Petra Wölflová

REALDOMUS s.r.o.
„Činy řeknou víc než slova.“
Umístění v roce 2020 1. v okrese České Budějovice 1. v Jihočeský kraj 1. v celé ČR
Hlasujte pro mne
Mé aktuální umístění: 7. místo celkově 2. místo v Jihočeský kraj 1. místo v České Budějovice

O mně

Důvěra, osobní přístup, spolehlivost a odbornost- to jsou hodnoty, kterých se ve své práci realitního zprostředkovatele držím. Naprosto klíčová je otevřená komunikace s klienty, kteří musí být informováni o průběhu obchodu. Dále je to špičková prezentace nemovitostí a profesní přehled. V realitách pracuji od roku 2010 a za tu dobu jsem získala cenné zkušenosti, které využívám ve prospěch klientů, které zastupuji při prodeji nemovitostí. V roce 2020 jsem se stala celkovým vítězem v soutěži Realiťák roku.

Informace

Makléř
Mgr. Petra Wölflová
Telefon
605821851
Soutěžní oblast
České Budějovice (kraj Jihočeský)
Působnost
České Budějovice (kraj Jihočeský)
Jako makléř působím od roku
2010
Jazykové dovednosti
angličtina
Specializace
prodej, byty, rodinné domy, stavební pozemky, nájemní domy / činžáky
Nabízené služby
cenové mapy, 3D prohlídky, video prohlídky, virtuální prohlídky, profesionální fotografie, marketing nemovitosti na míru, zastupování při prohlídkách, advokátní úschova, aukce nemovitosti, zpracování PENB, zajištění vkladu na katastr, homestaging

Reference

“Ohodnotit firmu Realdomus a paní Mgr. Wolflovou s kolektivem můžeme buď velkým pozitivním slohovým blokem nebo naopak jedním výstižným slovem a to je: SUPER, děkujeme, Laďka a Roman Dominovi.”

Dominovi, 8.7.2021

Na základě své pozitivní zkušenosti s paní Wölflovou mohu spolupráci s touto RK doporučit. Rychlá komunikace, férové jednání, milý a vstřícný přístup. Ať se daří.

Daniel Perník, 8.7.2021

Velmi děkuji za zprostředkování prodeje rodinného domu. Způsob prezentace na webu tj. fotografie, videoprohlídka a popis byl naprosto profesionální. Právní podpora a i samotný lidský přístup při prodeji paní Wölflové byla třešnička na dortu. Rád se na Vaše služby obrátím znovu.

Roman Křišťan, 8.7.2021

Profesionální a současně velmi lidský a příjemný přístup paní Petra Wölflová mi zpříjemnil proces nákupu nemovitosti. Děkuji a doporučuji!

Alena Čarvášová, 8.8.2021

Profesionální přístup Petry Wölflové a celého týmu Realdomus, mohu jen doporučit 👍
Ještě jednou děkujeme za pomoc s prodejem domu.


Bohdan Havrda, 3.9.2021

Hodnocení pro realitní makléřku Petru Wölflovou z realitní kanceláře REALDOMUS:
Především oceňuji přímost jednání, kdy jsme se bez zbytečného zaobalování dozvěděli, jak se věci mají. Zároveň jsme si nepřipadali jen jako další zájemci v pořadí. Líbí se mi rovněž vybalancování profesionality a "lidskosti", se kterou jsou služby poskytovány.


Markéta Blažejová, 1.3.2021

Při výběru RK jsem si přečetla recenze na p. Mgr. Petru Wölflovou a její tým, rozhodla se pro ni a udělala dobře, protože REALDOMUS to není jen tak obyčejná Realitka! Elegantně vás provedou celým prodejem, jsou s vámi v kontaktu a se vším všudy vše zařídí. Vše bylo jak má být. Děkuji Mgr. Petře Wölflové a celému týmu za jedinečný přístup, rychlý prodej bytu, který předčil naše očekávání!!!!

Pavla Pazourková, 1.3.2021

Díky paní Mgr. Wölflové nám byl obratem vyřízen náš specifický požadavek, kterým se již v úvodu ani nemusela zabývat. Tímto moc děkujeme za součinnost a zajištění veškerých dokumentů!

Veronika Vlachynská, 1.10.2021

Realdomus a konkrétně paní Wölflovou můžeme jen doporučit, profesionální přístup, dodržení všech termínů a celkově velice ochotné jednání nám celý proces koupě domu velice zpříjemnil. Děkujeme.

Daniel Bílek, 4.10.2021

Spolupráci s paní Wölflovou mohu doporučit všem, kteří hledají profesionální služby v oblasti realit. Oceňuji zejména její lidský přístup, vstřícnost a empatii při průběhu celého obchodu. Velmi rádi se na Vás obrátíme znovu, budeme-li realitní služby potřebovat. Děkujeme. Hesounovi

Jakub Hesoun, 7.10.2021

Ve svém životě jsem jednala s mnoho lidmi, nejen z realitního prostředí, ale velmi málo z nich bylo tak profesionální, precizní a velmi spolehliví jako Petra Wölflová a její tým. Vždy bylo vše tak, jak jsme se domluvili, perfektně a včas provedené a dotažené od začátku do konce s velkou profesionalitou. Realdomus v čele s Petrou Wölflovou doporučuji všem, kteří potřebují jakékoli realitní služby.

Dagmar Střelcová, 14.10.2021

„Profesionální přístup, vynikající spolupráce. Vše proběhlo tak, jak bylo s paní Mgr. Wölflovou domluveno. Realitní kancelář REALDOMUS poskytuje svým klientům nadstandardní servis, kterému nelze nic vytknout.”

Jan Brácha, 15.10.2021

Certifikáty a školení

20.9.2021, Školení AML 20.9.2021, RVI

8.9.2021, Daně , právo a finance, Realitní Roadshow 2019

6.9.2021, Odborné testy Realiťák roku 2021

4.8.2021, GDPR Realdomus

4.8.2021, Realiťák roku 2020- 1. místo v Jihočeském kraji

27.7.2021, Aktuální situace na trhu s nemovitostmi v roce 2021

16.1.2021, Realiťák roku 2020

1.7.2010, Realitní makléř, obchodník s nemovitostmi