Filip Hladiš

EXPLICIT REALITY
Hlasujte pro mne
Mé aktuální umístění: 15. místo celkově 1. místo v Zlínský kraj 1. místo v Uherské Hradiště

O mně

Mé jméno je Filip Hladiš a ve světě realit je mou prioritou především spokojenost jak kupujícího, tak prodávajícího. Má specializace je na prodej rodinných domů, komerčních prostor, pozemků a bytů, při kterých používám ty nejmodernější nástroje a vytvářím z nich maximální užitek pro Vaši nemovitost. Profesionalita, kvalita a empatie jsou pro mě tři hlavní pilíře, z kterých vycházím. Nenabízím Vám jen prodej nemovitosti, nabízím Vám nadstandardní služby, u kterých můžete očekávat osobitý, kvalitní, vstřícný a profesionální přístup. Máte rádi individuální přístup a chcete prodat svou nemovitost podle Vašeho gusta? Napište mi nebo zavolejte a já se postarám, abychom i Vaši nemovitost prodali za maximální cenu. Ve spolupráci se mnou najde Vaše nemovitost toho správného kupce.

Informace

Makléř
Filip Hladiš
Telefon
774110397
Soutěžní oblast
Uherské Hradiště (kraj Zlínský)
Působnost
Zlín (kraj Zlínský), Kroměříž (kraj Zlínský), Uherské Hradiště (kraj Zlínský), Vsetín (kraj Zlínský)
Jako makléř působím od roku
2021
Jazykové dovednosti
angličtina, slovenština
Specializace
prodej, pronájem
Nabízené služby
cenové mapy, 3D prohlídky, video prohlídky, virtuální prohlídky, profesionální fotografie, marketing nemovitosti na míru, zastupování při prohlídkách, advokátní úschova, právní poradenství, sjednání hypotéky, výkup nemovitosti, aukce nemovitosti, zpracování PENB, zajištění vkladu na katastr, homestaging
Webové stránky

Reference

Díky panu Hladišovi se mi pozemek prodal rychle, za větší částku, než jsem čekala a vše probíhalo na vysoce profesionální úrovni. Pan Hladiš je velmi ochotný, pracovitý, svědomitý a vždy mě o všech krocích průběžně a včas informoval. I během jeho dovolené byl k dispozici. Pokud bude potřeba, ráda se na něj znovu obrátím. Děkuji za Vaši práci.

Kristýna Krejčová, 1.10.2021

Super spolupráce, perfektní prezentace nemovitosti, velmi příznivá dosažená prodejní cena.

Robin Jaša, 5.10.2021

Spolehlivý, flexibilní a férový přístup, to je něco, co člověk v dnešní době velmi oceňuje. Na pana Hladiše jsme se mohli v každé fázi spolehnout a díky tomu proběhla spolupráce velmi příjemně.

Jonáš Vacek, 1.11.2021

Filip, mladý, ale velmi zkušený a profesionální realitní makléř. Jeho služby a služby společnosti Explicit Reality byly tvz. all inclusive, za což jsme velmi vděční a zároveň obdivujeme a oceňujeme rozsah poskytovaných služeb, vše zaměřeno přesně na potřeby klienta. Mimo profesionální rovinu vzniklo po dobu naší vzájemné spolupráce velmi krásné a milé přátelství. Nemohu jinak než doporučit. Pojem realitní makléř nabírá v osobě Filipa zcela jiný a unikátní rozměr, který neposkytuje žádná jiná s...

Pavla Králová, 5.11.2021
Zobrazit celý text reference

Nejvíce oceňuji naprostou profesionalitu, slušné a příjemné vystupování pana Hladiše. Skvělá realitní společnost, doporučuji.

Romana Železníková, 6.12.2021

Děkujeme za spolupráci panu Hladiši. Prodej našeho bytu proběhla bez komplikací, velká spokojenost s realitní kanceláři Explicit Reality.

Yuriy Khalus, 15.12.2021

pan Hladiš mi zprostředkoval nákup nového bytu - jeho přístup je profesionální a ačkoliv nastaly drobné problémy během nákupu, tak se je vždy aktivně snažil řešit. Komunikace a výměna informací mezi kupujícím a prodávajícím byla naprosto bez problémů-byl vždy ochotný a odpovídá obratem jak na telefony, tak na zprávy. Jeho přístup je určitě nadstandardní

Martin Pitrun, 10.1.2022

Jednání s panem Hladišem bylo velice příjemné, co slíbil to dodržel. Zároveň nám na sílu nic nevnucoval, nezamlčel nám žádné skutečnosti, vše bylo pečlivě připraveno včetně smluv. Kdykoli jsme něco potřebovali doladit byl nám k dispozici. Jedině co nemusí všem vyhovovat byla elektronická aukce bytu, ale i ta byla dopředu avizovaná.
Služby pana makléře byly na vysoké profesionální úrovni a mohu je jen doporučit.


Tereza Bednaříková, 5.2.2022

Pan Hladiš je profesionálem ve svém oboru. Reprezentativní vystupování, rychlé a efektivní řešení situací, široká orientace a přesah ve věcech spojených s prodejem nemovitostí je úžasná a přesahuje mnohé.
Děkuji a budu se těšit u dalších!


Matěj Káňa, 20.2.2022

Každý den se v pracovním i osobním životě setkáváme s různými typy lidí. Mnozí na nás působí neutrálně jiní negativně a s některými nás spolupráce prostě baví, a to je právě Filipův případ.

Filipovu práci sleduji už nějakou dobu na sociálních sítích a vždycky mě překvapí, kolik pozitivní energie a nadšení do ní vkládá. Takže jsem byl rád, že jsem se na Filipa mohl obrátit se zajištěním hledání vhodného nájemce pro náš byt v Uherském Brodě.
Ukázalo se, že ten člověk Vás prostě nezklame, profe...


Petr Hromčík, 5.3.2022
Zobrazit celý text reference

Obrátit se ohledně pronájmu našeho bytu na pana Filipa Hladiše z Explicit reality byla ta nejlepší volba.
Díky svým schopnostem, jednáním a vystupováním nám téměř obratem sehnal nájemníka.
Nutno vyzdvihnout a ocenit jeho pracovní nasazení, příjemné a profesionální jednání, kvalitu služeb a celkovou úroveň prezentace.


František Nečekal, 15.3.2022

Jsem velmi spokojen s Filipovou prací. Profesionální přístup, rychlý a perfektní servis. Doporučuji.

Lukáš Stojaspal, 5.4.2022

Filipa Hladise hodnotim velmi pozitivne. Vse probehlo tak jak bylo domluveno. Ocenuji rychle jednani. Doporucuji

Patrik Payer, 15.4.2022

Pokud máte zájem o vstřícné, profesionální, rychlé jednání bez jakýchkoli problémů a starostí, tak pan Hladiš je ten pravý. Zařídí i věci, které se zdají nemožné. S jeho službami budete nad míru spokojeni. Vřele doporučuji všem navázání spolupráce. V budoucnu se rozhodně opět na p. Hladiše obrátíme.

Markéta Totková, 27.12.2021

Hezký den,
takže touto cestou Vám chci poděkovat za zprostředkování koupi pozemku. Byla jsem mile překvapena, jak jste měl všechny informace o pozemku přehledně zpracované, komunikace s Vámi byla také velmi rychlá a vše proběhlo bez problémů. Pokud budu v budoucnu potřebovat realitního makléře, ráda se na Vás znovu obrátím. Přeji krásný den.


Lenka Mihálová, 20.10.2021

Dobrý den pane Hladiši, i já bych Vám chtěla moc poděkovat. Nejsem žádný velký pisálek, ale o této spolupráci bych Vám chtěla něco říct.

Když jsme se s manželem rozhodovali, že budeme dům pronajímat, hledala jsem někoho, kdo má ve Zlíně dobré reference a taky i nějaké kontakty.
V tu dobu jsme chtěli synovi pronajmout byt blízko centra. Zrovna v den, kdy jsme se na inzeráty dívali, objevila se nabídka pana Stříbného. Další den byl byt náš - prostě osud nebo náhoda? Nevím, ale na tady na ty ch...


Eva Majcová, 9.11.2021
Zobrazit celý text reference

Děkujeme Vám za profesionální a férové jednání. Naše požadavky měli vždy rychlou a jasnou odezvu. Slova pana Hladiše: “Všechno se dá řešit.”, nejsou jen prázdná slova. Vždy to byla pravda. Ať se Vám dále skvěle daří.

manželé Koželovi, 23.11.2021

Děkuji za profesionální a spolehlivý přístup. Díky panu Hladišovi jsem nemusela nic řešit a koupě domu proběhla bez komplikací a velmi rychle. Ještě jednou moc děkuji.

Jana Dobešová, 6.1.2022

Potřebovala jsem prodat byt, ale měla jsem obavu a odrazovalo mě vyklizení bytu, sklepu a všeho okolo toho. Kamarádka mi doporučila p. Hladiše z Explicit Reality. Tuto realitní kancelář všem vřele doporučuji, obzvlášť p. makléře Hladiše. Všechny mé obavy se rozplynuly. Od začátku do konce jsem byla velice spokojená. Líbilo se mi, že jsem se nemusela o nic starat. Jenom jsem předala klíče od bytu. Myslela jsem, že o byt nebude velký zájem, protože není v dobrém stavu, ale vzhledem k perfektní pre...

Jitka Knapová, 2.3.2022
Zobrazit celý text reference

Touto cestou bychom chtěli poděkovat panu Hladiši za zprostředkování koupi domu. Od začátku se nám dostávalo všech informací a odpovědí na naše dotazy. Veškeré náležitosti i vzniklé problémy spojené s koupí byly ihned řešeny. Děkujeme za milý a ochotný přístup při naší spolupráci.

Jindřich Večeřa, 5.5.2022

Práce s Filipem byla od prvopočátku na vysoké profesionální úrovni a zároveň na úžasné lidské rovině. Filip je člověk, který je tu pro vás! Nic není problém, vše je uděláno včas a velmi profesionálně. Filip s vámi komunikuje v nejkratším možném čase a vše je na rovinu! Papírová i elektronická propagace na vysoké úrovni, plus jemný vkusný smysl pro humor je jen třešnička na dortu. Pokud ještě někdy budu mít příležitost obchodování s nemovitostmi, Filip je můj typ číslo jedna!

Blanka Polášková, 6.5.2022

Velice děkuji panu Hladišovi za zprostředkování koupě nemovitosti, kterou jsem velmi dlouho hledala a on ji pro mě dokázal najít během několika dní. Oceňuji velmi profesionální a přesto férově lidský způsob jednání. Jsem přesvědčena, že zde naše spolupráce teprve začíná.

Darina Hloušková, 15.6.2022

Děkuji za odvedenou práci s prodejem bytu, můžu doporučit profesionální přístup a poctivý zájem pana Hladiše o věc.

Irma Valová, 26.6.2022

Chtěli bychom moc poděkovat panu Hladiši za zprostředkování prodeje našeho bytu. Od začátku jednal velmi profesionálně, vše měl pečlivě a přehledné připravené, a byl nám k dispozici i nad rámec své práce. Komunikace byla po celou dobu perfektní. Vzhledem k jeho skvělé prezentaci se podařilo pro náš byt najít hned několik zájemců a aukce předčila naše očekávání. Na pana Hladiše jsme se po celou dobu mohli spolehnout. A pokud budeme v budoucnu v této oblasti někoho znovu potřebovat, je Filip jasno...

Jana Krajči, 27.6.2022
Zobrazit celý text reference

Od prvního setkání s panem Filipem Hladišem bylo poznat, že se jedná o opravdového profesionála, který reprezentuje zcela novou generaci realitních makléřů. To platí i o Explicit reality. Moderní forma marketingu a aukce jsou jednoznačně výhodné pro prodávající.

Přestože náš obchodní případ nebyl úplně bezproblémový a došlo i na vyhrocenější situace s kupujícími, Filip se tehdy ukázal jako opravdový mistr diplomacie, kdy s naprostým klidem a zralostí dokázal situaci vyřešit ke vzájemné spokoj...


Manželé Černí, 20.7.2022
Zobrazit celý text reference

Pana Filipa Hladiše jako realitního makléře mi doporučila sestra a hned při prvním setkání jsem věděla, že je to člověk na správném místě.
Touto oficiální cestou mu ještě jednou mockrát děkuji !!!
To co se nepodařilo jiným, dokázal Filip za 2 dny, i částka o hodně vyšší !!! Jeho přístup byl od začátku velmi profesionální a zároveň lidský, prezentace na špičkové úrovni.
Filip má také nezaměnitelný a velmi vkusný humor, umí perfektně komunikovat, je ochotný, poradí a zařídí i nemožné v možné.
...


Valérie Dietrichová, 30.8.2022
Zobrazit celý text reference

Naprostá spokojenost, korektní jednání, ochota, skvělá komunikace.

Minhchi Nguyen, 3.10.2022

S Filipem jsme dlouholetí kamarádi a tak když se naskytla možnost přes něj jít bydlet, neváhali jsme.
Profesionální přístup, rychlá a skvěla komunikace, do 2 týdnů jsme bydleli.

Doporučuju, a ještě jednou Děkuju. :)


Michal Čaňo, 10.11.2022

Certifikáty a školení

1.8.2022, Komunikační dovednosti

26.4.2022, Realiťák roku - odborný test

6.8.2021, Osvědčení o získání profesní kvalifikace

5.6.2021, Certifikát pojištění odpovědnosti za újmu

3.6.2021, Certifikovaný makléř