Realitní makléřGabriel Miklík

Nemovitosti Znojmo s.r.o.
„Volat mi můžete kdykoliv, i o víkendu, i o svátcích, a vždy budu maximálně nápomocný!“
Umístění v roce 2023 1. v okrese Znojmo 3. v Jihomoravský kraj 33. v celé ČR
Hlasujte pro mne
Mé aktuální umístění: 1. místo celkově 1. místo v Jihomoravský kraj 1. místo v Znojmo

O mně

Věnuji se oblasti realit již přes 13 let, mám zrealizované 100ky obchodů, pravidelně se vzdělávám a zdokonaluji ve všech dovednostech. Doteď vystudováno: Bc. - Ekonomika a management I Ing. - Mezinárodní podnikání I MBA - Realitní management /// V procesu: Mgr. - Marketingová komunikace I MSc. (v angličtině) - Marketing. V oblasti Znojemska máme nejvýkonnější a nejaktivnější sociální média, a byli jsme již několikrát schopni prodat nemovitost jen na základě našich sociálních sítí a to v řádech dní!

Informace

Makléř
Ing. Gabriel Miklík , MBA
Telefon
+420775166801
Soutěžní oblast
Znojmo (kraj Jihomoravský)
Působnost
Brno-venkov (kraj Jihomoravský), Brno-město (kraj Jihomoravský), Znojmo (kraj Jihomoravský)
Jako makléř působím od roku
2010
Jazykové dovednosti
angličtina, němčina
Specializace
prodej, pronájem, byty, rodinné domy, stavební pozemky
Nabízené služby
cenové mapy, marketing nemovitosti na míru, zastupování při prohlídkách, advokátní úschova, právní poradenství, sjednání hypotéky, výkup nemovitosti, zajištění vkladu na katastr

Reference

Po 2 letech hledání nemovistosti, pro nás až Gabriel našel tu pravou. Jednání bylo rychlé a po krátké době jsme se mohli nastěhovat a konečně být ve svém, moc děkujeme!

Lenka Doláková, školící kosmetička firmy Janssen Beauty & Petr Beránek, profesionální hokejista (HC ORLI Znojmo), 4.11.2023

Spolupráce s Gabrielem (firmou Nemovitosti Znojmo s.r.o.) při prodeji bytu na ul. Horova byla profesionální, oceňuji hlavně vstřícný přístup a rychlost prodeje nemovitosti.

Ing. Michal Lušovský, manažer distribuce vody ve Vodárenské akciové společnosti, a.s., 31.10.2023

Při realizaci prodeje nemovitosti s panem Miklíkem jsem prakticky o ničem nevěděl, chodily mi jen zprávy a info jak to vypadá s prohlídkami, následně mi p. Miklík zavolal že má kupce, připravil veškeré smlouvy a já přišel jen na podpis smluv. Převod energií udělal také za mě, čili jsme nemusel nikam chodit. Spolupráce se mi velmi líbila a pokud bude v budoucnu třeba, opět se obrátím přímo na p. Miklíka.

MUDr. Karel Podzimek, lékař se soukromou ambulancí, 8.10.2023

Oceňujeme profesionální a srozumitelné jednání. Pan Miklík nás strukturovaně provedl nákupem nemovitosti a snažil se porozumět jak našim potřebám tak potřebám našeho konceptu pro vybudování netradičního ubytování Pivních lázní Znojmo. Pokud bude třeba, rádi se opět obrátíme.

Martin Čermák, spolumajitel a jednatel firmy Lázně Znojmo s.r.o., 1.10.2023

Pana Ing. Gabriela Miklíka, MBA mohu coby realitního makléře osobně jen doporučit. Jeho individuální přístup ke každému klientovi a jeho přáním a potřebám ve vztahu k bydlení, profesionální vystupování a důvěryhodnost jsou něčím, co z něj dělá člověka na svém místě.

Mgr. Lukáš David, majitel turistické agentury REMO agency, 28.9.2023

Gabriela znám na základě pozitivních referencí již několik let, kdykoliv jsem potřeboval zkonzultovat věci z oblasti nemovitostí byl mi vždy nápomocen, je to skutečný profesionál na svém místě a budu rád pokud budu moci využívat jeho služeb.

Mgr. Karel Podzimek, radní Jihomoravského kraje, 19.9.2023

Spolupráce s makléřem p. Gabrielem byla pokaždé na profesionální úrovni. Byl velmi ochotný, práce proběhla rychle a dle domluvy. Celý proces prodeje nemovitosti vždy proběhl hladce! Děkuji.

František Nahodil, spolumajitel kavárny Balance coffee & wine, 10.9.2023

Na pana Miklíka jsem se obrátil při prodeji mého bytu, díky několika skvělým doporučením od mých známých, prodej proběhl skutečně velmi hladce a hlavně rychle, při procesu prodeje jsem se staral jen o podpis kupní smlouvy, vše ostatní za mě pan Miklík vyběhal. Ještě jednou děkuji za tuto zkušenost.

Martin Lenner, oblastní ředitel společnosti Freedom FS, 1.9.2023

Na pana Miklíka jsem dostala doporučení, a tak jsem se na něj obrátila. Jednání s ním probíhala vždy na velmi profesionální úrovni, byl kdykoliv na telefonu pro zodpovězení všech mých dotazů a vše vždy proběhlo k mé maximální spokojenosti. Mohu vřele doporučit.

Alexandra Mičková, majitelka salonu La Femme, 28.8.2023

Spolupráce s panem Miklíkem probíhala hladce, proces prodeje se posouval příjemným tempem a komunikace s panem Miklíkem mi vyhovovala.

Yuri Dvedenidov - majitel developerské společnosti (realizace v JMK: Šanov, Hustopeče, Dyje, Havraníky..), 21.8.2023

S firmou Nemovitosti Znojmo s.r.o. a panem Miklíkem mám jenom pozitivní zkušenosti. Oceňuji zejména profesionální, flexibilní, rychlý a ochotný přístup.

Libor Suchý, majitel autoprodejny Libor Suchý s.r.o., 13.8.2023

Už víc jak deset let spolupracuji s Ing. Gabrielem Miklikem z důvodu jeho spolehlivosti a vysokou obětavosti pro splnění požadovaných požadavků. Zodpovědně doporučuji jeho spolupráci které věnuje i osobní volno pro spokojenost zákazníka. Má dobrou orientaci ve svém oboru.

Jakub Kavečka, firma A&E EREMIT (vlastnící desítky bytových jednotek na Znojemsku), 7.8.2023

Profesionální přístup a ochota je u pana Miklíka samozřejmostí. Vše proběhlo velmi rychle, bez komplikací. Sečteno podtrženo, s panem Miklíkem jsem byl naprosto spokojen a jeho služby budu rád nadále doporučovat.

Vladimír Oščádal, profesionální hokejista (bývalý hráč HC Orli Znojmo), 1.8.2023

S Gabrielem se znám již přes 10 let, díky němu jsem proběhl úspěšně prodej stavebních pozemků v Novém Šaldorfě, následně mi zprostředkoval koupi několika malometrážních bytů a úspěšně zrealizoval prodej našich developerských projektů, doufám že mu jeho píle vydrží i další desítky let a my mohli nadále spolupracovat k oboustranné spokojenosti. Je to skutečný profesionál na svém místě!

Marek Dohnal, podnikatel v oblasti závlahářských systémů, 26.7.2023

S Gabrielem, jsem řešil nákup i prodej nemovitosti, V prvním případě se jednalo o koupi bytu - profesionální přístup, nadstandartní jednání makléře, vše proběhlo dle domluvy. Ve druhém případě se jednalo o prodej pozemku, který se prodal během dopoledne od uvedení v inzerci. To si myslím mluví za vše. Nemovitosti Znojmo můžu jen a jen doporučit.

Bc. Michal Koch, prodejce nových vozů pro firmu Autoprodejna Libor Suchý, 18.7.2023

S panem Miklíkem spolupracuji dlouhodobě s jeho prací jsem byl vždy velice spokojen. Profesionální přístup, znalosti z oboru a pracovní nasazení jsou vynikající. S radostí s ním budu spolupracovat i nadále.

Ing. Tomáš Hanák, ředitel hotelu Savannah, 10.7.2023

S panem Miklíkem jsem realizoval již několik obchodů týkající se jak prodeje, koupě tak i pronájmu nemovitostí a vždy jsem byl s jeho přístupem a realizací spokojen.

Kamil Varga, majitel firmy VARGA s.r.o., 1.7.2023

S panem Miklíkem spolupracuji již od roku 2015, a za tu dobu mi dokázal zobchodovat již několik nemovitostí, je to skutečný profesionál na svém místě. Během procesu obchodu pan Miklík vyřídil veškeré dokumentace a přepisy a díky tomu se vždy jednalo o plynulou a pohodovou transakci.

Radim Novotný, majitel hotelu Premium a investiční společnosti Norainvest, 29.6.2023

Na p. Miklíkovi nejvíce oceňuji jeho spolehlivost a to, že vždy dodrží své slovo. Také se mi líbí jeho přátelský přístup, proaktivnost a nadšení do rozdělané práce. Vřele doporučuji!!!!!

Irena Marešová, majitelka sítě cukráren Máslové trubičky s.r.o., 14.6.2023

Spokojenost. Děkuji za spolupráci.

Zdeněk Machoň, jednatel firmy ELEKTRO-MACHOŇ s.r.o., 27.11.2023

Služeb pana ing. Gabriela Miklíka jsme využili vícekrát, můžeme mu zavolat kdykoliv i ohledně zjištění informací a vždy je ochoten pomoci. Máme v něj maximální důvěru a budeme jeho služeb využívat i nadále.

Karel a Mirka Šťouračovi, správa celého bytového domu, ul. Otm. Chlupa, 27.11.2023

Pane Miklíku, děkuji za vše, jedete bomby, tak ať se Vám daří i nadále.

Mgr. Oldřich Mafek, HR manager firmy Donoci s.r.o. (svetsvitidel.cz), 28.11.2023

Velmi děkuji panu Miklíkovi za odhadní cenu nemovitosti. Cením si profesionální práce a neuvěřitelné rychlosti!

Dagmar Rozsypalová, prodej bytu, ul. Jana Palacha 3, Znojmo, 5.12.2023

Děkuji za spolupráci, za poslední týdny jsem měla možnost poznat více realitních makléřů, tak mám srovnání. Komunikace s panem Miklíkem byla příjemná, vše proběhlo rychle a bez problémů.

Darina Ďuráčová - ZMES s.r.o. (elektromontážní a projekční práce, přes 30 let na trhu), 15.1.2024

S panem Miklíkem a firmou Nemovitosti Znojmo s.r.o. se nám spolupracovalo velmi dobře. Hlavní co bych vyzdvihl je profesionální přístup a vždy promptní platba za odvedenou práci.

Martin Švejdík - majitel stavební firmy Švema JOB, s.r.o., 2.2.2024

Díky Gabrielovi bylo koupení naší první nemovitosti příjemnou zkušeností. Jeho profesionální, zároveň ale přátelský přístup nám byl velmi sympatický. Kdykoliv jsme si s něčím nevěděli rady, věděli jsme, že se na něj s jakýmikoliv otázkami můžeme obrátit. Za spolupráci moc děkujeme a doufáme, že to nebylo naposledy. Realitní kancelář Nemovitosti Znojmo můžeme jedině doporučit.

Alexander B. a Kateřina J. - koupě stavebního pozemku, Havraníky, 20.2.2024

Profesionální přístup od první do poslední vteřiny. Pan Ing. Miklík hledá řešení na každou situaci klienta a nic pro něj není překážkou. Spolupracuji s ním již roky a je potěšení sledovat jak neustále roste jako podnikatel a zdokonaluje a rozvíjí svoji firmu.

Monika Komenda - majitelka penzionu podyjí Havraníky, 3.3.2024

S takovým přístupem ke své práci jako má pan Ing. , jsem se ještě nesektal. Naprosto sebejistý, důkladný, vstřícný a ochotný.
Rychlost, preciznost, přesnost, ale také lidský,super rychlý a vždy pozitivní přístup, nic není problém, a vždy u prodeje každé nemovitosti, přihlídne na danou situaci, a najde to nejlepší řešení pro všechny.
Když reality, vždy u pana Ing. Miklíka ,spokojenost 11/10. Od první chvíle kdy mu zavoláte se o nic nestaráte, jo a taky se Vam klidně může stát, že odpoledne se ...


Roman Kolář, prodej rodinného domu Jaroslavice, 7 mil. Kč, 3.3.2024
Zobrazit celý text reference

Děkuji Gabrielovi a jeho týmu za profesionální přístup a pro mne absolutně bezstarostný průběh celého obchodu. Vždycky během pár dní udělá vše potřebné k mé spokojenosti. Děkuji za spolupráci.

Antonín Venkrbec - majitel bytových jednotek na Znojemsku, 1.4.2024

Pan Miklík je nejrychlejším a nejproaktivnějším realitním makléřem široko daleko. Ve své profesi se vyzná jako málokdo a se vším vždy ochotně poradí. Byli jsme nad míru spokojeni a služeb rádi využijeme i do budoucna. (Koupě bytu 3+1, ul. u Lesíka, Znojmo)

Jakub Janíček - Copywriter, Linkbuilder (Inventi, Next Vision s.r.o.), 9.4.2024

Skvělá spolupráce s panem Miklíkem. Příjemný a velice schopný realitní makléř, určitě bych ho doporučila.

Eva Antonínová - majitelka bytu 1+1, Znojmo, 1.5.2024

Certifikáty a školení

27.5.2024, Poskytování služby pojištění nájmu

21.5.2024, Investiční nemovitosti

20.5.2024, Sociální média a Twitter/X - měsíční intenzivní kurz (Social Media and Twitter/X)

14.5.2024, Reklama na Twitteru/X - 7 denní kurz (Advertising on Twitter)

5.5.2024, Marketing sociálních médií se zaměřením na Facebook a Twitter/X - 7 denní kurz (Social Media Marketing with Facebook and Twitter)

23.4.2024, Správa komunit v online prostředí - 5 denní kurz (Managing Online Communities)

3.4.2024, Základy marketingu Sociálních médií - 10 denní kurz (Social Media Marketing Foundations)

2.3.2024, Odborný test 2024 - z oblasti realitního zprostředkování

19.2.2024, Růstový systém marketingu - 7 denní kurz (Creating a Marketing Growth System)

19.2.2024, Offline a lokální marketing - měsíční intenzivní kurz (Offline and Local Marketing)

12.2.2024, Integrované marketingové strategie - 8 denní kurz (Integrated Marketing Strategies)

4.2.2024, Základy lokálního marketingu - 4 denní kurz (Local Marketing Foundations)

2.2.2024, Realiťák roku 2023 - Kraj

2.2.2024, Realiťák roku 2023 - okres Znojmo

2.2.2024, Základy offline marketingu - 12ti denní intenzivní kurz (Offline Marketing Foundations)

31.1.2024, Realitka roku 2023 - okres Znojmo

21.1.2024, Online a mobilní marketing - měsíční intenzivní kurz (Online and Mobile Marketing)

20.1.2024, Mobilní marketing (jeden ze základních kamenů úspěšného prodeje Vašich nemovitostí)

18.1.2024, Marketingové nástroje - nastavení webu (Marketing Tools: SEO)

13.1.2024, Budování marketingového plánu v online prostředí - (Building an Integrated Online Marketing Plan)

26.12.2023, Kreativita v oblasti AI - měsíční intenzivní kurz (Unleashing AI Creativity: Integrated Mastery in Image & Test Generation)

21.12.2023, Základy digitálního marketingu (Digital marketing foundations)

16.12.2023, Using AI Imagery for Illustration and Design (použití snímků umělé inteligence pro ilustrace a design)

14.12.2023, Generative AI Skills for Creative Content (dovednosti umělé inteligence pro kreativní obsah)

25.11.2023, Spoluvlastnické podíly nemovitostí

24.11.2023, Online odborný test 2023

18.10.2023, Realitní Roadshow - podzim 2023 "To nejlepší pro realitní makléře"

1.4.2023, ZLATÝ člen realitní komory České republiky

8.6.2022, CEMI - Realitní management - MBA