerá dosavadní spolupráce s panem Adamem Šimoníkem dopadla vždy kladně, rychle a s úspěchem. Jeho chování je ohleduplné a nadstandardní vůči všem klientům. Jako přidanou hodnotu vidím i schopnost dotáhnout každý zadaný projekt do dokonalosti, velmi oceňuji například zajištění internetového připojení, nebo kabelové televize a jiných služeb, což jiní makléři nedělají. Ocenění Realiťák roku panu Šimoníkovi patří zcela oprávněně, proto doporučuji spolupráci.

Václav Kryl - Pronájem bytu 3+1 - Olomouc, 7.9.2020

Chtěla bych Vám, pane Šimoníku, velmi poděkovat za ochotu a vstřícnost při hledání bytu. Díky Vašemu profesionálnímu přístupu jsme našly se spolužačkami perfektní studentské bydlení, na které jsme se mohly těšit. Celý proces zařizování byl velmi rychlý a komunikace příjemná. Je opravdu vidět, že Vás tato práce baví a naplňuje. Za to Vám děkujeme.

Veronika Domanská - Pronájem bytu 3+1 Olomouc, 22.8.2020

Spolupráce s panem Šimoníkem byla výborná vyšel vstříc všem našim požadavkům, staral se o naši spokojenost i po podpisu smlouvy kdy jiný makléř už by dal od všeho ruce pryč. Telefon po cca 14 dnech pronájmu s dotazem jestli je vše pořádku a jsme spokojeni velice překvapil a potěšil. Doporučuji

Sampcar - Pronájem výrobních prostor - Olomouc, 5.8.2020

Se službami pana Šimoníka jsem byla velmi spokojená. Byt, který jsem si vybrala, mi obratem zarezervoval a veškerá další komunikace probíhala výborně. Na mé otázky reagoval obratem, veškeré moje požadavky plnil téměř okamžitě, při předávce bytu vše vysvětlil a poradil si i s neposlušným topidlem. Vše řeší s nadhledem a humorem sobě vlastním. Pan Šimoník je určitě kompetentní osobou v oboru, a pokud bych v budoucnu opět potřebovala služby v oblasti realit, obrátím se na něj.

Kateřina Kučerová - Pronájem bytu 3+1 Olomouc, 15.4.2020

Spolupráce s panem Šimoníkem byla výborná. Děkuji za ochotu, spolupráci a férové jednání. Mohu jen doporučit.

Květa Merunková - Pronájem bytu 2+kk - Olomouc, 9.4.2020

Spolupráce s panem Adamem Šimoníkem byla profesionální. Veškeré požadavky z naší strany promptně vyřídil a zabezpečil. Líbila se mi jeho snaha vyjít nám ve všem vstříc, nic nezakrývat, férově sdělovat potřebné skutečnosti a včas plnit slíbené závazky. Titul Realiťák roku 2019 je ve správných rukou. Držíme palce v poskytování těchto služeb a přejeme mnoho spokojených zákazníků.

Rastislav Lukovič - Koupě bytu 3+1 Olomouc, 3.4.2020

Prodej bytu 3+1 Jílová. spolupráce s panem Šimoníkem byla výborná. Velice milý a ochotny. Vše zařídil obratem. Určite doporučuji pro spolupráci při prodeji nemovitosti.

Michaela Novotná - Prodej bytu 3+1 Olomouc, 1.4.2020

Jsem velmi spokojený se spoluprací s VojtaReality. I když koupě neprobíhala úplně hladce, pan Šimoník se vždy snažil najít řešení a vyjít vstříc oběma stranám, jak kupujícím, tak prodávajícím. I po dokončení celého prodeje neměl problém pomoct s jednou drobností, která se vyskytla. Za celkový profesionální přístup mohu jen doporučit. Děkuji za spolupráci

Jan Konečný - Koupě bytu 3+1 Olomouc, 26.2.2020

Pan Adam Šimoník svým přístupem zcela změnil můj dosavadní pohled na realitní makléře. Vysoká míra profesionality, příjemné vystupování a ochota mě přesvědčily o tom, že je to člověk na správném místě. Mockrát Vám děkuji za Váš nadstandardní servis při prodeji původního a koupi nového bydlení. S klidným svědomím Vás mohu všem jen D O P O R U Č I T !

Alena Nováková - Prodej bytu 3+1 Olomouc, 23.2.2020

S panem Adamem Šimoníkem jsem byla velmi spokojená. Jeho přístup byl profesionální. Doporučuji všem co chtějí prodat nebo koupit nemovitost. Děkuji za příjemnou spolupráci

Stanislava Hanáková - Prodej bytu 3+1 Olomouc, 21.2.2020

Touto cestou by jsem chtěla poděkovat RK VojtaReality a to hlavně panu Adamu Šimoníkovi za zprostředkování prodeje bytu. Jeho vystupování, komunikace i zprostředkování prohlídek bylo vždy přesné a na vysoké úrovni. Díky panu Šimoníkovi jsem byt prodala i když nás bylo více majitelů. Veškeré kupní smlouvy byly zajištěny. Pan Šimoník je profesionál ve svém oboru a vřele ho doporučuji.

Dagmar Piskořová - Prodej bytu 3+1 Olomouc, 16.2.2020

Jsem naprosto spokojená se spoluprací s p. Šimoníkem. Nejen, že mi zprostředkoval prohlídku, komunikace byla skvělá a díky němu mám vysněnou masérnu. Ale dokonce mi nabídl i další nadstandardní služby, např. propojení se skvělým malířem. Vřele doporučuji spolupracovat s p. Šimoníkem!

Renata Sedláčková - Pronájem komerčních prostor Olomouc, 4.2.2020

Spolupráce s panem Šimoníkem při prodeji bytu byla přímo nadstandardní. Pan Šimoník byl skvěle připraven a jeho prohlídky byly opravdu ukázkové, zjistil si veškeré informace o nemovitosti, zajistil podklady, krásné fotky a jeho orientace na potenciální zákazníky byla přesná, komunikace výborná. Díky panu Šimoníkovi jsem byt prodala bez starostí a s vědomím, že se o prodej stará profesionál. Pan Šimoník je realitní makléř na svém místě. Již nyní jsem pana Šimoníka doporučila všem přátelům.

Tereza Dostálová - Prodej bytu 3+1 Olomouc, 4.11.2019

Byla jsem velmi spokojena se spolupráci p. Šimoníka. Teprve pod jeho vedením se našli vhodní nájemnici do meho bytu, což musím říct, že je v dnešní době nadlidský úkol sehnat slušné lidi! Komunikace, spolupráce, pečlivost a cit pro tuto práci, vše na jedničku! Mohu jen vřele doporučit.

Jana Lehká - Pronájem bytu 3+1 Olomouc, 18.8.2019

S prodejem nemovitosti pod vedením p. Šimoníka jsem byla velmi spokojená. Měl zájem o to, aby byl spokojený nejen prodávající, ale i kupující. Komunikace operativní. Po celou dobu prodeje jsem měla dojem, že jsem v těch správných rukách. Mohu jen doporučit. Díky.

Trachtulcová Eva - Prodej chaty - Dolany, 24.8.2020

S prací, pomocí a přístupem pana Adama Šimoníka jsem byla velmi spokojená. Byl velmi ochotný, spolehlivý a vše probíhalo bez problému.

Barbora Klukavá - Pronájem bytu - Olomouc, 23.8.2019

Realitní kancelář a především pana Šimoníka, který se staral o prodej naší nemovitosti mohu jen doporučit. Takto si představuji profesionály v oboru.

Jiří Vlach - Prodej RD Kunčina, 14.8.2019

Touto cestou bych se rád podělil o svou pozitivní zkušenost s p. Adamem Šimoníkem. Jeho přístup v rámci zprostředkování koupi bytu byl profesionální a zcela bez problému. Velké plus vidím v jeho flexibilitě v případě domluvených prohlídek i řešení dotazů a připomínek po telefonu/emailu. Mohu doporučit.

Ing. Zdeněk Vetešník - Koupě bytu 3+KK Olomouc, 12.6.2019

Velká spokojenost s makléřem Adamem Šimoníkem. Zprostředkovával mi prodej chaty a vše bylo podle mých představ. Je pohotový, ochotný a má dobré připomínky. Vřele doporučuji.

Eva Šrůtková - Prodej chaty - Lipina, 10.6.2019

Musím se podělit o svou pozitivní zkušenost s makléřem Adamem Šimoníkem. V pátek ve 4 hodiny jsme měli domluvenou schůzku ohledně pronájmu bytu který vlastním. V 6 hodin přišel první zájemce, byt se mu líbil. V pondělí se podepsala smlouva. Vše proběhlo hladce a bez zbytečných formalit. Vřele doporučuji.

Aleš Kozelský - Pronájem bytu 3+1 Olomouc, 3.5.2019

Adam is prompt, open-minded, resourceful and reliable. Great qualities in a real estate agent!

Alexander Adelaar - Pronájem bytu 2+kk Olomouc, 17.12.2019

Adam is a very friendly and helpful real estate agent. He always responded very quickly to any messages and was always willing to go out of his way if there were any issues. I would certainly recommend Adam if you're looking for a place to live in Olomouc

Jonathon Lee - Pronájem bytu 2+kk Olomouc, 9.6.2019

Při prodeji našeho bytu ze strany pana Šimoníka obrovská vstřícnost, výběr kupce dle našich potřeb, vše proběhlo hladce. Jako nadstandard bych vypíchl pomoc s hledáním nového bydlení formou poradenství a účasti u prohlídek 🙂 realitních makléřů je spousta, ale těch kvalitních a poctivých jen hrstka

Martin Marek - Prodej bytu 2+1 Olomouc, 1.11.2020

S panem Šimoníkem jsme měli možnost zrealizovat koupi bytu a můžeme ho doporučit všema deseti. Byl vždy ochotný cokoliv vysvětlit a zařídit. Rádi bychom mu tedy touto cestou poděkovali za profesionální přístup a ochotu.

Kristýna Vávrová - Koupě bytu 3+1 Šternberk, 30.8.2020

Rád bych touto cestou poděkoval panu Šimoníkovi za bleskové a nadstandardní zprostředkování pronájmu bytu v Olomouci. Na základě jeho profesionálního přístupu, komunikativnosti a použitým nadstandardním prezentačním nástrojům jako bylo vyhotovení půdorysu, použití virtuální technologie 3D-Scan a pořízení profesionální fotografií se mu během několika dnů povedlo najít nájemníka dle našich požadavků a představ. Je vidět, že titul Realiťák roku je ve správných rukou.

Petr Dudek - Pronájem bytu 2+kk Olomouc, 7.8.2020

Velmi dobrá spolupráce, vždy ochotný. Mohu jen doporučit. Byli jsme velmi spokojeni s jeho službami.

Zuzana Homolová - Prodej bytu 3+1 Šternberk, 22.9.2020

Profesionální, rychlé a bezproblémové služby při prodeji nemovitosti. Doporučuji

Josef Davydov - Prodej bytu 1+kk Olomouc, 3.6.2019

Profesionální přístup, výborná orientace na trhu nemovitostí a rychlé jednání. Doporučuji.

Robin Brož - Pronájem komerčních prostor Olomouc, 24.1.2019

Spolupráce s p. Šimoníkem byla v pořádku a vše proběhlo, jak mělo. Moc děkujeme za jeho čas a zkušenosti a budeme se těšit na případnou budoucí spolupráci.

Marek Krůta - Pronájem komerčních prostor - Olomouc, 9.7.2021

Přála jsem si rychlé a pro mě bezstarostné zprostředkování pronájmu a dostala jsem nejen to, ale i férové a přátelské jednání, čehož si velmi cením a vřele doporučuji spolupráci s panem Šimoníkem.

Tereza Šnáblová - Pronájem bytu 2+kk Olomouc, 30.7.2021

Chtěla bych velmi poděkovat za milý, lidský a profesionální přístup při prodeji nemovitosti. Opravdu jsme byly se sestrou spokojeny již od začátku. Pan Šimoník zařídil opravdu vše do posledního detailu a byt byl díky němu prodán velmi rychle a dobrým lidem. Moc děkujeme a vřele doporučujeme. Pokud někdo váháte vzít si realitního makléře, tak určitě už neváhejte a hned panu Šimoníkovi volejte 🙂

Pavlína Suková - Prodej bytu 3+1 Uničov, 17.8.2021

Pana Šimoníka můžu jedině doporučit. Komunikace s ním byla rychlá a vždy když jsme ji potřebovali. Zařídil nám krásný byt a choval se k nám přátelsky. Ještě jednou moc děkuji.

Vojtěch Marek - Pronájem bytu 2+1 Olomouc, 27.8.2021

Perfektní spolupráce s p. Šimoníkem . Rychlý , ochotný a vždy nám vyšel vstříc . Rozhodně doporučuji spolupráci právě s ním

Tomáš Halada - Pronájem bytu 1+kk Olomouc, 31.8.2021

Naprostá spokojenost se spoluprací s panem Šimoníkem. Profesionální přístup, vstřícnost a lze se na něj spolehnout . Můžeme vřele doporučit

Adametz Petr - Pronájem bytu 2+1 Olomouc, 31.8.2021

Tato realitní kancelář mi byla doporučena, po osobní zkušenosti mohu vřele doporučit spolupráci s panem Šimoníkem pro jeho naprosto profesionální přístup, milé vystupování a hlavně rychlé jednání

Marcela Mojová - Pronájem bytu 1+kk Olomouc, 31.8.2021

S panem Šimoníkem je radost spolupracovat. Prodej nemovitosti zprostředkoval ke spokojenosti obou stran, přesně takto si představuji ideální obchod

Štěpán Doležal, 13.9.2021

Certifikáty a školení

4.9.2021, Certifikace - Absolvent vědomostních testů - Realiťák roku 2021

18.8.2021, Master of Bargain Arts - Vyjednávání pro realitní makléře

5.8.2021, Realitní akademie - Prodejní techniky v realitní praxi

29.6.2021, Aktuální situace na trhu s nemovitostmi v roce 2021

24.6.2021, Určování ceny obvyklé

16.1.2021, Realiťák roku 2020 - 2. Místo v ČR

16.1.2021, Realiťák roku 2020 - 1. místo Olomoucký kraj

13.7.2020, Osvědčení o získání profesní kvalifikace