Ondřej Dobrovolný

BONO reality s.r.o.
„Úspěch dává jistotu, jistota dává úspěch.“
Umístění v roce 2020 1. v okrese Litoměřice 4. v Ústecký kraj 45. v celé ČR
Hlasujte pro mne
Mé aktuální umístění: 20. místo celkově 3. místo v Ústecký kraj 1. místo v Litoměřice

O mně

Jsem certifikovaný realitní specialista. Zaměřuji se na prodej a nemovitostí v Ústeckém kraji. Při realizaci svých zakázek dbám na kvalitní a moderní prezentaci s využitím novodobé techniky a postupů. Nabídka nemovitostí nemusí být jen na klasických inzertních serverech, a proto také pro své klienty řeším i marketing na sociálních sítích nebo přímo na plotě či lodžii jejich nemovitosti. Jedním z mých cílů je, aby byl klient po celou dobu obchodního případu řádně informován a cítil se tak bezpečně. Ke každé zakázce a každému klientovi přistupuji zcela individuálně, dle aktuálních potřeb. S kolegy, za které bych dal ruku do ohně, zajišťujeme kompletní právní servis, financování, přepis energií či stěhování. Klientům také poskytuji součinnost při řešení katastrálních nesouladů, vyhotovení PENB či vyrovnání jejich závazků vůči věřitelům. Mezi mé hodnoty patří profesionalita, spolehlivost, důvěra a osobní přístup. Mou motivací, je pozitivní hodnocení mých klientů, kterých je čím dál více.

Informace

Makléř
Ondřej Dobrovolný
Telefon
739 924 837
Soutěžní oblast
Litoměřice (kraj Ústecký)
Působnost
Děčín (kraj Ústecký), Teplice (kraj Ústecký), Ústí nad Labem (kraj Ústecký), Litoměřice (kraj Ústecký)
Jako makléř působím od roku
2020
Jazykové dovednosti
angličtina
Specializace
prodej, byty, rodinné domy, stavební pozemky, chaty / chalupy
Nabízené služby
video prohlídky, profesionální fotografie, zastupování při prohlídkách, advokátní úschova, právní poradenství, sjednání hypotéky, zajištění vkladu na katastr, homestaging, marketing nemovitosti na míru

Reference

“Velmi rychlé jednání a vyřízení pronájmu nemovitosti. S panem Dobrovolným spokojenost.”

Jiří Macháček, 2.9.2020

“Naprostá spokojenost s panem Dobrovolným,který reagoval na náš telefonát i v pátek večer.Smlouvy o pronájmu vyřídil k naší spokojenosti rychle a z pohodlí našeho domova.”

Zdeňka Válková, 12.9.2020

“Služby této RK jsou stoprocentní a nadstandardní. Chválím postup a jednání p. O. Dobrovolného, Mgr. P. Galii a především paní Ing. E. Paraskové. Její starost o klienta je příkladná. Prodej bytu není každodenní záležitost, ale v její režii může klient odložit stranou veškeré pochybnosti, obavy a strach, jak celá transakce proběhne. Co slíbí, to splní ještě dříve, než člověk očekává. Je naprosto spolehlivá a profesionální. Tuto RK můžu i díky ní s klidem doporučit všem, kdo kupují/prodávají.”

Olga Bálková, 14.9.2020

“Dobrý den, chtěla bych nejen touto cestou moc poděkovat Ondřeji Dobrovolnému za lidský přístup, ochotu a super vystupování. V dnešní době, kdy se každý honí za penězi a zapomíná na vše co tohoto makléře povyšuje nad ostatní. Přeji Vám více takových lidí v týmu. S pozdravem Štěrbová”

Petra Štěrbová, 29.9.2020

“Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o skvělou zkušenost a tímto poděkovala panu Ondřejovi Dobrovolnému za jeho naprosto profesionální jednání, kde nechyběla velká dávka empatie a trpělivosti. Po neblahých zkušenostech s realitními makléři, mě mile překvapil svým slušným vystupování a duchapřítomným jednáním na vysoké úrovni, informace sypal doslova z rukávu. Telefon patří mezi nejtěžších způsoby komunikace jak si získat klienta.... Řadím Vás mezi makléře číslo 1. Děkuji Nedbalová”

Radmila Nedbalová, 6.11.2020

“Chtěla bych touto cestou vyjádřit spokojenost se společností Bono reality. Makléř, p. Dobrovolný nám poskytl kvalitní služby a obchod vedl na vysoké a profesionální úrovni. Všichni jsme věděli co se okolo prodeje našeho rodinného domu děje, a to včetně financování, smluv i katastru nemovitostí. Vše proběhlo rychle a dle našich představ. Bono reality a p. Dobrovolného mohu vřele doporučit. Děkují Čejkovi”

Eva Čejková, 10.11.2020

“Vřele doporučuji tuto firmu.Jejich vstřícný přístup a průběžnou informovanost během celé probíhající transakce.Jmenovitě děkuji pí majitelce Ing.E.Paraskové a panu O.Dobrovolnému. Slavíček”

Antonín Slavíček, 26.11.2020

“Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Dobrovolnému, který mě oslovil po té, co jsem vydala soukromě inzerát. Převzal tak všechnu zodpovědnost, komunikování s lidmi atd. Vybral nám velmi dobře a rychle. Neměl to lehké, protože se jedná o rodinný dům, kdy nový nájemník zde bydlí i s mojí rodinou. Jedná se o seriózního pána a kamarádíme se. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme tuto realitku.”

Jitka Procházková, 12.12.2020

“Jednala jsem s panem Dobrovolným. Veškerá komunikace byla v pořádku. Pan Dobrovolný je spolehlivý a vstřícný.”

Daniela Šimková, 20.1.2021

“K prodeji své nemovitosti jsem si vybral realitní kancelář BONO reality s r.o. Po velice dobré zkušenosti jsem se rozhodl prodat i další dvě nemovitosti prostřednictvím této RK. Rád bych tímto poděkoval makléřům p. Pleskotovi a p. Dobrovolnému za jejich přístup, profesionalitu a v neposlední řadě za rychlost, jakou byly všechny tři nemovitosti prodány a veškeré náležitosti vyřízeny. Nemohu jinak, než vřele doporučit!”

Petr Oppl, 5.2.2021

“Velmi příjemná zkušenost z jednání, přístupu a znalostí v oblasti prodeje realit s makléřem p. O. Dobrovolným. Doporučuji. Radomír Kejř”

Radomír Kejř, 7.2.2021

“Výborné jednání a podmínky domluvené předem podle představ zákazníka”

Václav Föhlich, 7.3.2021

“Chtěli bychom poděkovat za profesionální přístup zajištěný ze strany BONO REALITY při zprostředkování koupě a pronájmu nemovitosti, které byly realizovány bez sebemenších problémů a na nejvyšší kvalitativní úrovni. Veškeré smlouvy byly připravený velmi precizně a s potřebným předstihem. Po zkušenostech s dalšími RK, musím hodnotit plným počtem hvězd. Společnost BONO REALITY je velmi spolehlivá a mohu její služby jen doporučit.”

Ing. Anneta Sajnerová, 13.3.2021

“Vysoce profesionální jednání, 100% spokojenost. Mohu jenom doporučit.”

Radek Bárta, 2.4.2021

“Chteli bychom podekovat realitni kancelari Bono Reality pri realizovani koupi nemovitosti.Dekujeme predevsim panu makleri Dobrovolnemu za jeho ochotu a vysoke pracovni nasazeni,profesionalitu a velice slusne vystupovani.Vzdy splnil co jsme si ujednali a vzdy nas detailne informoval o vyvoji probihajici koupe nemovitosti.Dekujeme a pripadnym zajemcum o spolupraci s touto realitni kancelari 100% doporucujeme.”

Petr Freitinger, 5.4.2021

“Realitní kancelář BONO reality doporučuji, konkrétně jednání s panem makléřem Dobrovolným nám přineslo rychle a efektivně výsledek v podobě uzavřené nájemní smlouvy. Spolehlivý a ochotný partner v realitách! Děkujeme, Marta Šašková, Ústí nad Labem”

Ing. Marta Šašková, 29.4.2021

“Prodával jsem nemovitost na severu Čech, bydlím na Ostravsku. Pan Dobrovolný zprostředkoval prodej bytu za lepších podmínek, než jsem měl ve svém inzerátu a také bez toho, abych se o prodej jakkoli staral. Vše se vyřešilo bez zbytečných problémů. Ještě jednou děkuji!”

Petr Podpinka, 18.5.2021

“Chválím pana Dobrovolného - byl vždy profesionální, přátelský a telefonicky i mailově dostupný. Zároveň používané vzory smluv mi přišly velice srozumitelné a přehledné.”

Jan Matějka, 24.5.2021

“Byl jsem velice spokojen. Profesionální jednání. Všem vřele doporučuji”

Martin Petran, 4.6.2021

“Doporučuji pana Ondřeje Dobrovolného. Zvládl sehnat kupce našeho bytu v ÚnL za 1 den. Prodej proběhl bez problému. Na trhu realit se vyzná a ví co je dobré pro klienta. Pro nás proběhl prodej bez starostí a práce. Upřímně ochotný realitní makléř. Doporučuji a využiji opět. Tímto mu děkuji za spolupráci.”

Jan Gubanič, 23.7.2021

“Vše perfektně připravené.”

Klára Zátková, 1.9.2021

“Naprostá spokojenost - mohu jen doporučit!”

Kateřina Pavezová, 29.9.2021

Velice dobra zkusenost s Bono Reality,potencialnimu zajemci o spolupraci s touto realitni kancelari velice vrele doporucujeme.Jiz druhy obchodni pripad,kdy jsme se s duverou obratili na pana Dobrovolneho a opet mohu potvrdit vysokou profesionalitu a jeho pristup ke klientele.Jeste jednou mockrat dekujeme za spolupraci s Vasi realitni kancelari a nemene panu Onreji Dobrovolnemu.

Petr Freitinger, 5.9.2021

Doporučuji pana Ondřeje Dobrovolného..., dobrá komunikace...

Bc. Jan Klíma, 21.9.2021

Super pan Dobrovolný je jednička.

Simona Šedová, 23.9.2021

Protože investuji do bytů tak se setkávám s různými makléři často ale ještě jsem nenarazil na tak profesionálního makléře, jako je Ondřej Dobrovolný. Výborná komunikace a celá spolupráce. Doporučuji a v budoucnu se na p. Dobrovolného rád znovu obrátím. Za spolupuráci děkuji.

David Krupička, 29.9.2021

Vysoce profesionální a bezproblémový přístup pana Ondřeje Dobrovolného při pronájmu bytu.
Vřele doporučuji!


Pavel Jeřábek, 29.9.2021

Jednání s panem Ondřejem Dobrovolným bylo slušné, rychlé a pečlivé. Mohu jen doporučit.
Děkuji za přístup a pomoc s prodejem nemovitosti.


Marta Opltová, 26.9.2021

Děkuji panu Dobrovolnému za zprostředkování koupě nemovitosti. Pan Dobrovolný byl vždy na příjmu, proaktivní a pečlivý.
Určitě doporučuji využít služby Bonoreality.


Daniel Čermák, 27.10.2021

Výborná spolupráce s makléřem, panem Dobrovolným, při pronájmu naší nemovitosti. Podařilo se mu v krátkém čase sehnat nájemce podle našich představ. Svým vystupováním působí velmi profesionálně, objektivně, umí velmi dobře popsat vlastnosti nemovitosti a aktivně reaguje na veškeré otázky zájemců či klienta. Vřele doporučuji.

Ing. Petr Vacek, 28.11.2021