David Vašíček

ALVA REAL s.r.o.
„Mým a zároveň naším cílem společnosti ALVA REAL s.r.o. je, aby každý bydlel v takovém prostředí, v jakém si vysnil.“
Umístění v roce 2020 1. v okrese Brno-město 1. v Jihomoravský kraj 10. v celé ČR
Hlasujte pro mne
Mé aktuální umístění: 19. místo celkově 1. místo v Jihomoravský kraj 1. místo v Brno-město

O mně

Nemovitosti jsem začal prodávat už v roce 1995. Navázal jsem na již zažitou rodinnou značku ALVA a první moje starty byly pod touto značkou. Jako další posun bylo založení firmy ALVA REAL. Dnes je tomu víc jak 20 let, kdy jsem v oboru, který se za tu dobu velmi změnil. Dnes je samozřejmostí spousta služeb, ale podle mého jsou nejdůležitější ty prvopočáteční - podklady pro kvalitní prezentaci. Snažím se klientům nabídnout co nejširší záběr služeb, jak prodej svojí nemovitosti propagovat a jak si ho ulehčit. Pro celou naši kancelář je samozřejmostí perfektní marketing a prezentace nemovitosti - určení prodejní ceny, profesionální fotografie, úprava nemovitosti před prodejem - home staging, video prohlídka a zpracovaný půdorys. Samozřejmostí je pro nás také prezentace ve 3D prostoru - virutální prohlídky, kdy naše firma vlastní speciální techniku Matterport. Vedle tohoto základu doporučuji svým klientům i spoustu doplňkových služeb, které vybereme společně podle potřeb.

Informace

Makléř
David Vašíček
Telefon
+420608772407
Soutěžní oblast
Brno-město (kraj Jihomoravský)
Působnost
Brno-venkov (kraj Jihomoravský), Brno-město (kraj Jihomoravský), Vyškov (kraj Jihomoravský), Blansko (kraj Jihomoravský)
Jako makléř působím od roku
1997
Jazykové dovednosti
angličtina, ruština
Specializace
prodej, byty, rodinné domy, chaty / chalupy, stavební pozemky
Nabízené služby
cenové mapy, 3D prohlídky, video prohlídky, virtuální prohlídky, profesionální fotografie, marketing nemovitosti na míru, zastupování při prohlídkách, advokátní úschova, právní poradenství, aukce nemovitosti, zpracování PENB, zajištění vkladu na katastr, homestaging
Webové stránky

Reference

Děkuji moc panu Vašíčkovi za jeho profesionální služby. Prodával nám chalupu i byt v Brně a ještě nám pomohl i při koupi domku, ač to nebyla jeho povinnost. Vždy nám ochotně pomohl a minimálně poradil. Je to opravdu profesionál, kterému záleží na spokojenosti klienta a opravdu se stará, nad rámec svých povinností. Pana Vašíčka a tuto realitní kancelář mohu jen a jen doporučit, na rozdíl od realitní kanceláře, která nám prodávala domek. Ještě jednou Vám pane Vašíček, já i manželka děkujeme a přej...

Dalibor Čech, 17.10.2020
Zobrazit celý text reference

Mnohokrát děkuji panu Ing. Davidu Vašíčkovi za zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí v Brně. Obě akce proběhly od prvního kontaktu až po závěrečné rozloučení velmi profesionálně s osobním přístupem. Realitní kancelář jsem volila na základě referencí z internetu, nyní ji mohu doporučit osobně. Kromě detailních a okamžitých informací o průběhu obou transakcí oceňuji podrobnou znalost lokality. Velmi ráda se v budoucnu na společnost Alva Real obrátím. Přeji krásné svátky, Markéta Kvapilová

Markéta Kvapilová, 12.4.2020

Ráda bych Vám tímto způsobem poděkovala za pomoc, kterou jste mi poskytl při řešení mého problému. Děkuji Vám za profesionální přístup k zákazníkovi, za Vaši ochotu a vstřícnost. Z Vás přímo vyzařuje, že práce je pro Vás i koníčkem. Jste odborníkem na svém místě, kéž by takových lidí bylo co nejvíce.
Ještě jedenkrát moc a moc děkuji a přeji Vám vzrůstající počet spokojených zákazníků. S přáním krásných dní, Marcela Šimová, Brno.


Marcela Šimová, Brno, 10.1.2019

Děkuji Vám za velmi příjemnou, rychlou a profesionální spolupráci s lidským rozměrem. Koupil jsem nemovitost v obci Štěchov - Lačnov, okres Blansko, kterou zprostředkovávala realitní kancelář ALVA REAL s.r.o.. Makléřem byl Ing. David Vašíček. Spolupráce s panem Vašíčkem byla excelentní. Reagoval na e-maily a telefonáty i o víkendu, měl perfektně připravené podklady, smlouvy, spolupráci s prodávajícím i s advokátem, který zajistil úschovu kupní ceny, ověření podpisů a další náležitosti. Nakupoval...

Ing. Libor Oliviano Michele, 10.11.2019
Zobrazit celý text reference

Celý proces prodeje probíhal dle domluvy, o každém kroku jsem byla předem informována, v případě dotazu reagovala paní Čadová bez odkladu dokonce i v době pracovního volna. Prosím, tlumočte jí moje uznání a díky.

Samozřejmě, že nemohu opomenout ani úvodní část prodeje, kdy jste se nám věnoval osobně a pro nás to byla setkání vždy příjemná, navíc s bonusem ukázky vašich skvělých prezentačních dovedností.
Mít ještě nějakou další nemovitost, jistě bychom využili služeb vaší realitní kanceláře...


Jarmila Jeřábková, 18.9.2021
Zobrazit celý text reference

Děkuji za perfektní, profesionální přístup a poradenství při pronajmu bytu a správě vlastních nemovitostí. Opět se ukázalo, že rady odborníka mohou ušetřit velké peníze a nasměrovat pro další investice. Určitě se na Alva Real zase obrátím. Ochota a kvalita služeb je nadstandardní.

Rostislav Leinveber, 2.8.2021

Maximální spokojenost s přístupem pana Vašíčka, který ví co dělá a využívá maximálně dostupné cesty a možnosti pro podporu prodeje nemovitosti (video s prezentací, záběry z dronu, 3D sken), profesionál, kterému je jeho práce koníčkem. Chválím i přístup kolegyně paní Čadové, která převzala následně prodej po administrativní stránce - ochotná, trpělivá. ALVA REAL jsou jedničky.“

Vladislav Pavlík, 31.8.2021

Velmi vstřícný a lidsky milý přístup, zbytečně neotravují prodejce s maličkostmi, důvěřují zákazníkovi, no zkrátka 1*

Ludvík Štika, 10.8.2021

Naprostá spokojenost, profesionalita, rychlost, preciznost a odbornost.

Eva Šiška, 25.6.2021

S pane Vašíčkem jsem byl velice spokojený. Oceňuji profesionální a lidský přístup.

Jiří Horák, 14.5.2021

Spolupráce s panem Vašíčkem byla naprosto bezproblémová a díky jeho aktivnímu a vstřícnému přístupu došlo k velmi rychlému prodeji mé nemovitosti. Pan Vašíček a jeho kolegyně paní Čadové, jejíž služby určitě nelze pominout, mi poskytli maximální pomoc v průběhu celého prodeje, který tak pro mě byl mimořádně pohodlný a bez starostí.

Filip Piwovarczik, 4.9.2021

Ráda bych Vám tímto způsobem poděkovala za pomoc, kterou jste mi poskytl při řešení mého problému. Děkuji Vám za profesionální přístup k zákazníkovi, za Vaši ochotu a vstřícnost. Z Vás přímo vyzařuje, že práce je pro Vás i koníčkem. Jste odborníkem na svém místě, kéž by takových lidí bylo co nejvíce. Ještě jedenkrát moc a moc děkuji a přeji Vám vzrůstající počet spokojených zákazníků.

Marcela Šímová, 2.2.2021

S panem Vašíčkem byla spolupráce výborná, bezproblémová okamžitá komunikace, korektní a seriózní jednání. Prodej naší nemovitosti v Žabovřeskách byl rychlý a k naší maximální spokojenosti. Pokud chcete prodávat jak bez starostí, obav i stresu, potom velmi rádi můžeme pana Vašíčka všem doporučit. Jsme naprosto spokojeni.

Manželé Fuksovi, 10.4.2021

Jménem svým i naší dcery a její rodiny chci ze srdce poděkovat panu Davidu Vašíčkovi za jeho nevšední a na výsost profesionální, navíc vysoce lidský přístup, coby dobré duše celé RK Alva Real.
Bylo mi ctí seznámit se a posléze i párkrát využít na doporučení mé dobré známé jejich vzorné služby. Zejména v posledním případě, kdy se jednalo o úspěšný pronájem bytu, bylo vše vyřízeno velmi vstřícně a nadstandartně, s maximálním nasazením, ochotou, neuvěřitelnou rychlostí a elegancí k naprosté spokoj...


MVDr. Isabela Wallo a ing.arch. Markéta Svěráková-Wallo E-mail pro ověření reference: isabela.wallo@gmail.com, 1.2.2021
Zobrazit celý text reference

S přístupem p. Vašíčka jsme byli velice spokojeni. Poskytl nám nadstandartní služby a rychlé vyřízení. Moc děkujeme.

Fotlanovi a Krechlerová., 3.4.2020

S Davidem Vašíčkem jsem byla maximálně spokojena při prodeji chaty v Ochozi u Brna. Opakovaně využívám jeho služeb. Chatu jsem přes pana Vašíčka před léty koupila a nyní jsem ji ve spolupráci s ním prodala. Velká spokojenost s jeho službami. Vybrala jsem si ho protože jednal vždy slušně a vstřícně. Doporučila bych jej hlavně pro jeho poctivé jednání.

Manželé Žvákovi. Referenci si můžete ověřit na: mila.zvakova@seznam.cznebo jaroslavzvak@icloud.com, 1.3.2019

Dear David, Now that we are nearing the end of the process of purchasing our house from you, I wanted to formally thank you in writing for the support and professionalism that you and your team have given to me, in making the purchase as smooth as is possible. Moving to a new country was made easy by AR. Despite the complexities faced by a non Czech Citizen, you have gone above and beyond to ensure that the house eventually became a reality. Without your personal support, we would not have been ...

David Moor - Anglie, 2.3.2015
Zobrazit celý text reference

Certifikáty a školení

13.9.2021, Odborné testy realiťáka roku

16.1.2021, Realiťák roku 2020 - vítěz za Jihomoravský kraj a okres Brno - město

28.2.2020, Oceňování nemovitostí

29.4.2019, Specialista na prověření nemovitostí - technického stavu a vyhotovení technické zprávy průkazu energetické náročnosti budovy

1.12.2016, Náběr nemovitostí

17.5.2016, Vzdělávací kurz na téma nájemní vztahy

2.6.2014, Jak se vyznat v lidech a využít jejich potenciál

20.6.2013, Asociace realitních kanceláří - Výkon správy nemovitostí

28.11.2012, Nové výzvy v oblasti investic a obchodu s nemovitostmi v exekuci a oddlužování

2.12.2010, Nástroje a techniky v oboru Home staging - úpravy nemovitostí před prodejem

14.8.2009, Efetkivní realitní makléř

17.2.2005, Licitátor veřejných dražeb

1.5.1996, Obchod s nemovitostmi